Agora Data Ticker صنعت BHPH را با جریان مستقیم در وب سایت NABD راه اندازی می کند

آرلینگتون ، تگزاس، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Agora Data، Inc. ، یک ارائه دهنده راه حل مالی که به نمایندگی های فروش و وام دهندگان با فناوری پیش بینی وام خرید اینجا پرداخت می کند ، خوشحال است که از آغاز راه اندازی معاملات بازار ثانویه در زمان واقعی خود با همکاری National Independent خبر می دهد. انجمن فروشندگان اتومبیل. علامت تیک را می توانید در وب سایت نمایندگی اتحاد ملی خرید اینجا – پرداخت کنید به آدرس www.bhphinfo.com. NIADA داراییها و عملیات NABD را در سال بدست آورد دسامبر 2017.

پخش مستقیم جریان Agora برای BHPH از داده های واقعی صنعت استفاده می کند ، فعالیت واقعی را برجسته می کند و از معیارهای نمونه کارها پشتیبانی می کند که منعکس کننده معاملات بازار است که در بستر اختصاصی Agora رخ می دهد. همه این داده ها و اطلاعات بصیرت بازار به صورت نمایشی قابل درک مشابه سایر مبادلات مالی عمومی ارائه می شوند.

مدیر عامل آگورا دیتا: “NIADA / NABD یک نیروگاه بزرگ در صنعت خودرو و شریکی عالی برای کمک به راه اندازی این فناوری نوین گزارشگری است که توسط فروشندگان و جامعه مالی مورد استفاده قرار می گیرد.” استیو بورک گفت “تعهد آگورا در ارائه راه حل های مبتنی بر داده همچنان ادامه دارد که ما به دنبال راه های ابتکاری برای کمک به تسریع عملیات تجاری برای نمایندگی های BHPH و همه ذینفعان صنعت هستیم.”

“انتشار این تیکر از سوی آگورا موقعیت ما را به عنوان مرجع اصلی صنعت و استاندارد برای معاملات انجام شده در این بازار بسیار فعال تأکید می کند. این جریان داده توسط دانشمندان داده ما و با معرفی ناشناس معاملات در زمان واقعی اوراق بهادار خودکار BHPH امکان پذیر شده است ،” گفت بورک.

شان پیترسن، معاون اجرایی موقت NIADA ، گفت: “NIADA مفتخر است که با Agora همکاری کرده و تیک تیک جریان مستقیم خود را به پلت فرم مخصوص NABD’s Buy Here-Pay Here اضافه می کند. این ابزار می تواند منبع ارزشمندی برای فروشندگان BHPH باشد ، با استفاده از مثالهای بی درنگ از سراسر کشور ، به ارزش تقریبی نمونه کارهای آنها کمک کنید. “

درباره NIADA: اتحادیه فروشندگان مستقل اتومبیل (NIADA) در میان بزرگترین انجمن های تجاری کشور به نمایندگی از صنعت وسایل نقلیه موتوری دست دوم متشکل از بیش از 38000 فروشنده مجاز اتومبیل دست دوم استفاده می شود. از سال 1946 ، NIADA نماینده صدا و منافع فروشندگان اتومبیل دست دوم در سطح فدرال در است ایالت واشنگتن. چارچوب اصلی NIADA همراه با شبکه ارتباطات ایالتی خود در سراسر کشور ، یک لایه دو جانبه از حمایت در صنعت وسایل نقلیه موتوری استفاده شده را فراهم می کند.

برای بیش از 70 سال ، NIADA برای انجام مأموریت خود در زمینه پیشبرد ، آموزش و ارتقا independent فروشنده مستقل اتومبیل دست دوم ، برنامه هایی را مهندسی و از فناوری استفاده کرده است. اعضای NIADA یک قانون اخلاقی سختگیرانه از نظر وظیفه ، افتخار و صداقت را پذیرفته و به پیشرفت تجارت کوچک در حمایت از سیستم بازار آزاد اعتقاد دارند. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها و فرصت های آموزشی NIADA در www.niada.com و www.niada.tv در دسترس است.

درباره Agora Data، Inc: آگورا در حال بازآفرینی امور مالی اتومبیل برای فروشندگان BHPH و شرکت های مالی است. این شرکت در سال 2017 توسط بهترین تیم متخصص در کلاس با تجربه از سازمان های برتر مالی و فناوری تاسیس شده است ، با موفقیت چندین میلیارد داده عملکرد تاریخی وام را با تجارب از مدیران ارشد در امور مالی اتومبیل ترکیب کرده است تا فناوری و مدل سازی پیش بینی وام AI-Infused خود را توسعه دهد. . توسعه یک پلت فرم آسان برای استفاده Agora با داشبوردهای عملی امکان دسترسی مستقیم به بازار اتومبیل BHPH دست دوم را فراهم می کند که نمایندگی ها ، خریداران فوق العاده و وام دهندگان بازار سرمایه را با فرصت های رشد و دسترسی به سرمایه ، به نتایج متصل می کند. www.agoradata.com. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با شماره تلفن (877) 592-4672 یا [email protected].

پرونده های مرتبط

AgoraDataTicker_PNG.png

تصاویر مرتبط

image1.png

SOURCE Agora Data، Inc.