پر کردن چالش ها در نیازهای استخدام ما

نیویورک، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – در حالی که سیاست های ملی داغ می شوند ، اقتصاد از نزدیک تحت نظارت است و صنایع همچنان امکان اعلام ورشکستگی را ارزیابی می کنند ، بازارهای کار مهمترین نگرانی و پیش بینی کننده جهت گیری این اقتصاد است. . با این حال ، در نیویورک ، در حالی که بسیاری از مشاغل ، رستوران ها و سایر سنگرهای صنایع در حال رها کردن کارگران خود و بستن درب های آنها هستند ، برخی از مشاغل مانند DUTCH X به دنبال استخدام هستند و در انجام آن مشکل پیدا می کنند.

مارکوس هوئد ، یکی از مالکان هلندی X ، تحویل کالا و تدارکات ، اظهار داشت: “کجای کارگرانی هستند که به دنبال موقعیت خوب در یک شرکت در حال رشد هستند؟ ما علی رغم استخدام فعال برای موقعیت های مختلف در بخش های NYC ، آنها را نمی بینیم.” تامین کننده. مارکوس و آریلا آزوگوئی، همچنین مالک مشترک ، توضیح داد که هلندی X از معدود شرکت هایی است که در طول بیماری همه گیر در NYC و اطراف آن فعالیت می کند زیرا کارمندان کارگران اساسی محسوب می شوند. مانند بسیاری ، آنها فکر کردند با بازگشایی NYC ، کارگران بار دیگر بازار را تحت فشار قرار خواهند داد. “ما افزایش نیروی کار را که به عنوان موجود گزارش شده مشاهده نکرده ایم. اگر کسی را می شناسید که به دنبال موقعیت است ، قطعاً او را به راه ما بفرستید! Dutch X استخدام می کند ، مطمئناً!” آقای هوئد مشترک بود.

Dutch Express، LLC که در سال 2012 تاسیس شد ، نسل بعدی در آخرین مایل های تحویل است. با استفاده از فناوری و داده های بی درنگ ، این تجارت تخصص تحویل بی نظیر را برای هر دو مشاغل کوچک و غول های اینترنتی در منطقه NYC فراهم می کند.

تماس: مارکوس هوید ، [email protected]

تماس با: جنیفر اردی ، [email protected]

پرونده های مرتبط

اطلاعیه مطبوعاتی – موضوعات استخدام در میان بیانیه مطبوعاتی همه گیر COVID 10.02.2020.docx

منبع هلندی اکسپرس