Aimbridge Hospitality با اضافه کردن هتل Renaissance Charleston Historic District ، مجموعه کامل خدمات را گسترش می دهد

Aimbridge Hospitality با داشتن تخصص تخصصی عملیاتی در تمام زمینه ها و درک عمیق از ویژگی های کامل خدمات ، از مقیاس خود برای افزودن منابع ، کارایی و ابزارهای اختصاصی همراه با تیزبینی های عملیاتی متمرکز بر تفاوت های ظریف استفاده می کند. وی گفت: “ما بسیار خرسند هستیم که شرکت مدیریتی تعیین شده برای هتل Renaissance Charleston Historic District هستیم.” مایک دایتمایر، رئیس جهانی مهمان نوازی آیمبریج. “در حالی که ما به توسعه نمونه کارهای کامل خود ادامه می دهیم ، تیم های تخصصی ما با پشتیبانی از مقیاس ما ، رویکردی متمرکز در زمینه عملکرد این گروه هتل ارائه می دهند.”

هتل Renaissance Charleston Historic District دارای 166 اتاق میهمان با طراحی رو به جلو و دکوراسیونی است که دکوراسیون را در مناطق مشترک به شما دعوت می کند. واقع شده بین خیابان شاه و ملاقات خیابان ، املاک بهترین مرکز است چارلستون جاذبه هایی که هنوز در یک خیابان آرام قرار گرفته اند و بهترین ها را از هر دو جهان به میهمانان می دهند. امکانات رفاهی هتل بوتیک چهار الماس AAA شامل بیش از 2700 فوت مربع فضای برگزاری و یک استخر روباز آب شور است. علاوه بر این ، سرآشپز مشهور ویویان هاوارد دو رستوران جدید طراحی کرده است ، خوش دست و داغ، در حال حاضر برای صبحانه گرفتن و رفتن ناهار باز است ، و لنور افتتاحیه برای شام تا پایان سال 2020.

هتل Renaissance Charleston Historic District در خیابان Wentworth 68 واقع شده است ، چارلستون ، کارولینای جنوبی 29401. برای اطلاعات بیشتر یا رزرو اقامت ، لطفا اینجا کلیک کنید یا با شماره 843-534-0300 تماس بگیرید.

درباره مهمان نوازی آیمبریج

مهمان نوازی آیمبریج پیشرو ، جهانی ، شرکت مدیریت هتل شخص ثالث است که دارای خدمات کامل مارک ، خدمات انتخابی ، هتل های لوکس ، استراحتگاه های مقصد ، مراکز همایش ها و هتل های سبک زندگی است. Aimbridge در سال 2019 با هتل ها و استراحتگاه های بین ایالتی ادغام شد و اکنون نمایندگی پرتفوی با بیش از 1400 املاک مارک دار و مستقل در 49 ایالت و 20 کشور است. Aimbridge در واقع است پلانو ، تگزاس، و دفاتر شرکتی اضافی در دارد آتلانتا، کلگری، فارگو، پورتوریکو، سان کلمنته ، تورنتو، و ایالت واشنگتن. بخش بین المللی Aimbridge ، هتل ها و استراحتگاه های بین ایالتی ، دارای دفاتر پشتیبانی در سراسر کشور است اروپا که در آمستردام، بیرمنگام، گلاسگو، و مسکو.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهمان نوازی Aimbridge ، لطفا به سایت www.aimbridgeh Hospitality.com مراجعه کرده و با Aimbridge در LinkedIn ارتباط برقرار کنید.

SOURCE Aimbridge Hospitality

لینک های مربوطه

http://www.aimbridgeh Hospitality.com