Aristocrat Technologies، Inc. به عنوان یکی از شرکای رسمی لیدز Raiders و Allegiant Stadium نامگذاری شد

به عنوان یک شریک رسمی Raiders در لاس وگاس ، Aristocrat دارای تابلوهای تبلیغاتی برجسته ای در سراسر استادیوم Allegiant خواهد بود ، از جمله مارک های درون استادیومی و بازی و حق نامگذاری باشگاه Owners East. این مشارکت دارای حق باشگاه Aristocrat در Allegiant Stadium ، یک تجربه فوق العاده انحصاری با یک بار کاملاً پریمیوم ، سالن مجلل و صندلی های استادیوم به روز شده برای تماشای بازی است.

علاوه بر این ، Aristocrat به عنوان اسپانسر ارائه دهنده Raffle 50/50 Raiders خدمت خواهد کرد. از طریق این تلاش مشترک هیجان انگیز ، ارسطوکرت و ریدرز در بازپرداختن به جامعه با یکدیگر متحد خواهند شد.

“ما از استقبال Raiders به ​​هیجان آمده ایم لاس وگاس و برای به دست آوردن یک همکاری منحصر به فرد تامین کننده بازی های کازینو با تیم ، “گفت هکتور فرناندز، رئیس جمهور ارسطوکرات قاره آمریکا. “لاس وگاس پایتخت سرگرمی جهان است و ما به عنوان یک شریک انحصاری یکی از شاخص ترین تیم های NFL ، مشتاقانه منتظر ارائه تجربیات بازی برای طرفداران Raiders هستیم. “

رئیس Raiders گفت: “Raiders از استقبال Aristocrat Technologies به عنوان جدیدترین شریک ما خوشحال هستند.” مارک بادن. “Aristocrat یک مسابقه عالی است که توسط فن آوری ابتکاری و تعهد آنها برای همکاری با Raiders در بازگرداندن به جامعه نشان داده شده است.”

Legends Global Partnerships به عنوان بخشی از وظایف آنها به عنوان آژانس رسمی فروش بلیط و حمایت مالی استادیوم ، از Raiders برای اطمینان از مشارکت با Aristocrat استفاده کرد.

درباره فن آوری های ARISTOCRAT ، INC.
شرکت های Aristocrat Technologies یکی از شرکت های تابعه Aristocrat Leisure Limited (ASX: ALL) است که یک رهبر بازی های جهانی با بیش از 6000 کارمند است. این شرکت تقریباً در 300 حوزه قضایی بازی مجوز دارد ، در بیش از 90 کشور جهان فعالیت می کند و محصولات و خدمات بی نظیری را ارائه می دهد. مأموریت این شرکت این است که از طریق قدرت بازی زندگی را شاد کند. ارزش های آن ریشه در خلاقیت و فناوری دارد و این شرکت تاریخ غنی از نوآوری دارد که طی دهه های متمادی صنعت بازی را شکل داده است. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.aristocrat-us.com مراجعه کنید.

درباره استادیوم آلمانی
استادیوم Allegiant که در مجاورت نوار مشهور جهان در لاس وگاس واقع شده است ، یک مقصد رویداد جهانی است که با ورود مهاجمان برجسته برجسته می شود. ورزشگاه Allegiant در مکان ایده آل هم برای بازدیدکنندگان و هم برای افراد محلی ، کاملاً محصور و دارای شرایط آب و هوایی با ظرفیت 65000 نفر واقع شده است. این استادیوم پیشرفته از نظر فنی میزبان سرگرمی های کلاس جهانی از جمله کنسرت ها و رویدادهای ورزشی مانند بازی قهرمانی Pac-12 و کاسه لاس وگاس خواهد بود و همچنین خانه فوتبال UNLV خواهد شد. پیش بینی می شود پروژه استادیوم از نظر اقتصادی یک منفعت اقتصادی به همراه داشته باشد 620 میلیون دلار سالانه ، ضمن ایجاد 6000 شغل دائمی در نوادای جنوبی. برای اطلاعات بیشتر ، به www.allegiantstadium.com مراجعه کنید یا آنها را در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

تماس با رسانه ها:
برای فن آوری های ارسطوکرات:
پل اسپیرز-هرناندز
ارتباطات استین بک
[email protected]

مگان اسلیک
مدیر ارتباطات بازاریابی ، ارسطو
[email protected]

SOURCE Aristocrat Technologies

لینک های مربوطه

http://www.aristocrat-us.com