کنفرانس سفر جهانی تحقیقات جهانی 2020 در لشان ، چین افتتاح شد

لشان ، چین، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 20 اکتبر، کنفرانس جهانی سفر پژوهشی 2020 (WRTC) با موضوع “بیشتر می داند ، سفرهای دور” در شهر لشان برگزار شد ، استان سیچوان، چین. کارشناسان و دانشمندان در خانه و در خارج از کشور و همچنین صدها نماینده صنعت از بیش از ده کشور و منطقه در سراسر جهان برای شرکت در کنفرانس های آنلاین و آفلاین دعوت شدند. کارشناسان و دانشمندان شامل لیو بائوجون و لی تینگدونگ (دانشگاهیان آکادمی علوم چین) ، لو یاورو (دانشگاهی آکادمی مهندسی چین) ، لانگ یونگتو (معاون سابق وزارت تجارت خارجی و همکاری اقتصادی و دبیر سابق) – عمومی انجمن Boao برای آسیا) ، نانگ ین ین (وزیر گردشگری مالزی سابق) ، و فرانتس ولفگانگ ادر (مدیر سابق گروه ژئوشیمیایی سازمان علمی و فرهنگی آموزش سازمان ملل (یونسکو)).

میزبان این کنفرانس توسط سازمان سفر جهانی تحقیقات (WRTO) بود که در سال تاسیس شد کانادا WRTO یک سازمان غیرانتفاعی است ، و متعهد به مطالعه نظریه ها و شیوه های مربوط به سفر تحقیقاتی ، و ارتقا of ادغام صنایع آموزشی و مسافرتی جهان و توسعه رشته سفر تحقیقاتی است.

این کنفرانس با محوریت وضعیت فعلی ، چالش ها و آینده توسعه سفرهای تحقیقاتی و با تمرکز بر الگوی جدید توسعه پایدار سفرهای تحقیقاتی ، با انتشار عالی رهنمودها و استانداردهای صنعت سفر تحقیقاتی ، دو مجمع موازی راه اندازی کرد ( “چالش ها و فرصت های توسعه صنعت سفر تحقیقاتی جهان” و “اهمیت سفر تحقیقاتی در رشد جوانان”) ، مهمانان شرکت کننده را برای تجربه دوره های تحقیقاتی “فرهنگ چای” ، “نگهبان بودا” و “تکنیک کاغذ سازی – میراث فرهنگی ناملموس” و نتایج توسعه صنعت سفر تحقیقاتی جهان را به اشتراک گذاشت.

در جلسه ، استاد یانگ ژنژی، رئیس اجرایی WRTO ، اعلام کرد که کوالالامپور، پایتخت مالزی، محل برگزاری WRTC بعدی خواهد بود.

SOURCE دفتر نمایندگی سازمان سفر جهانی تحقیقات سیچوان