چندین اقدام برای اولین بار در طول نمایش هوایی Wings Over North Georgia Drive-In شرکت کنید

رم ، گا، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – نمایشگاه هوایی پاییز سالانه در رم ، جی جی به عنوان میزبان تعدادی از خلبانان ارشد نظامی و غیرنظامی و تیم های تظاهرات خدمت کرده است. با این حال ، نمایشگاه هوایی Drive Wings Over North Georgia Drive-In برای اولین بار در چندین مراسم برگزار خواهد شد 24-25 اکتبر.

رئیس مدیریت JLC AirShow گفت: “ما هر ساله با تلاش و کوشش تلاش می کنیم تا مجموعه ای از هواپیمابران کلاس جهانی را شامل شود.” جان کاومن. “برای نمایش سال 2020 ، ما قوی ترین ترکیب نظامی را داریم که در طول تاریخ هشت ساله خود میزبانی کرده ایم و همچنین خوشبختانه برای اولین بار در طول رویداد خود تعدادی مجری را نشان می دهیم.”

شرکت کنندگان برای اولین بار در نمایشگاه هوایی Wings Over North Georgia:

  • تیم خزنده فرماندهی عملیات ویژه ارتش ارتش فایتویل ، NC
  • C-17 Globemaster – پایگاه مشترک لوئیس-مک کورد ، WA
  • F-16 Fighting Falcon ، “افعی” از پایگاه نیروی هوایی شاو در Sumter، SC
  • مت یونکین و راش دوقلو 18
  • جری “Jive” Kerby و T-28 Trojan
  • لری کلی و B-25 Bomber “Panchito”

Thunderbirds نیروی هوایی ایالات متحده علاوه بر A-10 Thunderbolt II نیروی هوایی ایالات متحده ، عنوان Wings Over North Georgia Drive-In Show را نیز تیتر خواهد کرد. سایر اقدامات برگشتی عبارتند از اسکات فارنسورث در L-39 خود ، مایک ویسکوس در Pittts S-1-11B، مایکل گولیان در 330SC اضافی خود ، باک روتمن در او پیتز S2S ، و اسکات یواک در ماستنگ P-51 خود.

دروازه های پارکینگ در باز می شوند ساعت 10 صبح و تظاهرات هوایی قبل از نمایش در آغاز می شود ساعت 11 صبح شنبه و یکشنبه. فعالیت های قبل از نمایش شامل قطره های هوایی و نمایش قابلیت های هواپیماهای C-130-H3 Hercules از پایگاه ذخیره هوایی Dobbins است. تیم تاکتیکی SWAT از گرجستان واحد هلی کوپترهای دولت گشت نیز تظاهرات هایی را برگزار می کند.

مراسم افتتاحیه و تظاهرات پرواز هر روز حدود ساعت 12:30 بعد از ظهر آغاز می شود. بلیط های پارکینگ نمایشگاه هوایی Drive-In فقط خرید ADVANCE است و در روزهای نمایش به فروش نمی رسد. علاقه مندان به شرکت در این مراسم باید قبل از فروش بلیط زودهنگام خرید کنند.

به هر وسیله نقلیه یک فضای 10 در 20 فوت با یک محوطه دید خصوصی 10 در 20 فوت مجوز اختصاص داده می شود تا درب عقب باشد. مهمانان مجاز هستند صندلی ها ، میزها ، نوشیدنی های غیر الکلی و مواد غذایی خود را به همراه داشته باشند. نوشیدنی ها و غذا نیز برای فروش در سایت موجود خواهد بود. سرویس های بهداشتی قابل حمل و ایستگاه های شستشو در سراسر محل قرار می گیرند و به صورت ساعتی تمیز می شوند. هنگامی که شرکت کنندگان در نمایشگاه های هوایی مناطق پارکینگ خود را برای بازدید از اتاق های استراحت و امتیازات ترک می کنند ، ماسک لازم است ، ماسک لازم است. برای لیست کامل موارد و قوانین مجاز و محدود ، لطفاً برای جزئیات بیشتر به Wings Over North Georgia مراجعه کنید.

برای اطلاعات در مورد بلیط های پارکینگ درایو ، س FAالات متداول سالات مربوط به رویدادها و لیست کاملی از مجریان ، صفحه فیس بوک نمایش هوایی را دنبال کنید یا از وب سایت Wings Over North Georgia به آدرس https://www.WingsOverNorthGeorgia.com دیدن کنید.

نمایش Wings Over North Georgia یک رویداد شناخته شده FAA ، DoD و شورای بین المللی نمایش های هوایی است. علاقه مندان به نمایش هوایی ، غرفه داران ، فروشندگان و حامیان مالی می توانند برای لیست کامل مجریان ، فعالیت ها و گزینه های بلیط ، از وب سایت رسمی نمایش Wings Over North Georgia بازدید کنند.

فقط برای رسانه ها

پیوند به b roll – https://spaces.hightail.com/receive/1U2GXxUcp5
پیوند به عکس ها – https://spaces.hightail.com/receive/WmLyPXkXh6

برگزارکنندگان نمایش های هوایی و برخی از مجریان قبل از نمایش هوایی برای مصاحبه های درون استودیویی ، بزرگنمایی یا تلفنی در دسترس هستند.

تماس با رسانه نمایش هوایی – برندا لیتل[email protected] (813) 391-4542

SOURCE بالها در نمایشگاه هوایی North Georgia Drive-In

لینک های مربوطه

https://www.WingsOverNorthGeorgia.com