Asbury Automotive Group گزارش نتایج اولیه و برنامه های تماس سه ماهه سوم سود سال 2020 را ارائه می دهد

DULUTH ، گا، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Asbury Automotive Group، Inc. (NYSE: ABG) ، یکی از بزرگترین شرکتهای خرده فروشی و خدمات خودرویی در ایالات متحده ، امروز نتایج اولیه مالی را برای سه ماه پایان یافته گزارش داد 30 سپتامبر 2020. آسبری انتظار دارد که درآمد خالص هر سهم رقیق شده بین باشد 4.88 دلار و 4.96 دلار، و سود خالص تعدیل شده برای هر سهم رقیق شده (اقدامی غیر GAAP) را بین آن تنظیم کرد 4.00 دلار و 4.08 دلار، که می تواند در مقایسه با درآمد خالص تعدیل شده سه ماهه سال قبل به ازای هر سهم کاهش یافته ، بین 72 تا 75 درصد افزایش داشته باشد 2.33 دلار. انتظار می رود درآمد خالص سه ماهه سوم 2020 برای یک سال تنظیم شود 24.7 میلیون دلار (0.96 دلار در هر سهم کسر شده) سود در واگذاری نمایندگی ، 1.3 میلیون دلار (0.05 دلار در هر سهم رقیق شده) هزینه های مربوط به تحصیل و 0.7 میلیون دلار (0.03 دلار در هر سهم رقیق شده) اتهام مربوط به املاک و مستغلات.

این شرکت پیش بینی می کند سود ناخالص همان فروشگاه بین 6 تا 7 درصد باشد و انتظار می رود SG&A به عنوان درصد سود ناخالص بین 61 تا 62 درصد باشد. “حاشیه های قوی ، مدیریت انضباطی هزینه ها و ادامه بازیافت قطعات و خدمات بار دیگر عملکرد عملیاتی خوبی را در این سه ماهه به وجود آورد. علاوه بر این ، ما توانستیم بزرگترین خرید در تاریخ Asbury را با فروشگاه های Park Place بسته کنیم.” دیوید هولت، رئیس و مدیر اجرایی Asbury.

مراحل بسته شدن مالی آسبری برای سه و نه ماه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 هنوز کامل نشده اند و در نتیجه ، نتایج نهایی پس از اتمام مراحل بسته شدن ممکن است از این برآوردهای اولیه متفاوت باشد. برآورد نتایج ذاتاً نامطمئن و قابل تغییر است و آسبوری هیچ تعهدی برای به روزرسانی این اطلاعات ندارد. این برآوردها نباید به عنوان جایگزینی صورتهای مالی میان دوره ای تهیه شده مطابق با GAAP ایالات متحده تلقی شود. شرکت حسابداری عمومی ثبت شده و مستقل Asbury در مورد این برآورد های اولیه بررسی و اظهارنظر نکرده یا هیچ نوع اطمینان دیگری را ارائه نمی دهد.

Asbury همچنین اعلام کرد که نتایج مالی سه ماهه سوم خود را قبل از افتتاح بازار منتشر خواهد کرد 27 اکتبر، 2020. بعداً همان روز Asbury میزبان یک کنفرانس خواهد بود 10:00 صبح به وقت شرقی.

تماس کنفرانسی بصورت زنده در اینترنت پخش می شود و با ورود به سایت www.asburyauto.com/company/investor-relation ها می توان به آن دسترسی پیدا کرد. پخش مجدد به مدت 30 روز در این سایت در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این ، یک تماس صوتی مستقیم از طریق تماس با شماره (800) 430-8332 (داخلی) یا (323) 289-6581 (بین المللی) برای عموم قابل دسترسی است. کد عبور – 1504679. تماس گیرندگان باید تقریباً 5 تا 10 دقیقه قبل از شروع تماس شماره گیری کنند.

تکرار تماس کنفرانسی دو ساعت پس از تماس به مدت هفت روز در دسترس خواهد بود و با تماس با شماره (888) 203-1112 (داخلی) یا (719) 457-0820 (بین المللی) می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. کد عبور – 1504679.

درباره گروه خودروسازی آسبری

Asbury Automotive Group، Inc (“Asbury”) ، یک شرکت Fortune 500 با دفتر مرکزی دالوت ، جی ای، یکی از بزرگترین خرده فروشان خودرو در Asbury ایالات متحده است که در حال حاضر 90 نمایندگی نمایندگی را تشکیل می دهد ، متشکل از 113 حق رای دادن ، نمایندگی 31 مارک داخلی و خارجی وسایل نقلیه. Asbury همچنین 25 مرکز ترمیم تصادف را اداره می کند. Asbury طیف گسترده ای از محصولات و خدمات خودرویی از جمله فروش وسایل نقلیه جدید و دست دوم و تأمین مالی و بیمه مربوطه ، خدمات تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه ، قطعات تعویض و قرارداد خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی از 1995 است. اظهارات رو به جلو اظهاراتی غیر از واقعیت تاریخی است و ممکن است شامل گزاره هایی در مورد اهداف ، برنامه ها ، شرایط بازار و پیش بینی های مربوط به Asbury موقعیت مالی ، نقدینگی ، نتایج عملیات ، موقعیت بازار و سبد نمایندگی و سایر اقدامات و استراتژی تجاری آینده. این اظهارات بر اساس انتظارات و باورهای فعلی مدیریت استوار است و شامل خطرات و عدم اطمینان قابل توجهی است که ممکن است باعث شود نتایج به طور اساسی با آنچه در بیانیه ها متفاوت است متفاوت باشد. این خطرات و عدم قطعیت ها ، از جمله موارد دیگر ، تأثیر همه گیر COVID-19 ، عوامل بازار ، روابط Asbury با و ثبات مالی و عملیاتی تولیدکنندگان وسایل نقلیه و سایر تأمین کنندگان ، اعمال خدا یا سایر حوادثی است که ممکن است تأثیر سوvers داشته باشد. تأمین از تولیدکنندگان وسایل نقلیه و / یا چالش های خرده فروشی فعلی ، خطرات مرتبط با بدهی آسبری (از جمله ظرفیت وام موجود ، انطباق با میثاق های مالی آن و توانایی بازپرداخت یا بازپرداخت این بدهی ها ، با شرایط مطلوب) ، روابط آسبری با و ثبات مالی ، وام دهندگان و اجاره کنندگان آن ، خطرات مربوط به رقابت در صنایع خرده فروشی و خدمات خودرو ، شرایط عمومی اقتصادی در سطح ملی و محلی ، مقررات دولتی ، قوانین ، نتایج نامطلوب در دادخواهی و سایر دادرسی ها ، و توانایی Asbury در اجرای ابتکارات فناوری خود و سایر موارد استراتژی های عملیاتی ، توانایی آسبری در استفاده از ga اطلاعات موجود در سبد نمایندگی خود ، از جمله توانایی آن در تحقق منافع مورد انتظار از خرید گروه نمایندگی Park Place ، توانایی Asbury در استفاده از فرصت های خرید مجدد اوراق بهادار بدهی و سهام خود یا خرید املاکی که در حال حاضر اجاره می دهد و توانایی Asbury برای ماندن در محدوده هدفمند خود برای هزینه های سرمایه ای. هیچ تضمینی وجود ندارد که برنامه های آسبری برای عملیات آینده با موفقیت اجرا شوند یا موفقیت تجاری آنها اثبات شود.

این عوامل و سایر عوامل خطرساز که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در بیانیه های آینده نگرانه ما بیان شده یا ضمنی است متفاوت سازند ، هر از چند گاهی در پرونده های آسبری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مورد بحث قرار می گیرند ، از جمله آخرین گزارش سالانه آن در فرم 10-K و هر گزارش متعاقباً سه ماهه در مورد فرم 10-Q ثبت شده است. ما هیچ تعهدی را متعهد نمی شویم که به صورت علنی هر بیانیه آینده نگر را به روز کنیم ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر.

افشای مالی و سازش غیر GAAP

علاوه بر ارزیابی وضعیت مالی و نتایج عملیات ما مطابق با GAAP ، از زمان به زمان مدیریت نتایج و هرگونه تأثیر بر روی شرکت در تصمیمات و اقدامات استراتژیک مربوط به سایر موارد ، کاهش هزینه ، رشد و ابتکارات بهبود سودآوری و سایر رویدادهای خارج از تجارت عادی یا “اصلی” ، با در نظر گرفتن برخی اقدامات جایگزین مالی که مطابق با GAAP آماده نشده اند. این اقدامات شامل “درآمد خالص تعدیل شده برای هر سهم کاهش یافته” است. بعلاوه ، مدیریت رشد آلی درآمد و سود ناخالص ما را بر اساس همان فروشگاه ارزیابی می کند. ما بر این باوریم که ارزیابی ما بر اساس همان فروشگاه ، شاخص مهمی از عملکرد مالی مقایسه ای را نشان می دهد و اطلاعات مربوطه را برای ارزیابی عملکرد ما در مکان های موجود ارائه می دهد. مقادیر همان فروشگاه شامل اطلاعات نمایندگی های فروش برای ماههای یکسان در هر دوره مقایسه است ، با شروع ماه اول مالک نمایندگی. علاوه بر این ، مبالغ مربوط به نمایندگی های واگذار شده از هر دوره مقایسه مستثنی هستند. اقدامات غیر GAAP تعاریفی تحت عنوان GAAP ندارند و ممکن است به طور متفاوتی توسط سایر اقدامات تعریف شده و قابل مقایسه با اقدامات مشابه عنوان شده توسط سایر شرکت ها نباشند. در نتیجه ، هرگونه اقدامات مالی غیر GAAP که توسط مدیریت در نظر گرفته و ارزیابی می شود ، همراه با بررسی مستقیم ترین اقدامات قابل مقایسه محاسبه شده مطابق با GAAP ، بررسی می شود. مدیریت به سرمایه گذاران هشدار می دهد که به چنین اقدامات غیر GAAP اعتماد بیجا نکنند ، بلکه آنها را با مستقیم ترین اقدامات GAAP قابل مقایسه نیز در نظر بگیرند. در ارزیابی خود از نتایج هر از چندگاهی ، مدیریت مواردی را كه مستقیماً از عملیات اصلی ناشی نمی شوند یا غیر از نوع غیرمعمول یا غیرتکرار هستند ، مستثنی می کند. از آنجا که این اتهامات و دستاوردهای غیر اصلی ، غیرمعمول یا غیرتکراری به طور قابل ملاحظه ای بر وضعیت مالی Asbury تأثیر می گذارد یا در دوره خاصی که در آنها شناخته می شود ، نتیجه می گیرد ، مدیریت همچنین ارزیابی می کند و تصمیمات مربوط به تخصیص منابع و ارزیابی عملکرد را بر اساس ، اقدامات GAAP به استثنای مواردی از این دست اندازه گیری نمی شود. علاوه بر استفاده از چنین اقدامات غیر GAAP برای ارزیابی نتایج در یک دوره خاص ، مدیریت معتقد است که چنین اقدامات ممکن است مقایسه کامل تر و سازگار عملکرد عملیاتی را بر اساس یک دوره تاریخی بیش از دوره ارائه دهد و نشانه ای بهتر از روند پیش بینی شده در آینده باشد. مدیریت این اقدامات غیر GAAP و سازگاریهای مربوطه را فاش می کند ، زیرا معتقد است سرمایه گذاران از این معیارها در ارزیابی عملکرد طولانی مدت بیش از دوره استفاده می کنند و به سرمایه گذاران اجازه می دهد اطلاعات استفاده شده توسط مدیریت برای ارزیابی عملکرد عملیاتی را بهتر درک و ارزیابی کنند. .

SOURCE Asbury Automotive Group، Inc.

لینک های مربوطه

www.asburyauto.com