BBAM بازنشستگی مدیر عامل Greg Azzara را اعلام کرد. وینسنت کانن مشاور عمومی و مدیر عامل

سانفرانسیسکو، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مشارکت محدود BBAM (“BBAM”) امروز بازنشستگی مدیر عامل را اعلام کرد گرگ آزارا، و انتصاب وینسنت کانن به عنوان مشاور عمومی و مدیر عامل آقای آزرا به عنوان مشاور کمیته اجرایی شرکت از طریق BBAM باقی خواهد ماند 31 مارس 2021، برای اطمینان از انتقال روان

گرگ مدیر اجرایی BBAM گفت: “طی یک کار طولانی و موفق در BBAM ، گرگ عملکردهای حقوقی و عملیاتی ما را ایجاد کرد زیرا ما از یک بخش کوچک یک شرکت بزرگتر به عنوان یک شرکت مستقل لیزینگ هواپیما در جهان رشد کردیم.” استیو زسیس. “ما به گرگ بخاطر ارادتش به BBAM مدیون هستیم ، که بیش از دو دهه طول کشید ، ابتدا به عنوان یکی از اولین وکلای BBAM ، سپس به عنوان مشاور عمومی و در آخر به عنوان COO ما. بهترین ها را برای او در دوران بازنشستگی آرزو می کنیم.”

آقای کانون در حال حاضر معاون ارشد شرکت حقوقی شرکت است ، منصبی که از زمان پیوستن به BBAM در سال 2014 تاکنون عهده دار بوده است.

آقای Zissis گفت: “من بسیار خوشحالم که از وینس برای نقش جدید در BBAM استقبال می کنم.” “او درک عمیقی از شرکت و تجارت ما دارد ، زیرا در چندین سال اخیر به عنوان مشاور و رهبر در بسیاری از مهمترین اقدامات ما نقش داشته است.”

درباره BBAM
BBAM بزرگترین مدیر اختصاصی سرمایه گذاری در هواپیماهای اجاره شده جت تجاری جهان است که بیش از 200 مشتری هواپیمایی را در بیش از 50 کشور با ناوگان و راه حل های تأمین مالی در سه دهه گذشته ارائه می دهد و تنها مدیر مهم در بخش متمرکز بر تولید بازده سرمایه گذاری در سوم است سرمایه حزب. BBAM با بیش از 500 هواپیما تحت مدیریت ، بیش از 120 متخصص را در مقر خود در استخدام می کند سانفرانسیسکو و دفاتر در سراسر جهان ، واقع در نیویورک، لندن، توکیو، سنگاپور، زوریخ، دوبلین، و سانتیاگو. BBAM یک موجر کامل سرویس است و توانایی های داخلی خود را شامل می شود از جمله هواپیما ، خلع ید ، بازاریابی اجاره ای ، نگهداری فنی ، انطباق مقررات ، فعالیت بازارهای سرمایه ، ساختار مالیاتی ، حقوقی ، قراردادها و امور مالی ، برای همه نوع و استراتژی های دارایی . می توانید اطلاعات بیشتر در مورد BBAM را در وب سایت آن به آدرس www.bbam.com بیابید.

برای اطلاعات بیشتر:

مت دالاس
BBAM
+1 203-769-5916
[email protected]

مشارکت SOURCE BBAM محدود

لینک های مربوطه

http://www.bbam.com