CarBuzz درباره تکامل فناوری مدرن اتومبیل بحث می کند

لس آنجلس، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – به گزارش CarBuzz ، فناوری مدرن اتومبیل با سرعت فزاینده ای در حال توسعه است. مرسدس بنز ادعا می کند که اولین اتومبیل را در سال 1886 به ما هدیه داده است ، به تدریج در نیم قرن پس از آن پیشرفت های مکانیکی رخ داده است. از آن زمان ، تکامل فناوری با سرعت بیشتری اتفاق افتاده است و اکنون ما اتومبیل های هیبریدی مانند تویوتا پریوس داریم. مرور سریع چند دهه گذشته نشان می دهد که سرعت تغییر سریع در روزها چگونه است.

1990-2000

در سال 1990 ، ناوبری GPS با استفاده از مزدا از موتورهای اصلی استفاده کرد. به عنوان راحتی ، به کاهش ازدحام ترافیک و بهینه سازی مسافت پیموده شده و مصرف سوخت کمک کرد. در سال 2000 ، راه اندازی GPS غیرنظامی در ایالات متحده .

به زودی به وسایل نقلیه امکان ارتباط با سرویس های اضطراری و سایر اتومبیل ها داده شد. در اوج قرن گذشته ، صفحه نمایش هد تاپ معرفی شد. این عناصر همراه با فناوری مانند کروز کنترل تطبیقی ​​، به یک ویژگی مشترک در مارک های مختلف ، از کادیلاک تا BMW تبدیل شده اند.

2000-2010

زمانی که غرش یک موتور قدرتمند با اسب بخار به اندازه کافی سرگرمی بود ، مصرف کنندگان خیلی زود چیزهای بیشتری می خواستند. قابلیت های بلوتوث در هزاره جدید و پس از آن سیستم اطلاعات و سرگرمی صفحه لمسی وارد شد. این به سرعت به یکپارچه سازی تلفن های هوشمند واقعی تبدیل شد.

بسیاری از ویژگی های ایمنی که تقریباً برای همه وسایل نقلیه مدرن استاندارد شده اند ، اولین بار در طول این سالها ارائه شد ، از جمله نظارت بر نقاط کور ، چراغ های LED ، دوربین های پارک و پارک اتوماتیک. این موارد برای وسایل نقلیه دارای اندازه بزرگتر مانند کراس اوور همیشه محبوب بسیار مفید هستند.

2010-2020

از آنجایی که تلفن های همراه در زندگی روزمره مرکزیت یافته اند ، خودروها نیز به همین ترتیب تکامل یافته اند. پس از اتصال تلفن های هوشمند ، Apple CarPlay به سیستم های سرگرمی و سرگرمی و پس از آن Android Auto راه پیدا کرد. هر دو برنامه های ناوبری ، کنترل صوتی و موسیقی / سرگرمی را ارائه می دهند. تلفن ها اکنون می توانند به عنوان کلید اتومبیل یا برای راه اندازی موتور و سازگاری کابین از دور مورد استفاده قرار گیرند. هرچند که این از جنبه های منفی هم ندارد. می گوید: “نگرانی های امنیتی و ایمنی وجود داشته است ، به همین دلیل است که خودروسازان سنتی که در این امر پیروی می کنند ، کند عمل می کنند.” ایان رایت، دستیار ویرایشگر در CarBuzz ، “اما به زودی ، این فناوری انتخاب اصلی خواهد بود.”

پارکینگ خودکار فقط شروع کار بود و اولین اتومبیل کاملاً مستقل در اوایل سال 2012 توسط گوگل ثبت شد. آزمایش روی Prius تویوتا منجر به معرفی چندین وسیله کمک راننده پیشرفته مانند کمک به حفظ خط و جلوگیری از برخورد شد. دو سال بعد ، تسلا رانندگی خود را به عنوان یک ویژگی فعال معرفی کرد که همچنان آن را در کنار مارک های دیگر اصلاح می کند. امروزه ، اتومبیل ها عملاً خودشان رانندگی می کنند و چه کسی می داند آینده دیگری چه خواهد بود.

اطلاعات بیشتر: https://carbuzz.com/features/evolution-of-car-technology-and-features

تماس با CarBuzz:
آدام لینتون
(1+) 415-830-6304
[email protected]

تصاویر مرتبط

the-evolution-of-modern-car.jpg
تکامل فناوری مدرن اتومبیل
از یک کلید در احتراق گرفته تا باز کردن قفل ماشین با تلفن همراه

منبع CarBuzz