کنفرانس لوکس مهمان نوازی INSPIRE2020 که برای همه قابل دسترسی است

جلسات شریک برگزار خواهد شد با نسخه های نمایشی و ارائه محصولات جدید و خدمات ، جلسات از من از هر چیزی بپرسید (AMA) با رهبران صنعت و جلسات Power که در آن کارشناسان چالش های پیش رو و راه آینده را به اشتراک می گذارند.

جرمی مک کارتی، مدیر گروه Spa & Wellness ، Mandarin Oriental ، میزگرد را کنترل می کند برنامه سلامتی برای جلب نظر مهمان و افزایش درآمد ، با اعضای هیئت ، پاتریک هوئی، معاون رئیس جمهور ، آبگرم و خرده فروشی ، مونتاژ و رئیس هیئت مدیره ، ISPA ، نیام اوکانل، معاون گروه تجربه و تندرستی مهمان ، گروه هتل Rosewood ، آنا بورستام ، مشاور ارشد استراتژیک ، شش حس ، سوزان سانتیاگو، رئیس سبک زندگی و عملیات Miraval ، هایت و لورا گرچیک، مدیر کل ایالات متحده ، Biologique Recherche ایالات متحده آمریکا.

الیزابت پالومینو، رئیس سفر ، گوگل ، در مورد صحبت خواهد کرد چگونه مارک ها با ارتباط با نیازها و انگیزه های مسافران در حال ظهور می توانند از جایگاه برتر دفاع کنند، و برنت اسمیت، استاد بازاریابی ، کالج امرسون، مصاحبه خواهد کرد برایان دی لوو، رئیس جمهور و بنیانگذار ، مهمان نوازی مناسب ، در مورد چگونگی بازآفرینی خود برای حفظ ارتباط.

حامیان فن آوری ، خدمات و محصولات نوآورانه را به هتلداران ارائه می دهند که باعث پیشرفت تجارت و بهبود خط تولید آنها می شود. شرکت کنندگان علاقه مند می توانند تبلت Lume Pad را مشاهده کنند که هم یک رابط بصری و هم تصاویر سه بعدی غوطه وری را فراهم می کند که تجربه مهمان را بهبود می بخشد ، ارتباطات عاطفی ایجاد می کند ، ایمنی را افزایش می دهد و درآمد خدمات داخلی را تقویت می کند. با نمایش همه چیز در 3D جذاب – از خدمات اتاق گرفته تا خدمات خرده فروشی و آبگرم تا فعالیت ها و سرگرمی های خاص هتل – مهمان ها می توانند هنگام خرید و زمانبندی رزروها مستقیماً از طریق تبلت تمیزپذیر ، مثل قبل اتصال و تعامل کنند. همچنین می توانید با به روزرسانی ها و پیشنهادهای بی درنگ ، تجزیه و تحلیل و گزارش های ارزشمندی را که به شما کمک می کند از مهمانان بهتر خدمات بگیرید و اقامت آنها را شخصی کنید ، جمع آوری کنید. به طور خلاصه ، Lume Pad ابزاری مناسب برای انقلابی گری و تجسم دوباره تجملات ، سبک زندگی و مهمان در دنیای بعد از COVID است.

وب سایت رویداد را مشاهده کرده و در اینجا ثبت نام کنید

درباره انجمن هتل های بین المللی لوکس

انجمن بین المللی هتل های لوکس انجمن برجسته مهمان نوازی لوکس است که از طریق بینش ، نظر و تحقیق صنعت را ترویج ، وحدت و پیشرفت می بخشد. ILHA به بیش از 500000 نفر از متخصصین هتل در 90+ کشور جهان می رسد و مجله LUXURY HOTELIERS Magazine ، ILHA SmartBrief و SUMMITS INSPIRE را در این کشور تولید می کند. اروپا و آمریکای شمالی. آنها همچنین بزرگترین گروه مهمان نوازی و مسافرت LinkedIn را اداره می کنند که در 100 گروه برتر از بیش از 10 میلیون گروه حرفه ای LinkedIn قرار دارد. با ما در theilha.com ، میزبانی و میزگردی ، ILHA فیس بوک ، ILHA اینستاگرام ، توییتر ILHA، ILHA YouTube

SOURCE انجمن بین المللی هتل های لوکس