C2A Security انتشار AutoSec ​​، اولین پلت فرم مدیریت چرخه امنیت امنیت سایبری خودرو برای نظارت و محافظت از وسایل نقلیه از طراحی تا خارج شدن از رده خارج

اورشلیم، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – C2A Security ، ارائه دهنده پیشگام راه حل های امنیتی سایبری معتبر خودرو ، امروز از راه اندازی محصول برجسته امنیت سایبری خود ، AutoSec ​​، اولین پلت فرم مدیریت چرخه حیات امنیت سایبری ، خبر داد. AutoSec ​​با یک بستر باز که ذینفعان صنعت را برای شناسایی و کاهش حملات سایبری قادر می سازد ، به چالش های امنیت سایبری وسایل نقلیه که به سرعت در حال پیشرفت هستند ، پاسخ می دهد.

ویدیو را مشاهده کنید: https://www.youtube.com/watch؟v=wVRvI4Er7k4&feature=youtu.be

AutoSec ​​در یک زمان حساس برای صنعت می رسد: معماری مدرن خودرو بیش از هر زمان دیگری آسیب پذیر است. OEM ها و ردیف های 1 با استاندارد جدید ISO / SAE 21434 و همچنین مقررات UNECE WP.29 و تیم های امنیت سایبری در تلاشند تا مسئولیت ها را هماهنگ و م effectivelyثر اعلام کنند.

برای اجرای کامل حفاظت از امنیت سایبری وسایل نقلیه امروزی به استانداردهای جدید و مقررات جدید احتیاج دارند و OEM ها و Tier-1 ابتدا باید از نظر امنیت طیف وسیعی از امنیت سایبری در تمام مدل های خودرویی برخوردار شوند. دوم ، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان کالا باید بتوانند در طول چرخه حیات خودرو از محافظت در داخل خودرو در برابر حملات سایبری استقرار و حفظ کنند. در AutoSec ​​، C2A Security بستری را ایجاد کرده است که هر دو نیاز را برآورده می کند. این مرکز امنیت سایبری اولین نوع در نوع خود است و شفافیت بی نظیری را در کل چرخه حیات امنیت سایبری به کاربران می دهد و مدیریت ساده هر مرحله – ارزیابی ریسک ، برنامه ریزی ، ایجاد سیاست و اجرای آن – تنها با چند کلیک را امکان پذیر می کند.

AutoSec ​​همچنین امکان ایجاد سطح بالاتری از هماهنگی بین ذینفعان در زنجیره تأمین خودرو را ایجاد می کند و فرصت های جدیدی را برای همکاری ایجاد می کند که به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا برای حملات سایبری آینده آماده شوند. برای اولین بار در صنعت خودرو ، AutoSec ​​ارتباطات را در بین تمام بازیگران زنجیره تأمین هماهنگ کرده و یک کانال یکنواخت و موثر برای مدیریت ریسک ایجاد می کند که امنیت سایبری خودرو را در طول چرخه عمر خودرو حفظ می کند. C2A Security برای تسریع در بهبودهای امنیت سایبری در سطح صنعت و تسهیل هماهنگی تلاشهای امنیت سایبری در سازمانهای زنجیره تأمین ، AutoSec ​​را تحت مدل “freemium” آزاد می کند. هر تیم امنیت سایبری علاقه مند می تواند استفاده از AutoSec ​​را بصورت رایگان شروع کرده و بلافاصله دید کاملی از طیف کاملی از اجزای خودرو بدست آورد.

مدیر ارشد محصولات و بازاریابی ناتانیل مرون گفت ، “مأموریت اصلی C2A این است که صنعت خودرو را کاملاً ایمن ببیند ، از شرکت ها و رانندگان محافظت می کند. در خدمت این مأموریت ، AutoSec ​​سه قابلیت اصلی را که صنعت در حال حاضر فاقد آن است – دید ، کنترل و محافظت – در یک واحد ارائه می دهد ، پلت فرم متمرکز. با توسعه AutoSec ​​با ورودی گسترده از مبتکران امنیت سایبری خودرو و استفاده رایگان از آن برای همه بازیکنان ، ما به تلاش های مداوم این صنعت برای مقابله با بسیاری از چالش های امنیت سایبری امروز و فردا کمک می کنیم. ”

AutoSec ​​به مجموعه راه حل های امنیت سایبری درون خودروی C2A می پیوندد ، که برای ایجاد امنیت و سازگاری ایمنی مربوط به خودرو ، رویکرد چند لایه ای را برای امنیت سایبری در نظر می گیرند.

از طریق ایمیل یک نسخه آزمایشی از AutoSec ​​را درخواست کنید [email protected].

درباره C2A Security

C2A Security یک ارائه دهنده راه حل های امنیت سایبری اتومبیل پایان به پایان معتمد است. مجموعه آن از راه حل های امنیت سایبری جاسازی شده یک رویکرد چند لایه برای امنیت سایبری در اختیار شما قرار می دهد تا از امنیت و سازگاری ایمنی مربوط به خودرو استفاده کند. AutoSec ​​C2A یک پلت فرم جامع برای مدیریت چرخه حیات امنیت سایبری است که به OEM ها و Tier 1 ها امکان دیده شدن برای تأمین تمام نیازهای امنیت سایبری وسایل نقلیه متصل در کل چرخه عمر خودرو را می دهد. C2A با بی طرفی در بازار ، تسلط کامل به نیازهای صنعت خودرو و سهولت ادغام ، در حال تعریف مجدد از اکوسیستم امنیت سایبری خودرو است. C2A تنها ارائه دهنده انعطاف پذیرترین ، جامع ترین و شفاف ترین راه حل های امنیت سایبری در بازار است. C2A توسط More Ventures ، OurCrowd و Maniv Mobility پشتیبانی می شود. برای اطلاعات بیشتر به https://www.c2a-sec.com/ مراجعه کنید.

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=wVRvI4Er7k4
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1311075/AutoSec.jpg

SOURCE c2a-sec Ltd.

لینک های مربوطه

https://c2a-sec.com