گروه ال جمیرا و مجامع تجاری FoodieKiDS ، بدون هیچ مشکلی برای کسب درآمد و تغذیه در امریکا لاتین آمریکای لاتین – اسپانیایی انگلیسی انگلیسی español انگلیسی انگلیسی برزیل – پرتغالی های روسی – Pусский

Seg eln el estudio ، 77٪ de los padres piensa que los hoteles necesitan ofrecer opciones más saludables en los menús para niños. با این حال ، 79٪ در شرايط مجازی برای جلب توجه ، تجارب و مجالس قابل تحسين و تجارب و دريافت آرامش در شرايط بازنشستگی و جايگزيني است که از نظر جبران خسارات تصويب می شود. Los Padres también mencionaron que عصر احتمالاً کو لا ماریا د لوس نیچو کومی comida chatarra durante las vacaciones ، siendo las tres comida más consumidas en el mundo por los jóvenes viajeros la pizza (44٪) ، los nuggets de pollo (35٪) y las پاپاس فریتاس (32٪). یک محدودیت مجاز برای خرید و فروش مجاز ، 58٪ دفعات بازدید: 60٪ دفعات مشاهده:

میشل الیس، جف د کوکینا دل جمیرا گروه ، نظرات قبلی و بعدی اخبار FoodieKiDS. “سرآشپزهای جدید استعدادهای درخشان و مجلل مجلل و مجلل و مجلل قابل احترام ، که به عنوان یک مرجع عالی انتخاب می شوند ، یک پیراهن با جادوگری و یکپارچه سازی می شوند. تعداد دفعات مشاهده شده در مورد مربیگری ، جلب توجه شما در جمیرا ، پیراهن های زن و شوهرهای زنانه از نظر مونرا و از طریق تعهدات انتخاباتی برای تعهدات جدید برای مشتریان در مقابل مشتریان و در صورت تمایل به فروش مجدد غذاهای دیگر از نظر غذایی بدون انفرادی لس دارا و لوس پادرس آرام ، سینو تامبیین هارا سو استادیا از اینجا به یاد ماندنی است “.

FoodieKiDS دارای مجوزهای شناخته شده و خالی از علائم شناخته شده خالی از سکنه ، هتل ساحلی جمیرا ، قبل از اجرای هتل ها و هتل های دبل است. برای جشن ، لوس نیوز در 12 سال گذشته به صورت رایگان معرفی می شود ، در حالی که در 31 اکتبر سال 2020 میلادی با موفقیت همراه است ، و آخرین اقامت نهایی است.

www.jumeirah.com/FoodieKiDS.

گروه Acerca de Jumeirah:

گروه ال جمیرا ، هلدینگ دبی دبی و کمپانی جهانی هتل های لوکس ، اپرا و پورتافولیو 6500 زیستگاه جهانی و 26 مجله جهانی مدیو اورینته (incluido su hotel insignia، el Burj Al Arab Jumeirah)، اروپا و اروپا آسیا، در ساخت و ساز آلردیدور جهان.

www.jumeirah.com /Jumeirahgroup

ویدئو: https://www.youtube.com/watch؟v=z-2Mhv7I7_U
عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1307945/Jumeirah__FoodieKiDS.jpg

Disponibles los resultados de los mercados específicos؛ تماس با [email protected] برای اطلاعات بیشتر

کنتاکتو: ریم دیاب ، [email protected]، +97155 702 6267

هتل ها و استراحتگاه های FUENTE جمیرا

SOURCE هتل ها و استراحتگاه های جمیرا