AutoNation ، برای سومین سال پیاپی ، شماره 1 خرده فروش عمومی خودرو در آمریکا است که طبق سایت Reputation.com

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – AutoNation، Inc. (NYSE: AN) ، امروز AutoNation ، بزرگترین و شناخته شده ترین خرده فروش خودرو در ، امروز اعلام کرد که با توجه به اکتبر 2020 Reputation.com گزارش اعتبار خودرو. این سومین سال متوالی است که AutoNation توسط Reputation.com به عنوان شماره 1 شناخته می شود. AutoNation با پیشتازی در صنعت خودرو ، دارای امتیاز 717 اعتبار ، بالاتر از میانگین امتیاز شهرت صنعت خودرو 616 است.

گزارش اعتبار خودرو 2020 ، نمایندگی های فروش ، گروه های فروشنده و مارک های OEM را با درکی دقیق بر نقاط قوت و ضعف خود ، کشف فرصت های پیشرفت عملیاتی بر اساس بینش تجزیه و تحلیل داده های غیر ساختاری در بررسی های مشتری ، نظرسنجی ها و موارد دیگر. همچنین جزئیات توصیه هایی برای کمک به مارک ها و نمایندگی ها در بهبود عملکرد و فروش آنها و بالا بردن رتبه های اعتبار آنها است.

“ما بیش از 12،000،000 وسیله نقلیه فروخته ایم و بیش از 50،000،000 وسیله نقلیه را برای مشتریان خوشبخت سرویس کرده ایم و فقط به حساب خود ادامه می دهیم. امتیاز اعتبار ما برای ما مهم است. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هر مشتری تجربه بی نظیری دارد. چندین امتیاز مکان ما در 800s بالا ، با AutoNation آزورا خلیج آزادراه و AutoNation Acura South Bay در حال حاضر در بالای لیست ما در سراسر کشور با امتیاز اعتبار 899 ، “گفت مارک کانن، معاون اجرایی AutoNation و مدیر ارشد تجربه مشتری.

“در AutoNation ، ما تجربه مشتری بی نظیری را ارائه می دهیم. همکاران ما از مشتریان و وسایل نقلیه آنها بسیار مراقبت می کنند. ما به شهرت خود افتخار می کنیم و نه تنها برای برآورده کردن ، بلکه انتظارات مشتری های ما هر بار تلاش می کنیم.” بلال رئوف، مدیر کل ، AutoNation آزادراه خلیج آکورا.

وی گفت: “امروز 95٪ از خریداران وسایل نقلیه از منابع دیجیتالی برای انجام تحقیقات خرید خودرو استفاده می كنند و آنها به دنبال رتبه بندی ، رتبه بندی و بررسی هستند تا به آنها كمك كنند تا تصمیم بگیرند كجا برای خرید وسیله نقلیه اقدام كنند.” جو فوکا، مدیرعامل Reputation.com.

امتیاز اعتبار در مقیاس 0 تا 1000 اندازه گیری می شود. Reputation.com Reputation Score یک شاخص جامع از حضور دیجیتالی مکان های تجاری در بیش از 70 صنعت است. این محاسبه بر اساس فاکتورهای مختلفی است که میزان ارزیابی کلی بررسی در سایت های بررسی ، صحت لیست های تجاری و سایر شاخص هایی را منعکس می کند که تجربیات و نظرات خرید اتومبیل مصرف کنندگان را در مورد نمایندگی ها ، گروه های فروشنده و مارک های OEM – به صورت آنلاین و در محل – منعکس می کنند.

امتیاز اعتبار از نه عنصر تشکیل شده است:

• میانگین ستاره

• پاسخ را مرور کنید

• حجم را مرور کنید

• دقت لیست

• شرایط اخیر را مرور کنید

• برداشت اجتماعی

• بازبینی را مرور کنید

• طول بررسی

• برداشت جستجو


هر عنصر دارای فاکتورهای داخلی به طور مستقل کالیبره شده است (به عنوان مثال ، بررسی های اخیر و برجسته بیشتر از بررسی های قدیمی در میانگین ستاره ها تأثیر دارند). پس از کالیبره کردن هر یک از این اندازه گیری ها ، امتیاز کلی اعتبار محاسبه می شود.

گزارش سلب مسئولیت
گزارش مشتق شده از Reputation.com Automotive Report ، اکتبر 2020.

درباره AutoNation، Inc.
AutoNation ، بزرگترین و شناخته شده ترین خرده فروش خودرو در آمریکا ، صنعت خودرو را از طریق رهبری جسورانه ، نوآوری و گسترش نام تجاری جامع ، متحول می کند. از همان زمان 30 سپتامبر 2020، AutoNation دارای بیش از 325 مکان از ساحل به ساحل دیگر بود. AutoNation بیش از 12 میلیون وسیله نقلیه فروخته است ، اولین خرده فروش خودرو که به این نقطه عطف رسیده است. موفقیت AutoNation متعهد به ارائه تجربه ای بی نظیر از طریق فرآیندهای فروش و خدمات متمرکز بر مشتری است. از سال 2013 ، AutoNation مطرح شده است 25 میلیون دلار برای بیرون راندن سرطان ، ایجاد آگاهی و حمایت از تحقیقات مهم از طریق ابتکار عمل DRIVE PINK ، که به طور رسمی در سال 2015 مارک شد.

لطفاً به سایت www.autonation.com مراجعه کنید ، سرمایه گذاران.autonation.com ، www.twitter.com/CEOMikeJackson، و www.twitter.com/AutoNation، جایی که AutoNation اطلاعات اضافی در مورد شرکت ، تجارت و نتایج عملیات آن را فاش می کند. لطفاً برای کسب اطلاعات در مورد انجمن AutoNation ، صنعت خودرو و اخبار و روند فعلی خودرو به سایت www.autonationdrive.com ، وبلاگ خودروسازی AutoNation نیز مراجعه کنید.

درباره Reputation.com
Reputation.com در گروه مدیریت اعتبار آنلاین (ORM) پیشگام بود. ما همچنان با تنها CX ثابت و یکپارچه مدیریت اعتبار آنلاین و راه حل های مبتنی بر مشتری محور هدایت می کنیم. پلت فرم Reputation.com مستقر در SaaS ده ها میلیون بررسی مصرف کننده و تعاملات مشتری در صدها هزار نقطه تماس را مدیریت می کند. الگوریتم های ثبت اختراع موجود در رتبه بندی اعتبار بر اساس بیش از یک دهه مهارت یادگیری عمیق ماشین و علم داده است ، که یک شاخص معتبر از عملکرد نام تجاری را برای مشاغل فراهم می کند و می توانند از آنها برای بهبود هدفمند CX استفاده کنند – و توانایی آنها را برای یافتن افزایش می دهد ، انتخاب شوید و بهتر شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.reputation.com مراجعه کنید.

SOURCE AutoNation، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.autonation.com