چه چیزهایی را برای ماه آماده می کنید؟

واشنگتن، 6 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ناسا در حالی که برنامه Artemis خود را – که شامل فرستادن اولین زن و مرد بعدی به سطح ماه در سال 2024 است – پیش می برد ، می خواهد بداند که برای سفر به ماه چه بسته هایی را تهیه می کنید. این آژانس این هفته یک کمپین جدید رسانه های اجتماعی را آغاز کرده و از شرکت کنندگان خواسته است تا آنچه را که در چمدان های ماه آنها است ، با استفاده از #NASAMoonKit به اشتراک بگذارند

برای انتقال چالش به سطح بعدی ، آژانس همچنین دارای یک حالت متخصص است: از دستورالعمل های سختگیرانه پیروی کنید که فضانوردان هنگام بسته بندی “کیت های ترجیحی شخصی” خود باید از آنها پیروی کنند. هر فضانوردی که به ایستگاه فضایی بین المللی سفر می کند فقط برای حمل وسایل شخصی مجاز به فضای 5 در 8 در 2 اینچ (12.7 در 20.3 در 5.1 سانتی متر) است. این به طور قابل توجهی کوچکتر از کیف دستی هواپیمای استاندارد است که ابعاد آن 9 اینچ در 14 اینچ در 22 اینچ است.

بتینا اینکلان ، مدیر ارشد ارتباطات ناسا در دفتر مرکزی آژانس در گفت: “ما هیجان زده هستیم که ببینیم برای ماجراجویی نهایی – سفر به ماه” چه چیزهایی را تهیه خواهید کرد. واشنگتن. “در زمانی که بسیاری از ما در خانه مشغول کار ، تدریس یا یادگیری هستیم ، این یک روش منحصر به فرد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه آرتمیس و پیوستن به ناسا است ، زیرا ما برای مراحل بعدی بشریت در سطح ماه آماده می شویم.”

چگونه #NASAMoonKit خود را به اشتراک بگذاریم:

برای به اشتراک گذاشتن کیت خود ، یک عکس یا فیلم را در اینستاگرام ، توییتر یا فیس بوک بارگذاری کنید و #NASAMoonKit را در پست ها قرار دهید.

این حرکت دیجیتالی به آزمایش موشک Green Run آژانس منتهی می شود که برای ماه نوامبر برنامه ریزی شده است. با مرحله اصلی موشک سیستم پرتاب فضایی (SLS) در یک ایستگاه آزمایشی در مرکز فضایی استنیس ناسا نزدیک خلیج سنت لوئیس ، می سی سی پی، ناسا مرحله قدرتمند را شلیک کرده و چهار موتور خود را تا هشت دقیقه شلیک می کند. این آزمایش که به عنوان یک آتش داغ شناخته می شود ، اولین باری است که مرحله اصلی انجام می شود و آخرین مورد در یک سری مهم از آزمایشات Green Run برای مرحله قبل از جمع شدن موشک برای پرواز در ناسا است. مرکز فضایی کندی که در فلوریدا. دفعه بعدی که مرحله اصلی دوباره آتش خواهد گرفت مربوط به Artemis I است که سال آینده راه اندازی می شود.

موارد ارسالی انتخاب شده توسط تیم دیجیتال در حساب های رسانه های اجتماعی ناسا یا به عنوان بخشی از پخش Green Run در ماه آینده به اشتراک گذاشته می شود. شرایط و ضوابط اضافی بصورت آنلاین ارسال می شود.

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را بسته بندی کنید یا به دنبال راه های دیگر درگیر شدن هستید؟ ناسا همچنین از طریق وب سایت NASA Solves فرصتهای منظمی برای ارائه راه حل به ناسا دارد ضمن برنده شدن جوایز و موارد دیگر. چند مورد از چالش های فعلی موجود:

ناسا اخیراً طرحی مکتوب را با جزئیات برنامه آرتمیس ، از جمله آخرین برنامه های فاز 1 برای فرود دوباره فضانوردان در ماه طی چهار سال منتشر کرد. این طرح همراه با مفهوم آژانس برای پایداری سطح است که در اوایل سال جاری منتشر شد ، و خواستار افزایش فزاینده زیرساخت ها در اواخر این دهه است. سرانجام ، ناسا از آنچه در ماه و اطراف آن آموخته استفاده خواهد کرد تا خود را برای جهش عظیم بعدی بشریت آماده کند: فرستادن اولین فضانوردان به مریخ از اوایل دهه 2030.

درباره برنامه آرتمیس ناسا در اینجا بیشتر بیاموزید:

www.nasa.gov/artemis

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov