پیش بینی می شود اندازه بازار دوچرخه برقی (E-Bike) تا سال 2025 به 36،466.04 میلیون دلار رشد کند

بنگلور ، هند، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق آخرین گزارش تحقیقات بازار “بازار دوچرخه الکترونیکی توسط نوع موتور (موتور توپی ، موتور وسط) ، توسط حالت (حالت کمک پدال ، حالت دریچه گاز) ، بر اساس کلاس (کلاس – I ، کلاس – II ، کلاس – III ، کلاس – IV) ، بر اساس نوع باتری (اسید سرب ، یون لیتیوم ، پلیمر یون لیتیوم) ، توسط محصولات (Pedelecs ، روروک مخصوص بچه ها یا موتور سیکلت ، Speed ​​Pedelecs ، Throttle on Demand) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025“، منتشر شده در گزارشات را ارزیابی می کند.

پیش بینی می شود اندازه بازار دوچرخه برقی جهانی از این رشد کند 19،719.54 میلیون دلار در سال 2019 به 36،466.04 میلیون دلار تا سال 2025 با CAGR 10.78٪.

مهمترین عواملی که انتظار می رود رشد بازار دوچرخه های برقی را در پی داشته باشد ، حمایت دولت و قوانین سختگیرانه به نفع دوچرخه های برقی است. علاوه بر این ، رشد بازار جهانی دوچرخه های الکتریکی با افزایش تمایل کاربر به استفاده از دوچرخه های الکترونیکی به عنوان یک گزینه دوستدار محیط زیست و قابل اعتماد برای رفت و آمد و افزایش هزینه های سوخت پیش می رود.

تجزیه و تحلیل دقیق تأثیر COVID-19 در بازار دوچرخه الکترونیکی را دریافت کنید: https://reports.valuates.com/request/sample/360I-Auto-3N194/The_Global_Electric_Bike

روند تأثیرگذاری در اندازه بازار دوچرخه برقی

انتظار می رود هنجارهای دقیق آلایشی که توسط دولت وضع شده است ، رشد اندازه بازار دوچرخه برقی را تحریک کند. مقررات سختگیرانه ای توسط دولت های کشورهای مختلف برای تولید وسایل نقلیه با انتشار صفر به خودروسازان وضع شده است. برای ساخت وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست ، OEM های اصلی سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه کرده اند. یارانه های مختلفی مانند فروش بدون مالیات دوچرخه های برقی توسط دولت های کشورهای پیشرفته پیشنهاد شده است. چندین یارانه بدون مالیات دولتی مشتریان بیشتری را به خرید دوچرخه های برقی جلب کرده است ، که به نوبه خود انتظار می رود رشد بازار دوچرخه های برقی را در دوره پیش بینی تقویت کند.

انتظار می رود افزایش علاقه به دوچرخه سواری به دلیل تناسب اندام ، به اندازه بازار دوچرخه برقی دامن بزند. تغییر پارادایم در مصرف کنندگان آگاه از تناسب اندام علاقه به دوچرخه سواری را به عنوان یک فعالیت تناسب اندام و اوقات فراغت از آنجا که سوار شدن بر دوچرخه برقی اجازه می دهد مسافت بیشتری را با همان مقدار دست و پا زدن سوار کنید ، ایجاد کرده است.

افزایش نگرانی در مورد ازدحام ترافیک و ابتکارات دولت به کاهش ترافیک انتظار می رود که رشد اندازه بازار دوچرخه برقی را افزایش دهد. اکنون استفاده از دوچرخه های برقی برای حمل و نقل در شهرها به شدت توسط چندین شهر گسترش یافته است. همانند دوچرخه های معمولی یا معمولی ، دوچرخه های برقی نیز به همان اندازه فضا اشغال می کنند. استفاده از دوچرخه های الكترونیكی تعداد اتومبیل های موجود در جاده را به حداقل می رساند و در نتیجه اشغال ترافیك كمتری باعث می شود كه حداقل فضای جاده را اشغال كنند.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/360I-Auto-3N194/the-global-electric-bike

آنالیز اشتراک بازار دوچرخه الکتریکی

با توجه به اتخاذ روز افزون دوچرخه های برقی برای رفت و آمد روزانه ، اوقات فراغت و فعالیتهای تناسب اندام ، انتظار می رود سهم بازار دوچرخه برقی آمریکای شمالی سریعترین رشد را در دوره پیش بینی داشته باشد.

پیش بینی می شود منطقه اروپا بیشترین سهم بازار دوچرخه برقی را در دوره پیش بینی داشته باشد. منطقه اروپا تحت سلطه بود آلمان، به دنبال فرانسه و ایتالیا. دوچرخه های الكترونیكی حالت ترجیحی تحرك در است آلمان. محصول نوآورانه

ویژگی ها ، باتری ها و درایو های کاملاً یکپارچه ، طراحی های شیک و همچنین استفاده از مواد با کیفیت بالا از مهمترین عوامل ایجاد کننده اندازه بازار دوچرخه الکترونیکی در این منطقه هستند.

توسط منطقه

 • ،
 • آسیا و اقیانوسیه،
 • اروپا،
 • خاورمیانه & آفریقا.

پرسش برای داده های منطقه ای: https://reports.valuates.com/request/regional/360I-Auto-3N194/The_Global_Electric_Bike

تقسیم بازار دوچرخه الکترونیکی

بر اساس نوع موتور ، بازار دوچرخه برقی در سراسر کشور مطالعه کرد

بر اساس حالت ، بازار دوچرخه برقی در سراسر کشور مطالعه کرد

 • حالت کمک به پدال
 • حالت دریچه گاز

بر اساس کلاس ، بازار دوچرخه برقی در سراسر کشور مطالعه کرد

 • کلاس I ،
 • کلاس II ،
 • کلاس-II

بر اساس نوع باتری ، بازار دوچرخه برقی در سراسر کشور مطالعه کرد

 • اسید سرب،
 • لیتیوم یون ،
 • پلیمر یون لیتیوم.

بر اساس محصول ، بازار دوچرخه برقی در سراسر کشور مطالعه کرد

شرکتهای کلیدی

 • Accell Group N.V. ،
 • Aima Technology Group Co. Ltd. ،
 • شرکت دوچرخه Cannondale ،
 • Fritzmeier Systems GmbH & Co. KG ،
 • شرکت تولیدی غول پیکر ،
 • Kalkhoff – Derby Cycle Werke GmbH ،
 • شرکت صنعت مریدا با مسئولیت محدود ،
 • دوچرخه های برقی Pedego ،
 • ریز و مولر ،
 • اجزای تخصصی دوچرخه ، شرکت ،
 • شرکت دوچرخه سواری ،
 • Yadea Group Holdings Ltd ،
 • شرکت موتور یاماها

اشتراک، ابونمان

ما اشتراکی سفارشی را برای مشتریان خود معرفی کرده ایم. لطفاً برای اطلاع از برنامه های اشتراک ما ، یادداشتی را در بخش نظرات بگذارید.

اکنون برای یک کاربر خریداری کنید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=360I-Auto-3N194&lic=single-user

اکنون برای کاربر Enterprise بخرید: https://reports.valuates.com/api/directpaytoken؟rcode=360I-Auto-3N194&lic=enterprise-user

گزارش نکاتی را در مورد نویسندگان زیر ارائه می دهد

 1. نفوذ در بازار: اطلاعات جامعی را در مورد بازار ارائه شده توسط بازیگران اصلی ارائه می دهد
 2. توسعه بازار: اطلاعات عمیقی در مورد بازارهای سودآور نوظهور ارائه می دهد و بازارها را تجزیه و تحلیل می کند
 3. متنوع سازی بازار: اطلاعات مفصلی درباره راه اندازی محصولات جدید ، جغرافیای بکر ، تحولات اخیر و سرمایه گذاری ها ارائه می دهد
 4. ارزیابی و هوش رقابتی: ارزیابی جامعی از سهام بازار ، استراتژی ها ، محصولات و قابلیت های تولید بازیکنان برجسته را ارائه می دهد
 5. توسعه و نوآوری محصولات: بینش هوشمندانه ای در مورد فن آوری های آینده ، فعالیت های تحقیق و توسعه و تحولات محصول جدید ارائه می دهد.

گزارش به همین س Qالات پاسخ می دهد

 1. اندازه بازار و پیش بینی بازار جهانی دوچرخه برقی چقدر است؟
 2. عوامل مهارکننده و تأثیر COVID-19 در شکل گیری بازار جهانی دوچرخه برقی در دوره پیش بینی چیست؟
 3. محصولات / بخشها / برنامه ها / مناطق مورد نظر برای سرمایه گذاری در مدت زمان پیش بینی شده در بازار جهانی دوچرخه برقی کدامند؟
 4. پنجره استراتژیک رقابتی برای فرصت ها در بازار جهانی دوچرخه برقی چیست؟
 5. روند فناوری و چارچوب های نظارتی در بازار جهانی دوچرخه برقی چیست؟
 6. حالت ها و حرکات استراتژیک مناسب برای ورود به بازار جهانی دوچرخه برقی کدامند؟

گزارش های مشابه

بازار دوچرخه برقی تاشو یک بازار هماهنگ است. درآمد پانزده تولید کننده برتر حدود 65٪ از کل درآمد سال 2017 را تشکیل می دهد. محصولات سطح بالا عمدتا از ایالات متحده آمریکا و اروپا. بازار جهانی دوچرخه برقی تاشو به دو بخش تقسیم شده است آمریکای شمالی، اروپا، چین، ژاپن، RoA و RoW.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Auto-39Q1190/global-folding-electric-bike

 • دوچرخه های الکترونیکی (چرخ هایی با قطر 20 اینچ) بازار

در سال 2019 ، اندازه بازار جهانی دوچرخه های برقی (چرخ هایی با قطر 20 اینچ) بود 249.2 میلیون دلار و انتظار می رود که برسد 371.3 میلیون دلار تا پایان سال 2026 ، با CAGR 5.8٪ در طی سالهای 2021-2026.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Othe-4T323/ چرخ-دوچرخه-برق-با-قطر -20- اینچ

 • بازار اسکوتر برقی و موتور سیکلت

پیش بینی می شود به بازار جهانی اسکوتر برقی و موتورسیکلت برسد 11320 میلیون دلار تا سال 2026 ، از 7354.2 میلیون دلار در سال 2020 ، با CAGR 7.5٪ طی سالهای 2021-2026.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Othe-0W159/global-electric-scooter-and-motorcycle

بازار جهانی Pedelec در ارزش گذاری شده است 8500 میلیون دلار در سال 2018 و خواهد رسید 24100 میلیون دلار تا پایان سال 2025 ، با رشد CAGR 16.1 during در طول 2019-2025.

مشاهده گزارش کامل: https://reports.valuates.com/market-reports/QYRE-Auto-771/global-pedelec

درباره ما:

Valuates بینش عمیق بازار در مورد صنایع مختلف را ارائه می دهد. مخزن گزارش گسترده ما به طور مرتب به روز می شود تا نیازهای تجزیه و تحلیل صنعت شما را تغییر دهد.

تیم ما از تحلیلگران بازار می توانند در انتخاب بهترین گزارش صنعت خود به شما کمک کنند. ما نیازهای خاص منطقه خاص شما را درک می کنیم و به همین دلیل ما سفارشی سازی گزارش ها را ارائه می دهیم. با استفاده از سفارشی سازی ما ، شما می توانید از گزارشی که نیازهای تجزیه و تحلیل بازار شما را برآورده می کند ، اطلاعات خاصی را درخواست کنید.

برای دستیابی به یک دید ثابت از بازار ، داده ها از منابع مختلف اولیه و ثانویه جمع آوری می شوند ، در هر مرحله ، روش های مثلث بندی داده ها برای کاهش انحراف و یافتن دیدگاه سازگار از بازار استفاده می شود. هر نمونه که به اشتراک می گذاریم شامل یک روش تحقیق دقیق است که برای تهیه گزارش به کار رفته است. لطفاً برای دریافت لیست کامل منابع داده های ما به تیم فروش ما مراجعه کنید.

با ما تماس بگیرید:

گزارشات را ارزیابی می کند
[email protected]
برای تماس رایگان ایالات متحده با شماره تلفن + 1- (315) -215-3225
برای IST + 91-8040957137 + تماس بگیرید
واتس اپ: + 91-9945648335
وب سایت: https://reports.valuates.com
توییتر – https://twitter.com/valuatesreports
لینک شده – https://in.linkedin.com/company/valuatesreports
فیس بوک – https://www.facebook.com/valuatesreports

SOURCE گزارشات را ارزیابی می کند