کانادایی به عنوان رئیس جهانی Skål International انتخاب شد

آقای رئوم از سال 1992 به عنوان رئیس Skål عضو Skål International بوده است کانادا و همچنین رئیس شورای بین المللی به مدت دو سال قبل از انتخاب به عنوان مدیر در کنگره جهانی Skål در مومباسا ، کنیا در سال 2018

“من از چشم انداز رهبری بزرگترین انجمن مسافرتی و جهانگردی جهان با داشتن یک هیئت اجرایی بسیار توانا هیجان زده هستم. تمرکز ما روی افزایش مشارکت های جهانی ، مدرن سازی مدل حکمرانی ما و ارائه رهبری قاطع برای بهبود انجمن و گردشگری پس از بهبود COVID-19 خواهد بود. ، ما بعد از همه سازمان مسافرت و جهانگردی هستیم که به ارتقا TR مسافرت و گردشگری اختصاص داده ایم. “

میزبان از طریق زوم و پخش مستقیم از طریق YouTube ، رئیس Skål World امسال است پیتر موریسون مجمع عمومی عادی سالیانه را رهبری کرد شنبه هفدهم اکتبر از خانه اش در کرایستچرچ ، نیوزیلند.

به گفته آقای رئوم ، این جلسه در ابتدا قرار بود در ریجکا و اوپاتیجا در منطقه کوارنر برگزار شود. کرواسی با این حال ، به دلیل COVID-19 ، قالب جلسه به عنوان یک بستر مجازی تغییر یافت.

موضوع رئیس جمهور رئوم برای سال 2021 این است: “شور و اشتیاق برای جهانگردی و غرور حرفه ای برای Skål”

درباره Skål International

Skål International بزرگترین انجمن جهانگردی در جهان و تنها انجمن نمایندگی از تمام بخشهای صنعت جهانگردی در سال 1934 تاسیس شد. با دفتر مرکزی مستقر در تورمولینوس ، اسپانیا، Skål با 342 باشگاه در 102 کشور و بیش از 13،500 مدیر حرفه ای و اعضای اجرایی در هر قاره جهان عضویت دارد. اکثر بزرگترین شرکتهای جهانگردی در جهان عضو Skål هستند.

در باره بیل رئوم

بیل رئوم یک مهمان نوازی فصلی با سالها تجربه اجرایی ارشد در صنعت هتلداری است. وی در حال حاضر مدیر خدمات مدیریتی با مدیریت مهمان نوازی مدیریتی یکپارچه (“IHM”) ، یک شرکت مشاوره و مدیریت مهمان نوازی کانادایی است که راه حل های مشاوره یکپارچه و خدمات مدیریتی را به مشاغل صنعت مهمان نوازی ارائه می دهد.

تماس با مطبوعات: ساندرا ورا – مقر بین المللی Skal [email protected]

منبع Skal International

لینک های مربوطه

https://www.skal.org/