Apex Entertainment برای باز کردن جدیدترین مکان تنظیم شده است

این 4 عدد آنها خواهد بودهفتم مکان ، و اولین بار در منطقه میانه آتلانتیک. ساحل ویرجینیا موقعیت واقع در مرکز شهر در خیابان 4631 کلمبوس (کالاهای ورزشی دیک سابق) 84000 فوت مربع بیش از چند سطح خواهد بود. Apex جاذبه هایی را ارائه می دهد که برای همه سنین با فعالیت هایی مانند سرگرمی داخل سالن ، بولینگ ، برچسب لیزر ، اتاق فرار ، دوره های طناب زدن ، بازی و بازخرید ، شبیه سازهای ورزشی ، پرتاب تبر ، مینی گلف ، اتومبیل های سپر ، واقعیت مجازی و حالت سرگرم کننده است. فضای هنری گردهمایی های هنری. در هر مکان همچنین یک غذاخوری کامل در The Pit Stop Tavern با غذاهای آمریکایی و کوکتل های دست ساز وجود دارد و این منو دارای بیش از 65 گزینه بدون گلوتن به همراه گزینه های گیاهی متعدد است.

Apex Entertainment ، با موقعیت اصلی خود در مارلبرو ، MA ، همچنین دارای مکان هایی در سیراکوس ، نیویورک در سرنوشت ایالات متحده آمریکا و در آلبانی ، نیویورک در Crossgates Mall

“Apex Entertainment از همکاری نزدیک با Armada Hoffler Properties و افتخار آمدن به مرکز شهر ساحل ویرجینیا، “گفت مارکوس کمبلوسکی، مدیر عامل شرکت Apex Entertainment. “ما با ایده منحصر به فرد خود چیزی را برای همه سنین و هر یک از اعضای خانواده ارائه می دهیم. ماموریت ما ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی برای همه مهمانان و حضور قدرتمند در جامعه است.”

SOURCE Apex Entertainment LLC

لینک های مربوطه

apexentertainment.com