Aimbridge Hospitality برای مدیریت Atlanta Marriott Alpharetta انتخاب شده است

Aimbridge Hospitality با داشتن تخصص تخصصی عملیاتی در تمام زمینه ها و درک عمیق از ویژگی های کامل خدمات ، از مقیاس آنها برای افزودن منابع ، کارایی و ابزارهای اختصاصی استفاده می کند و در عین حال که تمرکز عملیاتی خود را بر روی تفاوت های ظریف متمرکز می کند. “با تمرکز عملیاتی ویژه ما در هر عمودی پذیرایی ، تیم کامل خدمات ما آماده است تا مدیریت تمام خدمات آتلانتا ماریوت آلفارتا را بر عهده گیرد. با گسترش نمونه کارها ، ما همچنان از مقیاس Aimbridge استفاده می کنیم تا ارزش بیشتری برای صاحبان خود ایجاد کنیم.” مایک دایتمایر، رئیس جهانی مهمان نوازی آیمبریج.

318 کلید دارای موقعیت ایده آلی در قلب سرزمین های پر جنب و جوش است آلفارتا راهرو فناوری این ملک دارای 19 رستوران شمالی ، 10000 SF فضای جلسات اخیراً بازسازی شده و استخرهای روباز و داخلی است.

Atlanta Marriott Alpharetta در 5750 Windward Parkway واقع شده است ، آتلانتا، جورجیا 30005. برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو اقامت ، لطفا اینجا کلیک کنید یا با شماره 770-754-9600 تماس بگیرید.

درباره مهمان نوازی آیمبریج
مهمان نوازی آیمبریج پیشرو ، جهانی ، شرکت مدیریت هتل شخص ثالث است که خدمات کامل مارک ، خدمات انتخابی ، هتل های لوکس ، استراحتگاه های مقصد ، مراکز همایش ها و هتل های سبک زندگی را در اختیار شما قرار می دهد. Aimbridge در سال 2019 با هتل ها و استراحتگاه های بین ایالتی ادغام شد و اکنون نمایندگی پرتفوی با بیش از 1400 املاک مارک دار و مستقل در 49 ایالت و 20 کشور است. Aimbridge در واقع است پلانو ، تگزاس و دارای دفاتر شرکتی اضافی در آتلانتا، کلگری، فارگو، پورتوریکو، سان کلمنته ، تورنتو و ایالت واشنگتن. بخش بین المللی Aimbridge ، هتل ها و استراحتگاه های بین ایالتی ، دارای دفاتر پشتیبانی در سراسر کشور است اروپا که در آمستردام، بیرمنگام، گلاسگو و مسکو.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهمان نوازی Aimbridge ، لطفا به سایت www.aimbridgeh Hospitality.com مراجعه کرده و با Aimbridge در LinkedIn ارتباط برقرار کنید.

SOURCE Aimbridge Hospitality