Beep راه اندازی شاتل های خودمختار در پارک ملی Yellowstone

ORLANDO ، فلوریدا، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بوق ، الف فلوریداامروز مبتنی بر تأمین کننده خدمات تحرک به عنوان یک سرویس مستقل (MaaS) اعلام کرد که اولین شاتل های مستقل را در پارک ملی یلوستون با خدمات پارک های ملی (NPS) در مه 2021. این برنامه آزمایشی سیستم عامل های اتوماتیک برقی چند سرنشین و آزمایشی را آزمایش می کند تا ضمن کاوش در یلوستون ، به یک گزینه جایگزین حمل و نقل ایمن ، ابتکاری و سازگار با محیط زیست برای بازدید کنندگان ارائه دهد.

بیپ با هر دو برنامه ریزی پارک NPS ، اداره تأسیسات و اراضی ، اداره حمل و نقل و پارک ملی یلوستون برای برنامه ریزی ایمن ، استقرار و بهره برداری از دو شاتل خودمختار در دهکده کانیون. ایستگاه های دقیق شاتل ، موقعیت های مسیر و مسافت به طور مشترک بین Beep و NPS تعیین می شود. طبق اعلامیه مطبوعاتی توسط پارک ملی یلوستون، این طرح بخشی از برنامه مدیریت استفاده از بازدیدکنندگان Yellowstone است که متمرکز بر آزمایش طیف وسیعی از پروژه های آزمایشی در اطراف پارک برای افزایش تجربه بازدید کننده است.

“افتخار این است که اولین شخصی در کشور هستم که به NPS و بازدید کنندگان آن شاتل های خودمختار ارائه می دهد. برنامه مدیریت استفاده از بازدید کنندگان Yellowstone با مأموریت Beep برای ارائه راه حل های حمل و نقل جایگزین ، پایدار و نوآورانه همسو است و هدف آن تغییر و بهبود تحرک برای همه است. این نمایش به شما کمک می کند تا ارزیابی کنید که فناوری های در حال ظهور چگونه می توانند تجربه بازدید کننده را افزایش دهند در حالی که جاده ها برای همه امن تر و کم ازدحام است. جو موی، مدیر عامل شرکت Beep.

در طول اعزام ، بیپ مجموعه کاملی از خدمات را برای خلبان شامل خودروهای خودمختار ، مهندسی و نقشه برداری از مسیرها ، عملیات کامل ، نظارت و مدیریت برای نظارت منظم و پشتیبانی از تقاضای سواری فراهم می کند. با استفاده از شاتل های برقی مستقل 100 درصدی که انتشار صفر خواهند داشت ، استقرار با اولویت پارک برای بهبود ایمنی ، دسترسی و تجربه بازدید کننده هماهنگ می شود. برای اطمینان از عملکرد ایمن و مطمئن ، خلبان توسط یک متخصص شاتل در داخل ، کارکنان زمینی و مرکز فرماندهی جهانی Beep پشتیبانی و نظارت می شود.

Beep با داشتن بزرگترین و طولانی ترین ناوگان حمل و نقل شاتل AV دارای یک سابقه ایمنی کامل است ایالات متحده، واقع در دریاچه نونا ، فلوریدا، 17 مایل مربع توسعه برنامه ریزی شده در اورلاندو. از زمان راه اندازی در سپتامبر 2019، بیپ در اولین سال فعالیت خود در مسیر اولیه خود با خیال راحت بیش از 16000 مسافر را جابجا کرد و معادل تقریباً 9،400 سفر وسیله نقلیه با انتشار کربن را که برای برگرداندن 170 درخت نیاز داشت ، از بین برد. با بیش از هفت مسیر و برنامه جدید در حال تولید ، ایمنی و تأثیرات زیست محیطی در حال افزایش است. Beep و اولین رویکرد ایمنی آنها برای آزمایش موفقیت آمیز این فناوری جدید ، اولین ارائه دهنده خدمات AV است که در حال حاضر در پورتال عمومی NHTSA’s AV TEST Initiation شرکت می کند سپتامبر 2020 توسط USDOT.

مسافران همچنین می توانند فرایندها و رویه های داخل هواپیما را که مطابق با بهترین روش ها برای به اشتراک گذاری و حمل و نقل است مانند روش های تمیز کردن مکرر ، ظرفیت اصلاح شده صندلی ، ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

درباره بوق
Beep یک شرکت راه حل تحرک خودمختار است که خدمات بعدی را برای تحرک مسافران به اپراتورهای ناوگان در جوامع برنامه ریزی شده و محیط های کم سرعت در بخش دولتی و خصوصی ارائه می دهد ، از جمله مراکز حمل و نقل ، پردیس های پزشکی و دانشگاه ها ، مراکز شهرها و غیره. از برنامه ریزی مسیر تا خدمات مدیریت شده تعاملی ، پیشنهادات Beep برای ایجاد تمایز و نوآوری و لذت مسافران مشتریان طراحی شده است.
برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.go-beep.com

مخاطبین رسانه ای:

اریکا اولسون
شایستگی مایل برای بوق
561-362-8888
[email protected]

منبع بوق

لینک های مربوطه

http://www.go-beep.com