American Defense Systems Inc. (OTC: ADFS) تجدید ساختار در شرکت تابعه املاک و مستغلات

با شروع 2020، با این حال ، خزانه دار شرکت ، اوسیتا ایروکو، شرکت را به سمت دیگری سوق می داد. خزانه دار یک بنیاد با درآمد ثابت را برای شرکت ترجیح داد و از هیئت مدیره خواست که یک بنیاد را راه اندازی کند 300 میلیون دلار نمونه کارهای املاک و مستغلات ، تحت مدیریت یک شرکت تابعه به نام “ADFS Real Estate Holdings”. قرار بود نمونه کارها شامل پیش انتخاب خواص استفاده ترکیبی با نرخ بازگشت تاریخی حدود 7٪ در سال باشد. متأسفانه ، همه گیر COVID-19 به آنها برخورد کرد شهر نیویورک دفاتر کار سختی بود و آنها از هفته اول مارس 20 مجبور به تعطیلی عملیات شدند20. به گفته آقای ایروکو ، “همه گیری و نحوه رسیدگی به آن ، تقریباً پیگیری های املاک و مستغلات ما را متوقف کرد ؛ و صادقانه بگویم ، از آن زمان ما سعی کرده ایم راهی برای بازگشت به عقب پیدا کنیم.”

این شرکت هنوز فعالیتهای خود را در چهار بخش سازماندهی مجدد کرده است ، که در حال حاضر با نام تجاری جدید تغییر نام داده شده است: (2) سرمایه گذاری های استراتژیک: برای سرمایه گذاری و مشارکت با شرکت های دیگر که محصولات و خدمات ADFS را برای استراتژی های بلند مدت بازار نیاز دارند. (3) املاک و مستغلات: ارائه امکانات مراقبت پزشکی سیار برای مناطق مستعد طوفان. انبارهای ذخیره سازی و تحویل مواد غذایی اضطراری و تجهیزات پزشکی ؛ و پناهگاه های اضطراری. (4) خدمات پشتیبانی دریایی: تأمین امکانات مورد نیاز برای محافظت و نگهداری شناورهای گرفتار در مناطق فاجعه.

“در پایان روز ، ما هنوز با استراتژی چهار خطه پیش می رویم ، ما فقط باید زمان ورود به بازار املاک و مستغلات و انواع املاکی را که خریداری می کنیم متناسب با همه گیر شدن طولانی مدت و ایروکو در پایان گفت: “همانطور که آنها می گویند ، هر کسی که بهترین شرایط را با شرایط تغییر دهد ، معمولاً جلوتر می آید.”

اظهارات خاصی در این گزارش؛ اظهارات مربوط به توسعه ، تولید ، نرخ تولید ، ویژگی ها و زمان بندی محصولات و فناوری های موجود و آینده ؛ اظهاراتی در مورد رشد و موقعیت بازار و قابلیت های ترمیم ؛ اظهارات مربوط به رشد تجارت ما و ابزارهای دستیابی به چنین رشدی. اظهاراتی در مورد فرصتهای رشد بازار برای محصولات و کاتالیزورهای رشد. اظهارات مربوط به تقاضای محصول ، حجم ، تولید ، تحویل و سهم بازار ؛ اظهارات مربوط به درآمد ، در دسترس بودن و تولید پول نقد ، جریان نقدی ، حاشیه ناخالص ، قیمت گذاری محصول ، هزینه ها ، هزینه سرمایه و اهداف سودآوری. اظهارات مربوط به بهبود بهره وری ، کاهش هزینه ها و برنامه های توسعه ظرفیت ، مانند تحویل مشتری ، تدارکات و سرویس خودرو ؛ و اظهارات مربوط به سرمایه گذاری ما و تأثیر تغییر در زیرساخت تحویل مشتری ، “گزاره های آینده نگر” هستند که در معرض خطرات و عدم اطمینان هستند. این اظهارات آینده نگر بر اساس انتظارات فعلی مدیریت استوار است و در نتیجه برخی از خطرات و عدم اطمینان ، نتایج واقعی ممکن است با نتایج پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد.

SOURCE American Defense Systems Inc.