Avianca Holdings S.A تصویب دادگاه ایالات متحده برای دستیابی به بودجه 2.0 میلیارد دلاری بدهکار در مالکیت (“DIP”) را دریافت کرد

BOGOTA ، کلمبیا، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Avianca Holdings S.A (OTCMKTS: AVHOQ، BVC: PFAVH) (“شرکت” یا “Avianca”) امروز اعلام کرد که از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک (“دادگاه ایالات متحده”) برای دسترسی به بودجه متبوع خود (“DIP”) در مجموع بیش از 2.0 میلیارد دلار آمریکا.

آدریان نوهایوزر، مدیر ارشد مالی آویانکا گفت: “تصویب بسته مالی DIP یک نقطه عطف مهم و یک گام مهم به جلو برای آویانکا است. ما می خواهیم دوباره از وام دهندگان خود برای حمایت و اعتماد به موفقیت آینده آویانکا تشکر کنیم. ما همچنان کار می کنیم در برنامه عملیاتی پیشبرد ما به منظور ظهور از این روند به عنوان یک شرکت هواپیمایی قوی تر و کارآمد ، و انتظار داریم که برنامه خود را به دادگاه ایالات متحده ارائه دهیم زیرا در روند فصل 11 به جلو حرکت می کنیم. “

Anko van der Werff ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Avianca ، افزود: “با تأیید دادگاه ایالات متحده برای دسترسی كامل به این بودجه DIP ، Avianca نقدینگی كافی برای پشتیبانی از فعالیت های ما دارد ، همچنان كه ما به پرواز خود ادامه می دهیم و به مشتریان خدمات می دهیم. ما خوشحالیم که با اطمینان پروازهای مسافربری به 21 شهر را از سر گرفتیم کلمبیا و 14 مقصد بین المللی و مشتاقانه منتظر اضافه کردن مقصدهای بیشتری برای تأمین نیازهای سفر مشتریان در ماههای آینده هستیم. ما از مشتریان خود برای وفاداری شان تشکر می کنیم ، و در تعهد خود برای برقراری ارتباط بین افراد ، خانواده ها و مشاغل مختلف ثابت قدم هستیم آمریکای لاتین از طریق فرآیند فصل 11 و فراتر از آن. ”

همانطور که قبلاً اعلام شده بود 21 سپتامبر 2020، بودجه DIP شرکت تقریباً بالغ می شود 2.0 میلیارد دلار آمریکا، متشکل از یک 1.27 میلیارد دلار آمریکا Tranche A ارشد تامین مالی و یک 722 میلیون دلار آمریکا Tranche B وام تابع را تضمین کرد. بودجه DIP تقریباً شامل می شود 1.2 میلیارد دلار آمریکا وجوه جدید (881 میلیون دلار آمریکا در ترانش A و 336 میلیون دلار آمریکا در Tranche B). بودجه منوط به ورود دستور قاضی در دادگاه ایالات متحده و برخی شرایط قبلی است ، که انتظار می رود همه آنها در هفته آینده برآورده شود.

شرکت سیبری اوراق بهادار LLC به عنوان بانک سرمایه گذاری و مشاور مالی آویانکا فعالیت می کند. Goldman Sachs Lending Partners LLC و JPMorgan Chase Bank ، N.A به عنوان تنظیم کننده های اصلی و مشترکین وام های Tranche A DIP خدمت می کنند. Milbank LLP به عنوان مشاور حقوقی آویانکا خدمت می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد بودجه DIP و روند فصل 11 در وب سایت آویانکا (www.aviancaholdings.com) موجود است.

درباره Avianca Holdings S.A. (OTCMKTS: AVHOQ) (BVC: PFAVH)
آویانکا علامت تجاری گروه هواپیمایی های مسافری و خطوط هوایی باری است که تحت شرکت هولدینگ Avianca Holdings S.A. Avianca به مدت 100 سال به طور مداوم پرواز می کند. از همان زمان دسامبر 2019، این شرکت بیش از 21000 کارمند داشت ، ناوگان 158 هواپیمایی را اداره می کرد و به 76 مقصد در 27 کشور در قاره آمریکا و اروپا. در سال 2019 ، این شرکت 30.5 میلیون مسافر جابجا کرد که تقریباً درآمد کسب می کند 4.6 میلیارد دلار آمریکا.

اظهارات رو به جلو

آویانکا بیانیه هایی را در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد. به عنوان یک موضوع کلی ، اظهارات آینده نگرانه مواردی است که بر وقایع یا روندها ، انتظارات و اعتقادات آینده یا پیش بینی شده متمرکز است ، از جمله موارد دیگر ، انتظارات شرکت در مورد مراحل 11 فصل ، صنعت هواپیمایی و تأثیرات COVID 19 چنین عباراتی با کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “قصد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “پروژه” ، “طرح” و عبارات مشابه در ارتباط با هر بحث مشخص می شود عملکرد عملیاتی یا مالی آینده هرگونه اظهارنظر آینده نگر براساس انتظارات ، برآورد ها و فرضیات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده خواهد بود و خواهد بود و فقط از تاریخ تاریخ چنین گزاره هایی قابل اجرا است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه بی اعتماد نباشند.

اظهارات رو به جلو در این بیانیه مطبوعاتی تضمینی برای عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم اطمینان است ، از جمله در رابطه با روند فصل 11 ، مذاکرات و جلسات دادرسی مربوط به دادگاه ورشکستگی و همچنین بحران COVID-19. نتایج واقعی ممکن است به دلایل زیادی از جمله عوامل خارج از کنترل شرکت با نتایج پیش بینی شده در این بیانیه مطابقت داشته باشد. این شرکت صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در این بیانیه خبری ، از جمله هر گونه اظهارنظر آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

مخاطب

تماس با سرمایه گذار

آویانکا:
لوکا فایفر، رئیس روابط سرمایه گذاران
[email protected]
(571) (5877700)

تماس رسانه ای ایالات متحده و اروپا

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر:
لی پریش
[email protected]
+1 212 355 4449

کلمبیا، آمریکای مرکزی و تماس با رسانه های آمریکای جنوبی

آویانکا:
ماریا کارولینا کورتس. ارتباطات شرکتی
[email protected]

SOURCE Avianca Holdings S.A.

لینک های مربوطه

http://www.aviancaholdings.com