گروه فناوری های AEgis برای پیوستن به تشکیل BlueHalo در ترکیب با همکاران فناوری کاربردی و راه حل های درخشان

HUNSTVILLE ، آلاس ، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گروه فن آوری های AEgis (“AEgis”) امروز اعلام كرد كه به تشكیل BlueHalo (“شركت”) ، پیشروترین ارائه دهنده راه حل ها و فن آوری های پیشرفته مهندسی به جامعه امنیت ملی پیوست. BlueHalo ، یک شرکت اوراق بهادار Arlington Capital Partners ، از طریق ترکیبی از AEgis Technologies از جمله خریدهای یکپارچه قبلی آن Excivity و EMRC Heli (“AEgis”) ، Applied Technology Associated (“ATA”) و Brilligent Solutions (“Brilligent”) تشکیل شد.

BlueHalo به منظور فراهم آوردن توانمندی های پیشرو در صنعت در حوزه های برتری فضایی و انرژی مستقیم ، دفاع موشکی و C4ISR و سایبر و اطلاعات ساخته شده است. این شرکت یک شریک چرخه زندگی پایان به پایان است که از طریق استقرار تخصص فنی را از تحقیق و توسعه ارائه می دهد. BlueHalo به دنبال ارائه مهندسی پیشرفته برای حل پیچیده ترین چالش های جامعه امنیت ملی است.

“تغییر چشم انداز وضعیت امنیت ملی و توسعه توانایی هایی که قبلاً هرگز ارائه نشده است ، نیاز به گردآوری بالاترین محصولات نهایی و استعدادهای نخبه دارد. در BlueHalo ، کارمندان ما به برنامه ها و ماموریت های جدید و تأثیرگذار در زمینه های انرژی هدایت شده دسترسی خواهند داشت. ، رادار ، SIGINT ، لیزر متناوب ، الکترواپتیک و سیستم های فضایی پیچیده و همچنین سرمایه گذاری برای سرعت بخشیدن به رشد و نوآوری ” جاناتان پول ساز، مدیر عامل شرکت BlueHalo. “نام BlueHalo با ما صحبت می کند به عنوان یک شرکت ، یک حلقه محافظ جهانی که از همه چیزهایی که بیشتر از آن محافظت می کنیم ، محافظت می کند ، خط شکسته نشده و اطمینان از اینکه مشتریان ما در هر فضای جنگی ، از بالای زمین تا عمق فضای مجازی ، مزیت را حفظ می کنند. این ما هستیم هاله ، محافظ ، چراغ مهندسی الهام گرفته و ایمن ملت ما هستند.

وی گفت: “ما مفتخریم که این شرکتهای استثنایی را برای تشکیل BlueHalo گرد هم آورده ایم.” دیوید ودلینگر، یک شریک در Arlington Capital Partners. “BlueHalo از توانایی ها ، زیرساخت ها و منابع لازم برای رقابت با بزرگترین شرکتها همراه با نوآوری ، پاسخگویی و استعدادهای در سطح جهانی برخوردار خواهد بود تا راه حلهای برتر را برای چالش برانگیزترین و پیچیده ترین ماموریت های مشتریان ارائه دهد.”

درباره BlueHalo
BlueHalo به منظور فراهم آوردن توانمندی های پیشرو در صنعت در حوزه های برتری فضایی و انرژی مستقیم ، دفاع موشکی و C4ISR و سایبر و اطلاعات ساخته شده است. BlueHalo بر مهندسی الهام گرفته برای توسعه ، انتقال و زمینه سازی قابلیت های نسل آینده برای حل پیچیده ترین چالش های ماموریت های مهم مشتری ما و برقراری مجدد وضعیت امنیت ملی ما در صحنه رقابت نزدیک به همتایان متمرکز است. www.bluehalo.com

درباره شرکای سرمایه آرلینگتون
شرکای سرمایه آرلینگتون یک است ایالت واشنگتنشرکت سرمایه گذاری خصوصی مبتنی بر این که در حال حاضر از Arlington Capital Partners V ، L.P. ، a سرمایه گذاری می کند 1.7 میلیارد دلار سرمایه. این شرکت تقریباً مدیریت کرده است 4.0 میلیارد دلار سرمایه متعهد از طریق پنج صندوق سرمایه گذاری آرلینگتون بر فرصتهای سرمایه گذاری در بازار میانی در صنایع رشد از جمله خدمات و فناوری دولت ، هوا فضا و دفاع ، مراقبت های بهداشتی و خدمات تجاری و نرم افزار متمرکز شده است. متخصصان و شبکه این شرکت دارای ترکیبی منحصر به فرد از تجربه عملیاتی و سهام خصوصی هستند که آرلینگتون را قادر می سازد تا یک سرمایه گذار با ارزش افزوده باشد. آرلینگتون در شرکت هایی با مشارکت تیم های مدیریت کیفیت بالا سرمایه گذاری می کند که انگیزه ایجاد و / یا ارتقا as جایگاه شرکت خود را به عنوان رقبای پیشرو در زمینه خود دارند. www.arlingtoncap.com

منبع BlueHalo

لینک های مربوطه

http://www.bluehalo.com