گزارش جدید نشان می دهد سیستم دنباله دار 35 مایلی شهر می تواند میلیون ها فرصت اقتصادی و رشد فراگیر در بالتیمور ایجاد کند

بالتیمور، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، Ernst & Young LLP (EY US) به نمایندگی از مشارکت واشنگتن بزرگ گزارشی در مورد مزایای اقتصادی و اجتماعی تکمیل شبکه مسیرهای بالتیمور گرین وی. این مطالعه مزایای اقتصادی و اجتماعی بالقوه a را بررسی می کند 28 میلیون دلار برنامه ریزی برای گسترش و اتصال مسیرهای موجود در شهر بالتیمور برای تکمیل شبکه مسیرهای گرین وی.

فقط 10 مایل ساخت مسیر لازم است تا یک سیستم مسیر 35 مایل ایجاد شود که دسترسی به یک شبکه ایمن و بدون ماشین مسیر را فراهم می کند که 75 محله را به فرصت های جدید تفریحی و اقتصادی متصل می کند. پس از اتمام ، شبکه دنباله دار این توانایی را دارد که مزایای اقتصادی ، بهداشتی و اجتماعی جدیدی را برای ساکنان شهر باز کند.

وی گفت: “در EY ، ما به ساختن دنیای كاری بهتر اعتقاد داریم كه از جوامعی كه در آن زندگی می كنیم شروع می شود و ما خوشحالیم كه می توانیم با این ابتكار از مشاركت واشنگتن بزرگ حمایت كنیم.” رئیس و مدیرعامل EY Global و عضو هیئت مدیره Greater Partnership کارمین دی سیبیو. “این گزارش مزایای اقتصادی و اجتماعی بالقوه این کشور را نشان می دهد شهر بالتیمور و جوامع اطراف از سرمایه گذاری در شبکه مسیرهای گرین وی. “

آرون سوباس، شریک مدیر دفتر EY بالتیمور، افزود که “سرمایه گذاری در زیرساخت های ما برای جوامع پر جنب و جوش ، افزایش فرصت ها و جذب مشاغل جدید برای حمایت از رشد اقتصادی مهم است.”

“همه گیری COVID در حال تسریع در نابرابری ها است و نشان داده است که دسترسی برابر به زیرساخت های حمل و نقل فعال برای رفاه جمعی ما چقدر ضروری است.” جی بی هولستون ، مدیر عامل مشارکت واشنگتن بزرگ. “شبکه Greenway Trails یک راه حل مهم و پایدار است که رشد اقتصادی فراگیر را که مسیر پیشرفت به سمت یک منطقه پایتخت قویتر است ، کاتالیز می کند. GWP متعهد به تکمیل شبکه دنباله دار با شرکای ما است.”

“از زمان آغاز همه گیر شدن ، ما شاهد افزایش تقاضا در سراسر کشور برای فضاهای امن و نزدیک به خانه هستیم که در آن افراد می توانند در خارج از خانه فعال شوند – اختلافات موجود در افرادی که به این فضاها دسترسی دارند را به دقت متمرکز کند.” گفت رایان چائو، رئیس RTC. “ما یک فرصت باورنکردنی در بالتیمور برای ایجاد دسترسی جدید به یک سیستم دنباله دار ایمن و بهم پیوسته که مزایای بهداشتی ، زیست محیطی و اقتصادی قدرتمندی را برای هزاران نفر در سراسر شهر فراهم می کند. برای کسری اندک از هزینه های پروژه بزرگراه یا پروژه تونل ، شبکه مسیرهای Greenway می تواند هزینه کند بالتیمور به عنوان یک رهبر ملی در ایجاد آینده ای سالم تر ، پایدارتر و عادلانه تر. “

این گزارش از طریق تجزیه و تحلیل تأثیر اقتصادی ، مزایای اقتصادی و اجتماعی را که با تکمیل شبکه مسیر می تواند برای این کشور ایجاد کند ، بیان می کند شهر بالتیمور. ایجاد اشتغال ، بهبود ارزش املاک ، کاهش مسافت طی شده در وسایل نقلیه ، فعالیت های جدید تجاری پیرامون مسیر و کاهش CO2 انتشار گازهای گلخانه ای تنها برخی از مزایایی است که شبکه دنباله دار برای شما فراهم می کند بالتیمور ساکنان و محله ها. از مزایای برجسته شده در این گزارش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید ناخالص اقتصادی تولید شده از ساخت دنباله: تا 48 میلیون دلار جمع
  • افزایش ارزش املاک مسکونی: حداکثر 314 میلیون دلار جمع
  • سفرهای دوچرخه سواری یا پیاده روی جدید: حداکثر 6.9 میلیون نفر در سال
  • سفرهای جدید حمل و نقل عمومی: حداکثر 700،000 در سال
  • کاهش در مسافت طی شده مایل: تا 8.6 میلیون در سال
  • جلوگیری از هزینه های بهداشتی ساکنان: حداکثر 2.4 میلیون دلار در سال
  • فعالیت مشاغل محلی نزدیک دنباله: تا 113 میلیون دلار سالانه

شبکه مسیرهای گرین وی مسیرهای باورنکردنی را به داخل متصل می کند بالتیمور، از جمله آبشارهای گوینز ، اجرای شاه ماهی ، و جونز فالز مسیرهای پیاده روی به مراکز شغلی و آموزشی و همچنین سایر مقاصد ضروری در سراسر شهر است. جدول زمانی پیش بینی شده برای شبکه مسیرهای گرین وی نشان می دهد که برنامه ریزی ، طراحی و ساخت می تواند ظرف چهار سال اتفاق بیفتد ، به ساکنان اجازه می دهد تا مزایای شبکه مسیر را خیلی زودتر از آنچه بیشتر پروژه های حمل و نقل و زیرساخت اجازه می دهد ، درک کنند.

این گزارش مورد تأیید کلیدی مقامات منتخب منطقه قرار گرفته است:

سناتور ایالات متحده بن کاردین، بالتیمور، شهردار برنارد سی. “جک” یانگ ، رئیس شورای شهر بالتیمور براندون اسکات، مریلند رئیس سنا بیل فرگوسن، نماینده ایالت مریلند مگی مک اینتوش، و وزیر حمل و نقل مریلند گریگوری اسلاتر.

سناتور ایالات متحده بن کاردین از مریلند: سناتور گفت: “توسعه و توسعه مسیرها و مسیرهای سبز همیشه از اولویت های مهم من بوده است زیرا آنها به جوامع و محلات ما باز می گردند.” بن کاردین. “پروژه بالتیمور گرین وی (Greenway Trails Network) همچنان بر اساس سالها کار سخت کوشانه بسیاری در حمایت و برنامه ریزی برای ایده اصلی اتصال بالتیمور پارک ها و جوامع دارای پارک سبز. این مطالعه جدید داده های بیشتری را برای حمایت از سرمایه گذاری در مسیرهای سبز و کمی سازی مزایای آنها برای جوامع اضافه می کند.

بالتیمور شهردار برنارد سی. “جک” یانگ:بالتیمور مسیرهای شگفت انگیزی دارد و این پروژه ضمن اتصال 75 محله ما ، آنها را به یک شبکه جامع متصل می کند. آژانس های متعدد شهری برای پیشبرد این پروژه تحول آفرین با شرکایی مانند Rails-to-Trails و Greater Washington Partnership همکاری کرده اند. این پروژه اشتغال زایی می کند و پس از اتمام کار به افراد کمک می کند تا به مشاغل برسند. این به ساکنان ما کمک می کند مکان های زیبا و جدیدی برای پیاده روی ، دویدن و دوچرخه سواری داشته باشند. این مسیرها به بسیاری از مشاغل و موسسات ، محله ها و پارک های ما متصل می شوند. این یکی از آن پروژه هایی است که فوری بهره مند خواهد شد. برای نسل های بعدی مردم از شبکه مسیرهای بالتیمور گرین وی استفاده و لذت خواهند برد. من و دولتم متعهد به پیشرفت شبکه مسیرهای بالتیمور گرین وی هستیم و برای تحقق این پروژه حیاتی همچنان به پیشرفت چشمگیری ادامه می دهیم. این مطالعه تأثیر اقتصادی داده های مهمی را برای حمایت از تصمیم من برای اولویت بندی این پروژه فراهم می کند. “

رئیس شورای شهر بالتیمور براندون اسکات: “شبکه مسیرهای بالتیمور گرین وی دسترسی عادلانه به فضای باز عمومی و مقاصد ضروری را افزایش می دهد. همانطور که این مطالعه نشان می دهد ، این مزایای قابل توجهی از لحاظ اجتماعی ، بهداشتی ، زیست محیطی و اقتصادی برای شهر بالتیمور جوامع کار شرکایی مانند EY ، مشارکت بزرگ واشنگتن و راه آهن به مسیرها همچنان در حمایت از شهر در این تلاش مهم ارزشمند است. ”

مریلند رئیس سنا بیل فرگوسن: “این مطالعه تأثیر اقتصادی نشان می دهد که پروژه های دنباله دار با ارزش برای جوامع همسو ، به خانواده ها گزینه های تفریحی جدید و مسیرهای ایمن به مدارس می دهد. گرین وی بیش از 50 محله در شهر بالتیمور را به هم متصل می کند و حتی منجر به ارتباطات بیشتر در سراسر مسیر می شود. مریلند مرکزی، کیفیت زندگی ما را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. “

نماینده ایالت مریلند مگی مک اینتوش: “مطالعه تأثیر اقتصادی نشان می دهد که چقدر هوشمندانه یک شبکه سرمایه گذاری در بالتیمور گرین وی است ، و هزینه های خود را چندین برابر از طریق منافع اقتصادی و اجتماعی که ایجاد خواهد کرد ، پرداخت می کند. COVID-19 فقط تأکید کرده است که اهمیت هر جامعه برای هر جامعه بسیار مهم است. به این امکانات دسترسی داشته باشید. “

نماینده ایالت مریلند رابین لوئیس: “بهترین ایده برای ارتباط بین مردم مسیرهایی مانند Greenway است که به افراد امکان می دهد پیاده روی ، دوچرخه سواری کنند و به عقب و جلو بروند به روشی سالم ، کیفیت زندگی را افزایش می دهد و آنها را به فرصت متصل می کند. از بسیاری جهات این پروژه مهم است. از نظر نمادین ، ​​تعهدی از طرف شهر و ساکنان برای برقراری ارتباط مجدد با طبیعت ، برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر به روشی که قبلاً امتحان نشده است را نشان می دهد. این یک تغییر بازی برای شهر بالتیمور. این می گوید ما در حالی که در گذشته خود قرار گرفته ایم به آینده فکر می کنیم. “

وزیر حمل و نقل مریلند گریگوری اسلاتر:مریلند متعهد به یک شبکه حمل و نقل کاملا یکپارچه است که گزینه های حمل و نقل ایمن از سوار شدن بر حمل و نقل و سفر با ماشین گرفته تا دوچرخه سواری و پیاده روی را فراهم می کند. شبکه مسیرهای بالتیمور گرین وی نمایانگر گسترش آن گزینه های سفر است. همه گیری کنونی افراد بیشتری را ترغیب کرده است که برای حمل و نقل ، تفریح ​​و حمایت از سلامتی و رفاه به دوچرخه سواری و پیاده روی روی بیاورند. این مطالعه منافع اقتصادی و اجتماعی سرمایه گذاری در پروژه هایی مانند گرین وی را تکرار می کند ، به ویژه برای مریلندرهایی که برای راه اندازی کار ، مراقبت های بهداشتی و مدرسه روی پیاده روی یا دوچرخه سواری حساب می کنند.

این گزارش توسط EY و با همکاری Rails to Trails Conservancy (RTC) برای مشارکت بزرگ واشنگتن تهیه شده است. مشارکت واشنگتن بزرگ و RTC از نتایج گزارش برای پشتیبانی از این گزارش استفاده می کنند شهر بالتیمور در انجام یک روند برنامه ریزی توسعه عادلانه که اطمینان حاصل کند که همه ساکنان موجود و آینده نزدیک مسیر می توانند از سرمایه گذاری شبکه Greenway Trails بهره مند شوند.

درباره EY
EY یک رهبر جهانی در زمینه خدمات اطمینان ، مالیات ، مشاوره ، استراتژی و معاملات است. بینش و خدمات با کیفیتی که ارائه می دهیم به اعتماد و اطمینان در بازارهای سرمایه و اقتصاد در سراسر جهان کمک می کند. ما رهبران برجسته ای را توسعه می دهیم که برای تحقق وعده های خود به همه ذینفعان تیم می شوند با این کار ، ما در ساختن دنیای کار بهتر برای مردم ، مشتریان و جوامع خود نقشی اساسی داریم.

درباره مشارکت واشنگتن بزرگ
مشارکت واشنگتن بزرگ یک اتحاد مدنی در نوع خود است که از کارفرمایان و کارآفرینان برجسته در منطقه تشکیل شده است و از کارفرمایان برجسته و کارآفرینان متعهد در ساخت منطقه پایتخت – از بالتیمور به ریچموند – یکی از بهترین مکانهای جهان برای زندگی ، کار و ایجاد تجارت. این مشارکت با همکاری رهبران جوامع ما ، دارایی های خارق العاده منطقه را برای پیشبرد راه حل های عملی و عملی که منطقه پایتخت را به عنوان یک منطقه جهانی پیشرو و مرکز تجارت و نوآوری تقویت می کند ، متصل کرده و از آنها استفاده می کند.

درباره محافظت از ریل به مسیر
Rails-to-Trails Conservancy (RTC) بزرگترین سازمان پیاده روی کشور است – با یک جامعه مردمی بیش از 1 میلیون نفر – که به ایجاد ارتباط بین مردم و جوامع با ایجاد یک شبکه سراسری از مسیرهای عمومی ، که بسیاری از آنها از خطوط ریلی سابق است ، اختصاص دارد. شبکه های مسیرهای بالتیمور گرین وی یکی از پروژه های TrailNation R RTC است – پروژه های نمایشی منطقه ای برای اثبات آنچه در صورت اتصال افراد و مکان ها از طریق مسیر امکان پذیر است ، طراحی شده است. در Railstotrails.org/baltimore بیشتر بیاموزید. با RTC در Railstotrails.org وrailstotrails در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

مخاطب:
مشارکت واشنگتن بزرگ
نینا شارما | 646.706.1224
[email protected]

ریل به مسیر (RTC)
برندی هورتون | 202.974.5155
mailto:[email protected]

SOURCE حفاظت از راه آهن تا مسیرهای پیاده روی

لینک های مربوطه

http://www.railstotrails.org