Camping World به عنوان اسپانسر سری NHRA Pro ، مشارکت چند ساله را آغاز می کند

GLENDORA ، کالیفرنیا، 4 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Camping World ، بزرگترین خرده فروش وسایل نقلیه تفریحی (RVs) ، لوازم جانبی RV و خدمات مرتبط با RV ، با بزرگترین نهاد تحریم اتومبیلرانی جهان همکاری کرده است تا اسپانسر سریال های برتر حرفه ای NHRA شود ، معروف به NHRA Camping World Drag Racing Series.

وی گفت: “من به NHRA نگاه می کنم و طرفداران رو به رشد و وفاداری را می بینم.” مارکوس لمونیس، رئیس و مدیرعامل Camping World. “NHRA محصولی را که در مسابقات اتومبیلرانی درگ دارد و مسئولیت آن در خدمت به هوادارانش را به رسمیت می شناسد. ما در Camping World مشتاقانه منتظر این رابطه جدید هستیم.”

حمایت مالی ، بلافاصله آغاز می شود ، در حالی که NHRA هفتادمین سالگرد خود را جشن می گیرد و Camping World 55 امین سال خود را در سال 2021 جشن می گیرد. حمایت مالی ایده آل مناسب هر دو سازمان است. برای بیش از پنج دهه ، کمپینگ ورلد با افتخار محصولات و لوازم جانبی تخصصی ، مشاوره تخصصی و خدمات حرفه ای را به دارندگان RV و مسافران ارائه داده است. رانندگان ، تیم ها و fanbase NHRA ریشه عمیق در ماشین های RV ، کمپینگ ، یدک کش و زندگی در فضای باز دارند.

رئیس NHRA گفت: “Camping World در مسابقات اتومبیلرانی از سابقه ای قدرتمند برخوردار است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آنها را با عملکرد باورنکردنی مسابقات NHRA با قدرت 11000 اسب بخار و 330 مایل در ساعت آشنا کنیم.” گلن کرامول. “طرفداران ، رانندگان ، تیم ها و شرکای ما از پتانسیل این رابطه خوشحال هستند زیرا ما از Camping World به عنوان یک شریک و حامی مالی NHRA و سری های برتر آن استقبال می کنیم”

در طول زندگی حمایت مالی ، NHRA انتظار می رود رشد و حفظ هواداران را برای Camping World فراهم کند. Camping World که بیش از 160 مکان در سراسر کشور دارد ، همچنین در رویدادهای ملی NHRA و در پوشش تلویزیونی NHRA با شبکه پخش FOX و Fox Sports 1 (FS1) حضور چشمگیری خواهد داشت.

درباره Camping World

از سال 1966 ، کمپینگ ورلد با افتخار محصولات و لوازم جانبی تخصصی ، مشاوره تخصصی و خدمات حرفه ای را به دارندگان وسایل نقلیه تفریحی و مسافران ارائه کرده است. ما از یک فروشگاه در داخل رشد کرده ایم بولینگ گرین ، کنتاکی به بزرگترین خرده فروش خودروهای RV ، لوازم جانبی RV و خدمات مرتبط با RV. با بیش از 160 Camping World و Gander RV و SuperCenters Outdoor در سراسر کشور ، یک مرکز تماس کامل خدمات و یک وب سایت جامع با هزاران محصول با کیفیت برای ماشین های RV ، کمپینگ ، یدک کش و زندگی در فضای باز ، Camping World و Gander RV & Outdoors برتر یک مرحله ای است -فروشگاه همه چیز RV.

درباره NHRA

دفتر مرکزی آن در گلندورا ، کالیفرنیا.، NHRA بدن اصلی تحریم برای ورزش درگ مسابقه در است ایالات متحده. NHRA 14 رویداد ملی را با حضور NHRA Mello Yello Drag Racing Series ، NHRA Lucas Oil Drag Racing Series و E3 Spark NHRA Plugs Pro Mod Drag Racing Series ارائه شده توسط سرویس J&A ارائه می دهد. NHRA فرصت های رقابت را برای رانندگان از هر سطح در مسابقات سری NHRA Summit و NHRA Drags: Street Legal Style ارائه شده توسط AAA فراهم می کند. NHRA همچنین برنامه خیابان NHRA Jr. Street را برای نوجوانان و Summit Racing Jr. Drag Racing League برای جوانان 5 تا 17 سال ارائه می دهد. علاوه بر این ، NHRA چهار امکانات مسابقه ای را در اختیار دارد و اداره می کند: Atlanta Dragway in گرجستان؛ جاده Gainesville در فلوریدا؛ بزرگراه نفت لوکاس در ایندیاناپولیس؛ و اتومبیلرانی اتومبیلرانی در پومونا که در جنوب کالیفرنیا. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.NHRA.com وارد شوید یا از صفحات رسمی NHRA در فیس بوک ، یوتیوب ، اینستاگرام و توییتر دیدن کنید.

منبع NHRA

لینک های مربوطه

http://www.NHRA.com