پاراگون جایزه رهبر مشاغل کوچک کاکتوس مس را اعلام کرد

TUCSON ، آریزاز.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت توسعه فضایی پاراگون (Paragon) با افتخار اعلام می کند که گرانت اندرسون، رئیس و مدیر عامل شرکت پاراگون ، به تازگی جایزه کاکتوس مس را به عنوان رهبر برتر کسب و کار کوچک CopperPoint دریافت کرده است. این جایزه معتبر به افراد و مشاغل موجود در کشور اعطا می شود توسان منطقه مترو که به دلیل سهم مهم و برجسته خود در اقتصاد محلی و جامعه نشان داده و شایسته تقدیر است.

جوایز اعطا شده به مشاغل بزرگ و کوچک در طیف وسیعی از صنایع توسط اتاق مترو توسان در روز شنبه 17 اکتبر. جوایز کاکتوس مس شامل هفت دسته مختلف دریافت کننده است که شامل زمینه هایی شامل توسعه و آموزش نیروی کار ، تأثیرات اجتماعی ، نوآوری در کار از راه دور ، رشد تجارت ، بهترین مکان برای کار و راه اندازی سال است.

“من از دریافت این جایزه بسیار افتخار و فروتن هستم. این واقعاً پاراگون و کل تیم ما هستند که واقعاً سزاوار این افتخارات هستند – و این جایزه بازتاب کاملی از هدف ، فداکاری ، سخت کوشی و تعهد ما به ماموریت پاراگون است. ، Vision و Touchstones که کار ما را کنترل می کنند. ما کاملاً قصد داریم به آنچه که این جایزه نشان می دهد ، ادامه دهیم و هر روز این کسب را کسب کنیم. یک تشکر بزرگ از اتاق مترو توسان انجام می شود – و از شما متشکرم توسان جامعه برای اعتماد شما و قدردانی از Paragon! “گفت گرانت اندرسون.

به گفته اتاق مترو توسان ، “برنده جایزه رهبر برتر کسب و کار کوچک CopperPoint به وضوح نشان می دهد که شرکت آنها نه تنها از نظر مالی خوب است بلکه یک گروه پرشور از افراد را پرورش داده است که عاشق کاری هستند که انجام می دهند. آنها مشارکت های پایدار ایجاد کرده اند با مشتریان و ایجاد اعتبار مثبت در داخل و خارج از شرکت. “

رئیس هیئت مدیره پاراگون ، رون سیبل، اضافه می کند ، “من بسیار افتخار می کنم که گرانت اندرسون با این جایزه شناخته شد بسیاری از رهبران مشاغل کوچک در این کشور وجود دارند توسان مناطق مترو که مستحق دریافت این جایزه هستند ، اما هیچ یک از آنها درگیر فناوری پیشگامانه ای نیستند که آینده بشریت را تغییر خواهد داد – و مرد و زن بعدی را مانند پاراگون به ماه می برد. ”

بیش از 27 سال است که پاراگون در ارائه پشتیبانی از زندگی و راه حل های کنترل حرارتی برای عملیات حیاتی ماموریت برای مشتریان فضایی ، نظامی و تجاری ، یک رهبر مطمئن است. برای کسب اطلاعات بیشتر و سایر اخبار ، مراجعه کنید www.paragonsdc.com. (ماموریت ، Vison و Touchstones پاراگون را می توان در اینجا مشاهده کرد: https://www.paragonsdc.com/who-we-are/mission-values/)

تماس با رسانه: لسلی هاس، 520-382-4814 ، [email protected]

SOURCE شرکت توسعه فضایی پاراگون

لینک های مربوطه

http://www.paragonsdc.com