وی برای تسریع ورود به تدارکات و تحویل ، Fleetonomy را بدست می آورد

Fleetonomy در سال 2017 توسط مدیر عامل شرکت تاسیس شد اسرائیل دوانیس و CTO لیور گرنشتاین، با چشم انداز ایجاد نسل بعدی سیستم های مدیریت و بهینه سازی ناوگان ، مناسب برای چالش ها و فرصت هایی که با تغییر به خدمات تقاضای ناوگان ایجاد شده است. در چند سال کوتاه ، این شرکت با نام تجاری مارک های مختلفی از تویوتا تا BP همکاری کرد و خود را به عنوان استاندارد طلایی در فناوری مدیریت ناوگان مطرح کرد.

در حال حاضر بیش از 150 شهر و اپراتور حمل و نقل در سراسر جهان از فناوری Via برای تأمین انرژی حمل و نقل هوشمند و به طور فزاینده سیستم عامل های تحویل استفاده می کنند. نیاز به خدمات ضروری ترانزیت و تحویل کالا در طی همه گیر شدن رو به رشد بوده و وی از طریق استفاده از فن آوری و تخصص Fleetonomy در پیش بینی تقاضا و استفاده از ناوگان برای پیشبرد راه حل های تدارکاتی با استفاده از دیجیتال استفاده می شود.

دانیل راموت و بنیانگذاران وی گفتند: “در حالی که ما همچنان به ساخت نسل بعدی زیرساخت های حمل و نقل عمومی و تحویل ادامه می دهیم ، ما افتخار می کنیم که با Fleetonomy همکاری کنیم تا در این مرحله جدید رشد گام برداریم. اورن شوال. “ما بطور مداوم تحت تأثیر اسرائیل ، لیور و کل تیم Fleetonomy قرار گرفته ایم و محصولات زیبایی و کاملاً مهندسی شده ای که ایجاد کرده اند. “

اسرائیل دوآنیس ، مدیرعامل و بنیانگذار Fleetonomy گفت: “امروز یک نقطه عطف بسیار هیجان انگیز برای شرکت ماست.” “هنگامی که من و لیور Fleetonomy را سه سال پیش تأسیس کردیم ، ما یک مأموریت بزرگ را در ذهن داشتیم – تهیه یک روش جدید برای مدیریت خدمات مبتنی بر ناوگان. ما معتقدیم که ارائه یک مجموعه راه حل مبتنی بر داده ، کارآمد و قابل اعتماد به ما کمک می کند مشتریان به رهبران اقتصاد مورد تقاضا تبدیل می شوند. در سه سال گذشته ، با تیم باورنکردنی Fleetonomy و شرکای موجود در این راه ، ما بسیار خوش شانس بوده ایم که مشاهده کردیم این ماموریت با مشتریانی مانند تویوتا ، جگوار لندرور ، آئودی به واقعیت تبدیل شده است. ، و دیگر بازیکنان برتر در فضای تحرک. با پیوستن به Via ، ما می توانیم این ماموریت را گسترش داده و گسترش دهیم و با هم همکاری کنیم تا چشم انداز عالی ویا را برای تغییر چشم انداز حمل و نقل تغییر دهیم. “

وی با درک عمیق خود از شبکه های حمل و نقل ، توانایی آن در تأمین حمل و نقل کارآمد بر اساس تقاضا و از قبل برنامه ریزی شده و بستر بسیار مدولار خود ، وی به طور فعال از شهرداری ها ، آژانس های حمل و نقل ، مدارس و سازمان های غیر انتفاعی پشتیبانی می کند تا فراتر از یک سیستم حرکت کنند از مسیرها و برنامه های سخت به یک شبکه کاملاً پویا و داده محور. در اسرائیل ، پایگاه خانه Fleetnomy ، Via ارائه دهنده فن آوری خدمات سواری مشترک درخواستی است حباب در تلآویو و TikTak در اورشلیم، و یک سیستم پویا اتوبوس مدرسه در Misgav راه اندازی می کند.

درباره ویا:
در سال 2012 تاسیس شد از طریق با استفاده از فن آوری های جدید برای تأمین انرژی در سیستم های تحرک عمومی ، بهینه سازی شبکه های شاتل های دینامیک ، اتوبوس ها ، وسایل نقلیه قابل دسترسی با ویلچر ، اتوبوس های مدرسه ای و وسایل نقلیه خودمختار در سراسر جهان ، در گروه TransitTech پیشگام شد. ایجاد کارآمدترین ، عادلانه ترین و پایدارترین شبکه حمل و نقل جهان برای همه موتورسواران – از جمله افرادی که دارای تحرک محدود هستند ، افرادی که تلفن هوشمند ندارند و جمعیت آنها بدون بانک است – از طریق همکاری با شرکای خود هزینه حمل و نقل عمومی را کاهش می دهد و گزینه های قابل دسترسی را ارائه می دهد که با راحتی راحت است از یک ماشین شخصی با تأثیرات زیست محیطی بسیار کاهش یافته است. در تقاطع حمل و نقل و فناوری ، ویا یک رهبر بصیر در بازار است که ترکیبی از نوآوری نرم افزار با طراحی خدمات پیچیده و تخصص عملیاتی است تا با حرکت 150 جهانی در شش قاره و شمارش ، روند اساسی دنیا را بهبود بخشد.

منبع از طریق