Autoliv کالین ناتون را به رهبری بخش آسیا ارتقا می دهد

استکهلم، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Autoliv ، Inc (NYSE: ALV) (SSE: ALIVsdb) ، رهبر جهانی در سیستم های ایمنی خودرو ، کالین ناتون به سمت رئیس جمهور ، آسیا و عضوی از تیم مدیریت اجرایی Autoliv است. انتظار می رود این تبلیغ در 1 نوامبرخیابان مانند برد موری، رئیس جمهور فعلی Autoliv Asia ، بازگشت به ایالات متحده پس از یک حرفه چند دهه در ژاپن.

کالین ناتون تجربه نزدیک به هدایت عملیات در مقیاس بزرگ و رانندگی نتایج مثبت برای نزدیک به دو دهه. او کار خود را در Autoliv در سال 1995 آغاز کرد و در چندین نقش رهبری ، مهندسی و عملیات در چندین مکان Autoliv در آسیا پیشرفت کرد. کالین از آنجا نقل مکان می کند تایلند به ژاپن، جایی که دفتر مرکزی آن Autoliv Asia است ، و بلافاصله آماده سازی برای انتقال وظایف را در پایان سال آغاز می کنیم.

“من خوشحالم که اعلام کردم این ارتقا of کالین که یک کار طولانی بین المللی با Autoliv داشته است. کالین یک رهبر نتیجه محور است و یک عضو فعلی تیم مدیریت بخش آسیا است. او با این تجارت آشنا است و آماده هدایت تقسیم “، گفت میکائیل برات، رئیس و مدیر عامل شرکت Autoliv.

میکائیل برات ادامه می دهد ، “من می خواهم تشکر کنم برد موری بخاطر سهم ارزشمندش در موفقیت Autoliv در طول زندگی طولانی خود در این گروه. او در ایجاد موقعیت قوی ما در نقش مهمی داشته است ژاپن و در بقیه آسیا بیش از 33 سال به عنوان یک همکار ، او را از دست خواهد داد و ما برای او بهترین ها را آرزو می کنیم. برد تا پایان سال 2020 به عنوان مشاور ارشد ادامه خواهد داد تا در انجام وظایف انتقال به ما کمک کند. “

“این کار حرفه ای چالش برانگیزی و پاداش آور با Autoliv بوده است و من برای دوستی ، مربیگری و فرصت هایی که در طول سالها به دست آوردم ارزش قائل هستم.” برد موری. “من اطمینان دارم که کالین کار بزرگی انجام خواهد داد و برای این تبلیغ آماده است. خداحافظی با اتولیو و ژاپن اما من از بازگشت به خانه هیجان زده ام یوتا و خانواده ام. ”

سوالات:

رسانه ها:
گابریلا اکلوند
ارتباطات شرکتی
تلفن +46 (0) 70-612-64-24

سرمایه گذاران و تحلیلگران: آندرس تراپ
روابط سرمایه گذار
تلفن +46 (0) 8-587-206-71

سرمایه گذاران و تحلیلگران:
هنریک کار
روابط سرمایه گذار
تلفن +46 (0) 8-587-20

درباره Autoliv

Autoliv، Inc. پیشرو در جهان در زمینه سیستم های ایمنی خودرو است و از طریق شرکت های تابعه ما سیستم های محافظتی مانند کیسه هوا ، کمربند ایمنی ، فرمان و سیستم های حفاظت از عابر پیاده را برای کلیه تولیدکنندگان بزرگ خودرو در جهان تولید ، تولید و عرضه می کنیم. محصولات ما هر ساله بیش از 30،000 جان انسان را نجات می دهد و از ده برابر صدمات شدید جلوگیری می کند.

بیش از 65000 همکار ما در 27 کشور مشتاقانه چشم انداز ما در مورد صرفه جویی در زندگی بیشتر هستند و کیفیت در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. ما 14 مرکز فنی ، با 20 پیست آزمایشی داریم. فروش در سال 2019 به ایالات متحده رسید 8548 میلیون دلار. این سهام در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: ALV) و رسیدهای سپرده گذاری سوئد در Nasdaq Stockholm (ALIV sdb) ذکر شده اند. برای اطلاعات بیشتر به www.autoliv.com.

بیانیه بندر امن

این گزارش حاوی گزاره هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند بلکه عباراتی آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 هستند. این گزاره های آینده نگر شامل مواردی است که به فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی می پردازند که Autoliv ، Inc یا مدیریت آن معتقد است که ممکن است در آینده رخ دهد. تمام اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی ، فرضیات مختلف و داده های موجود از اشخاص ثالث است. انتظارات و فرضیات ما با حسن نیت بیان می شود و معتقدیم که مبنای معقولی برای آنها وجود دارد. با این حال ، اطمینان حاصل نمی شود که چنین گزاره هایی آینده نگرانه تحقق می یابند یا درست بودن آنها ثابت می شود ، زیرا اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث تفاوت نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای آینده شود از نظر نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از جمله اظهارات آینده نگر است. خطرات ، عدم اطمینان و عوامل دیگر ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر ذکر شده است ، از جمله شرایط اقتصادی عمومی و نوسانات در بازار جهانی خودرو متفاوت باشد. برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم که از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 حمایت می کنیم و هیچ تعهدی برای بروزرسانی عمومی یا تجدید نظر در این موارد بر عهده نداریم. اظهارات با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/autoliv/r/autoliv-promotes-colin-naughton-to-leid-its-asia-division ، c3206843

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Autoliv