Ashford Hospitality Trust ، Inc اعلام کرد تمدید پیشنهادات ارزی تا 20 نوامبر سال 2020 ، تغییراتی که در پیشنهادات ارز و حذف شرایط مالی پیشنهادات ارزی ارائه شده است

دالاس، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Ashford Hospitality Trust، Inc (NYSE: AHT) (“Ashford Trust” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که تاریخ انقضا (“تاریخ انقضا”) را برای پیشنهاد خود برای مبادله (به عنوان اصلاح شده ، “پیشنهادات مبادله ای”) هر و همه سهام هر یک از مجموعه سهام ممتاز آن (“سهام ترجیحی”) برای پول نقد یا سهام عادی شرکت (“سهام عادی”) از ساعت 5 عصر، شهر نیویورک زمان ، در 30 اکتبر 2020 به ساعت 5 عصر، شهر نیویورک زمان ، در 20 نوامبر 2020، مگر اینکه شرکت پیشنهادهای صرافی را بیشتر تمدید کند یا قبل از آن تاریخ را خاتمه دهد.

این شرکت همچنین اعلام کرد که پیشنهادات صرافی را اصلاح می کند تا گزینه انتخاب برای ملاحظه نقدی را حذف کند. بنابراین شرکت در حال حاضر پیشنهاد داده است که هر سهم برجسته از سهام زیر را که برای سهام در نظر گرفته شده است در زیر تعویض کند:

امنیت

ملاحظه سهام در هر سهم

سهام D ترجیحی

5.58 سهم سهام عادی تازه منتشر شده

سهام F ترجیحی

5.58 سهام سهام عادی تازه منتشر شده

سهام G ترجیحی

5.58 سهم سهام عادی تازه منتشر شده

سری H سهام ترجیحی

5.58 سهام سهام عادی تازه منتشر شده

سری من سهام را ترجیح دادم

5.58 سهام سهام عادی تازه منتشر شده

این شرکت همچنین اعلام کرد که در حال تغییر شرایط پیشنهادات مبادله ای است تا شرط انتشار این شرکت یا فروش اوراق بهادار یا انجام معامله جایگزین افزایش سرمایه را که طبق آن کمتر از 300000000 دلار به شرط صلاحدید خود (با توجه به “شرط تأمین مالی”) ، منطبق بر رضایت شرکت است. پیشنهادات صرافی

این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که جلسه ویژه سهامداران سهام (“جلسه ویژه”) را که در تاریخ 6 اکتبر 2020 برای دارندگان سهام عادی سهام وقت اضافی برای رای دادن در مورد اصلاحات پیشنهادی اساسنامه شرکت (“پیشنهاد اصلاحیه منشور”). این شرکت دیگر قصد جلب تأیید دارندگان سهام عادی پیشنهاد اصلاحیه منشور را ندارد و دیگر قصد ندارد اصلاحات پیشنهادی را در رابطه با پیشنهادات بورس انجام دهد. بر این اساس ، شرکت دیگر قصد ندارد جلسه ویژه را با توجه به پیشنهاد اصلاحیه منشور مجدداً تشکیل دهد. در نتیجه ، هر سهم سهام ترجیحی که در پیشنهادات مبادله ای مبادله نشود ، باقی خواهد ماند.

دارندگان سهام ترجیحی دارای حقوق خاصی هستند که دارندگان سهام عادی از این حقوق برخوردار نیستند ، از جمله حقوق سود سهام در اولویت سود سهام عادی و حق دریافت ، با تصفیه شرکت ، مبلغ ترجیحی از دارایی های موجود برای توزیع به سهامداران قبل از توزیع می توانند به دارندگان سهام عادی داده شوند. اگر شرکت بخواهد ورشکستگی کند ، دارندگان سهام سهام ترجیحی که معوق مانده است ، ادعایی در ورشکستگی دارند که بالاتر از هرگونه مطالبه دارندگان سهام عادی است.

از همان زمان ساعت 5 عصر، شهر نیویورک زمان ، در 23 اکتبر 2020، 343،718 سهم 8.45٪ سهام سهام انباشته ترجیحی سری D ، 681،439 سهم سهام سهام ترجیحی تجمعی سری F 7.375٪ سهام ، 887،085 سهم سهام سهام ترجیحی تجمعی سری G 7375٪ ، 411،385 سهم 7.50٪ سهام سهام ترجیحی سری H و 692،248 سهم سهام 7.50 سهام انباشته ترجیحی سری I معتبراً مناقصه شده و زودتر از موعد انقضا previous قبلی 30 اکتبر 2020.

این شرکت حق خاتمه یا اصلاح بیشتر شرایط پیشنهادات ارزی را برای خود محفوظ می داند.

از کجا می توانید اطلاعات تکمیلی پیدا کنید

تکمیل پیشنهادات صرافی و درخواست رضایت مشروط به شرایط خاصی است که با جزئیات بیشتر در اعلامیه شرکت ثبت شده در کمیسیون اوراق بهادار و بورس (“SEC”) درج شده است 10 سپتامبر 2020 (“دفترچه”) به منظور ثبت سهام عادی صادر شده براساس پیشنهادات بورس تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه. این شرکت همچنین یک برنامه زمانی برای پیشنهادات مبادله ای و بیانیه پروکسی در جدول 14A برای درخواست پروکسی از دارندگان سهام عادی خود برای تأیید موارد مربوطه که دارندگان سهام عادی حق رای دادن دارند ، به SEC ارسال کرده است. (با اصلاح ، “بیانیه پروکسی”). دفترچه و برنامه TO اصلاح می شود تا تغییرات شرح داده شده در این بیانیه مطبوعات را منعکس کند. شرکت ممکن است پیشنهادات صرافی را تحت شرایط خاصی که در بیانیه ثبت شرح داده شده تمدید یا خاتمه دهد.

سهامداران عادی که در مورد پیشنهادات بورس سوالی دارند باید با شرکت درخواست پروکسی ما به شماره 1-877-787-9239 یا از طریق ایمیل در [email protected].

سهامداران ترجیحی که در مورد پیشنهادات بورس س questionsالی دارند باید با این موارد تماس بگیرند:
RBC Capital Markets، LLC ، به عنوان مدیر فروشنده
تلفن: (212) 618-7843
رایگان: (877) 381-2099
پست الکترونیک: [email protected]

این پیشنهاد هیچ اوراق بهادار برای فروش نیست. بعلاوه ، این ارتباط خواستار وکالت از هیچ دارنده امنیتی شرکت نیست و به منزله درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار نیست.

سرمایه گذاران باید بیانیه ثبت نام و برنامه TO را برای پیشنهادات صرافی بخوانند زیرا حاوی اطلاعات مهمی در مورد پیشنهادات ارز ، شرکت و سایر معاملات پیشنهادی است. دارندگان سهام عادی باید بیانیه پروکسی و سایر اسناد مربوطه را بخوانند زیرا حاوی اطلاعات مهمی درباره شرکت و معاملات پیشنهادی است. بیانیه ثبت نام ، برنامه TO و بیانیه پروکسی به صورت رایگان در وب سایت SEC ، www.sec.gov در دسترس است. دفترچه مندرج در بیانیه ثبت و نسخه های اضافی بیانیه پروکسی به صورت رایگان از طرف شرکت برای سهامداران قابل استفاده شرکت در دسترس خواهد بود.

Ashford Hospitality Trust یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REIT) متمرکز بر سرمایه گذاری عمدتا در هتل های سطح بالا و کامل است.

اشفورد یک برنامه Ashford برای جامعه سرمایه گذاران REIT مهمان نوازی ایجاد کرده است. برنامه Ashford برای بارگیری رایگان در Apple’s در دسترس است فروشگاه برنامه و فروشگاه Google Play با جستجو “اشفورد

برخی از اظهارات و فرضیات در این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات مبتنی بر “آینده نگرانه” است یا بر اساس مقررات بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 بیان شده است. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی شامل موارد زیر است: دیگران ، اظهاراتی در مورد استراتژی شرکت و برنامه های آینده. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان است. وقتی از کلمات “به احتمال زیاد نتیجه می شود” ، “ممکن است” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “باید” ، “انتظار” ، “باور” ، “قصد” یا عبارات مشابه استفاده کنیم ، قصد داریم آینده نگری را شناسایی کنیم بیانیه. چنین اظهاراتی در معرض پیش فرض ها و عدم اطمینان های بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل اشفورد تراست هستند.

این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه پیش بینی شده است تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله ، بدون محدودیت: تأثیر سویه جدید ویروس کرونا (COVID-19) بر تجارت ما. توانایی شرکت و مشاور شرکت ، اشفورد شرکت ، برای ادامه کار زمان و نتیجه تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ؛ توانایی ما برای مطابقت با استانداردهای ادامه لیست NYSE ؛ توانایی ما در بازپرداخت ، بازپرداخت مجدد یا تغییر ساختار بدهی خود و برخی از شرکت های تابعه ما ؛ نوسان عمومی بازارهای سرمایه و قیمت بازار سهام عادی و سهام ترجیحی ما ؛ تغییر در استراتژی تجارت یا سرمایه گذاری ما. در دسترس بودن ، شرایط و استقرار سرمایه ؛ در دسترس بودن پرسنل واجد شرایط تغییر در صنعت و بازاری که در آن فعالیت می کنیم ، نرخ بهره یا اقتصاد عمومی ؛ و درجه و ماهیت رقابت ما. این عوامل و سایر عوامل خطر در پرونده های اشفورد تراست با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به طور کاملتری مورد بحث قرار گرفته اند.

اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ارائه می شود. سرمایه گذاران نباید به این بیانیه های آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. ما هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر را به صورت عمومی به روز یا تجدیدنظر نخواهیم کرد ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع یا شرایط آینده ، تغییر در انتظارات یا موارد دیگر ، مگر به میزان مورد نیاز قانون.

SOURCE Ashford Hospitality Trust، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.ahtreit.com