BSI طرح حسابرسی تأیید انطباق هواپیمایی را راه اندازی کرد

هرندون ، وا، 6 اکتبر 2020 / PRNewswire / – BSI ، شرکت بهبود مشاغل ، امروز یک طرح حسابرسی جهانی جدید برای تأیید مطابقت با هواپیما را راه اندازی می کند. این برنامه برای کمک به سازمانهای هوافضا برای آماده سازی برای “وضعیت عادی بعدی” خود با ارائه یک رویکرد بهترین روش برای کاهش خطرات بهداشت عمومی و افزایش اعتماد مصرف کننده به سفرهای هوایی طراحی شده است.

با الزامات پیچیده و فزاینده در صنعت هوافضا در سراسر جهان ، مهم است که سازمانها بتوانند به مردم مسافر نشان دهند که مطابق با بهترین روش ارزیابی شده اند. سازمان ها باید ضمن تضمین اطمینان از اعتماد به نفس برای محافظت از مردم و فراهم آوردن محیطی سالم و ایمن برای منافع کارمندان و مشتریان ، سریعاً خود را انطباق دهند ، شیوه های جدید کاری را اتخاذ کرده و مقررات و دستورالعمل های جدید را مورد توجه قرار دهند. این طرح به پشتیبانی آنها از این چالش کمک خواهد کرد.

برای تأیید صحت ، فرودگاه ها ، کارمندان حمل و نقل زمینی ، شرکت های هواپیمایی تجاری و باری به طور مستقل توسط BSI در برابر یک یا چند مورد از دستورالعمل ها یا الزامات موجود در دسترس عموم ارزیابی می شوند:

اولین سازمانی که از BSI به این تأیید رسید ، فرودگاه بین المللی حمد (HIA) ، در است قطر، فرودگاهی که در سال 2019 به بیش از 39 میلیون مسافر خدمات رسانی کرده است ، از نظر اندازه قابل مقایسه با مینیاپولیس / St. پل فرودگاه بین المللی (MSP) در اینجا در Engr ایالات متحده است. بدر محمد المیر، مدیر عامل در HIA اظهار داشت: “افتخار است که از تلاش های ما برای حفظ محیطی امن برای کارکنان و مسافران ضمن اطمینان از کارایی عملیاتی ، قدردانی می شود. ما همیشه در تلاش هستیم خدمات مداوم و با کیفیت بالا را برای همه ذینفعان ارائه دهیم. تأیید نشان دهنده توانایی ما در حفظ موقعیت HIA به عنوان یک فرودگاه پیشرو در جهان ، در این زمانهای بی سابقه است. همانطور که جهان در حال تطبیق با شرایط جدید است ، شناخت بین المللی ما از BSI برای اطمینان از قابلیتهای عملیاتی HIA در همه زمانها مهم است. ”

پیترو فوشکی، خدمات تضمین مدیر اجرایی گروه در BSI گفت: “ما از رهبری كه در فرودگاه بین المللی حمد به عنوان اولین كس برای دستیابی به این راستی آزمایی استقبال كرده و آنها را تبریک می گوییم. چالش های ارائه شده توسط COVID-19 به سازمان ها ، كارمندان و مصرف کنندگان تأثیر بسزایی داشته است و با تطبیق با “وضعیت عادی بعدی” ، سازمانهای سراسر دنیا روشهای جدیدی را برای کار به عنوان بخشی از بهبودی تدریجی اجرا می کنند. سازمانها برای محافظت از کارگران و مصرف کنندگان نیاز به راهنمایی تخصصی در مورد چگونگی حفظ کارایی و انعطاف پذیری کسب و کار دارند. پروتکل هایی برای ایجاد اعتماد به کارگران ، مسافران ، مقامات و همه ذینفعان وجود دارد که بهترین روش های مربوط به بهداشت و ایمنی در هواپیما را به درستی اعمال می کنند تا بتوان از چنین زیرساخت های حیاتی در طول زمان با خیال راحت استفاده کرد. ما در BSI خوشحالیم که همکاری با تیم مدیریت فرودگاه در بین المللی حمد برای ایجاد چنین اعتمادی. “

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.bsigroup.com/en-US/our-services/auditing-and-verification-service/internal-audits/aviation-public-health-protocols/

درباره BSI
BSI یک شرکت بهبود مشاغل است که به سازمان ها امکان می دهد استانداردهای بهترین روش ها را به عادت های برتر تبدیل کنند. بیش از یک قرن BSI از آنچه خوب به نظر می رسد حمایت می کند و بهترین عملکرد را در سازمان های سراسر جهان برانگیخته است. کار با 84000 مشتری در 193 کشور ، یک تجارت بین المللی با مهارت و تجربه در تعدادی از بخش ها از جمله هوا فضا ، خودرو ، محیط ساخته شده ، غذا و مراقبت های بهداشتی است. BSI از طریق تخصص خود در زمینه تولید استاندارد و راه حل های دانش ، اطمینان ، خدمات نظارتی و خدمات مشاوره ای ، عملکرد تجاری را بهبود می بخشد تا به مشتریان در رشد پایدار ، مدیریت ریسک و در نهایت انعطاف پذیری و اعتماد بیشتر کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.bsigroup.com

سوالات رسانه ای:

چاد کوین
BSI
تلفن: 571 758 8638
پست الکترونیک: [email protected]

منبع BSI

لینک های مربوطه

http://www.bsiamerica.com