گیتس دومین گزارش سالانه پایداری شرکت را منتشر کرد که در آن به شرح شهروندی شرکت های جهانی مسئول پرداخته است

دنور، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گیتس (NYSE: GTES) ، ارائه دهنده پیشرو جهانی در زمینه راه حل های انتقال نیرو و انرژی مایع مخصوص برنامه ، امروز از انتشار آخرین گزارش پایداری شرکت برای سال 2019 ، جزئیات تلاش های شرکت در زمینه های پایداری خبر داد. ، حاکمیت شرکتی ، نوآوری در محصول ، بهداشت و ایمنی ، سرپرستی و تنوع جامعه در جامعه.

وی گفت: “پایبندی به ارزشهای شرکتی ما بیش از یک قرن است که گیتس را در کسب و کار هدایت می کند ، و ما را قادر می سازد تا در اوقات خوب گسترش و پیشرفت و در دوره های آشفته پایداری داشته باشیم.” ایو جورک، مدیر ارشد اجرایی “امروز ، با بیش از 100 تاسیسات گیتس که در 30 کشور در سراسر جهان فعالیت می کنند ، مسئولیت خود را به عنوان یک شهروند جهانی شرکت بسیار جدی می گیریم و به پیشرفتی که داشته ایم افتخار می کنیم.”

با توجه به پنج ارزش اصلی گیتس – پاسخگویی ، همکاری ، سرسختی ، کنجکاوی و فداکاری – گزارش پایداری شرکت 2019 همسویی شرکت با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل را پوشش می دهد و یک روش جامع را برای به حداقل رساندن تأثیرات زیست محیطی توصیف می کند. تیم جهانی گیتس با ترکیب علوم نوآورانه مواد ، طراحی محصول و مهندسی فرآیند برای ایجاد محصولات پایدار ذاتاً ، رویکردی یکپارچه از انتها به انتهای پایداری را در پیش می گیرد. گیتس همچنین در عملیات خود صرفه جویی در مصرف آب و انرژی ، انتشار گازهای گلخانه ای و به حداقل رساندن ضایعات و همچنین بازیافت را مورد توجه قرار داده است.

این گزارش پیشرفت قابل اندازه گیری را در تمام این زمینه های پایداری و همچنین در تعدادی از زمینه های مهم دیگر ثبت کرده است. سلامت و ایمنی کارکنان در اولویت اصلی است و گیتس طی پنج سال گذشته 40 درصد کاهش در آسیب های قابل ثبت را به دست آورده است. تعامل جامعه همچنین یک محور اصلی است که شامل برنامه هایی مانند رویداد سالانه ساخت دوچرخه BuildORama در Gates ‘ دنور ستادی که طی آن کارمندان به کودکان بی بضاعت دوچرخه می سازند و اهدا می کنند.

علاوه بر این ، این گزارش اقدامات خیرخواهانه از طریق بنیاد شرکت صنعتی گیتس و کمک های مالی به بیش از 150 سازمان غیر انتفاعی منحصر به فرد و پیشرفت محسوس در تلاش های مداوم برای حمایت از تنوع و گنجاندن نیروی کار را ارائه می دهد. از اوایل سال 2020 ، گیتس 38 درصد نماینده زن در هیئت مدیره جهانی خود دارد.

گزارش پایداری شرکتی کامل گیتس 2019 برای مشاهده یا بارگیری در سایت invest.gov.com/Seability/Shealth-Report در دسترس است.

درباره گیتس
گیتس یک تولید کننده جهانی راه حل های انتقال نیرو و سیالات قدرت نوآورانه ، کاملاً مهندسی شده است. گیتس سبد گسترده ای از محصولات را به مشتریان متنوع کانال جایگزینی و تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (“اولین نصب”) به عنوان اجزای مشخص شده ارائه می دهد. گیتس در بسیاری از بخشهای بازارهای صنعتی و مصرفی شرکت می کند. محصولات گیتس در طیف گسترده ای از بازارها از صنایع سخت و خطرناک مانند کشاورزی ، ساخت و ساز ، تولید و انرژی گرفته تا برنامه های مصرف کننده روزمره مانند چاپگرها ، واشرهای برقی ، درب های اتوماتیک و جاروبرقی ها نقش اساسی در طیف متنوعی از برنامه ها دارند. ، و تقریباً هر نوع حمل و نقل. محصولات گیتس در 128 کشور در چهار منطقه تجاری فروخته می شود: قاره آمریکا ؛ اروپا، خاورمیانه و آفریقا؛ چین بزرگتر؛ و آسیای شرقی و هند. اطلاعات بیشتر در مورد گیتس را می توانید در سایت www.gates.com پیدا کنید.

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. تمام اظهارات آینده نگر شامل خطرات و عدم اطمینان است که می تواند نتایج واقعی ما را تحت تأثیر قرار دهد و می تواند باعث شود نتایج واقعی آن از نظر بیان شده یا ضمنی در هر اظهارنظر آینده نگرانه توسط ما یا از طرف ما متفاوت باشد. عوامل مهم می توانند نتایج ما را تحت تأثیر قرار دهند و می توانند نتایج را از آنچه در بیانیه های آینده نگرانه ما بیان می شود ، متفاوت کنند ، از جمله فاکتورهای مورد بحث در بخش “عوامل خطر” در گزارش سالانه گیتس در فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید 30 دسامبر 2017، همانطور که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

منبع گیتس

لینک های مربوطه

http://www.gates.com