CARS قیمت گذاری یادداشت های ارشد را ارائه می دهد

شیکاگو، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Cars.com Inc. (NYSE: CARS) (“CARS” یا “شرکت”) ، پیشرو در بازار دیجیتال و ارائه دهنده راه حل ها برای صنعت خودرو ، امروز اعلام کرد که قیمت پیشنهادی خود را با موفقیت قیمت گذاری کرده است. 400 میلیون دلار جمع مبلغ اصلی 6.375٪ اسکناس های بدون ضمانت ارشد مربوط به سال 2028 (“یادداشت ها”). اسکناس ها با نرخ ثابت 6.375٪ در سال ، قابل پرداخت به صورت نیم سال ، و در بلوغ 1 نوامبر 2028. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 30 اکتبر 2020، به شرط بسته شدن عرف CARS در نظر دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد ، همراه با پول نقد در دسترس ، برای بازپرداخت وام های خاص تحت تسهیلات اعتباری موجود خود استفاده کند.

اصلاحیه ها (“قانون اوراق بهادار”) ، هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی یا قوانین مربوط به اوراق بهادار هر حوزه قضایی دیگر ، یادداشت ها و ضمانت های مربوطه تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ثبت نشده و نمی شوند. یادداشت ها و تضمین های مربوطه ممکن است در این کشور ارائه یا فروخته نشوند ایالات متحده یا ثبت نام یا به نفع اشخاص ایالات متحده در ثبت نام غایب یا به موجب معافیت از ثبت نام یا در معامله ای که موضوع آن نیست. یادداشت ها و ضمانت های مربوطه ارائه شده و فقط به افرادی که منطقاً طبق قانون 144A تحت “قانون اوراق بهادار” “خریدار موسسه ای واجد شرایط” هستند و به برخی از افراد غیرآمریکایی در معاملات خارج از کشور با تکیه بر مقررات S تحت “اوراق بهادار” به عنوان معامله گر “واجد شرایط خریداران واجد شرایط” فروخته می شوند عمل کن

این اطلاعیه مطبوعاتی نه پیشنهادی برای فروش است و نه درخواست پیشنهادی برای خرید اسکناس یا هر اوراق بهادار دیگر و به منزله پیشنهادی برای فروش یا تقاضای پیشنهادی برای خرید ، یا فروش یادداشت ها یا هرگونه موارد دیگر نیست. اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد.

درباره اتومبیل

CARS یک بازار دیجیتال پیشرو و ارائه دهنده راه حل برای صنعت خودرو است که خریداران اتومبیل را با فروشندگان متصل می کند. در سال 1998 با بازار گل سرسبد Cars.com راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در شیکاگو، این شرکت با استفاده از داده ها ، منابع و ابزارهای دیجیتالی مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه خرید و برقراری ارتباط بی نقص با خرده فروشان خودرو ، به خریداران قدرت می بخشد. در یک بازار که به سرعت در حال تغییر است ، CARS نمایندگی ها و OEM ها را با راه حل های فنی نوآورانه و اطلاعات مبتنی بر داده قادر می سازد تا به خریداران آماده خرید ، نفوذ موجودی و افزایش سهم بازار دسترسی و تأثیر بیشتری داشته باشد.

علاوه بر Cars.com ، شرکت های CARS شامل Dealer Inspire ، ارائه دهنده فن آوری راه حل های ایجاد نمایندگی های ضد فروش با کارآیی بیشتر و تجارب دیجیتال متصل ، FUEL ، که به نمایندگی ها و OEM ها این امکان را می دهد تا از قدرت استفاده نشده فیلم دیجیتال توسط استفاده از مخاطبان ناب Cars.com از خریداران اتومبیل در بازار و DealerRater ، یک پیشرو در بررسی بازرگانان خودرو و سیستم مدیریت اعتبار.

مجموعه کامل خواص CARS شامل Cars.com ™ ، Dealer Inspire است®، فروشنده فروشنده®، FUEL ™ ، Auto.com ™ ، PickupTrucks.com ™ و NewCars.com®. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Cars.com مراجعه کنید.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار است. تمام گزاره ها غیر از بیان واقعیت های تاریخی ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. بیانیه های آینده نگر شامل اطلاعات مربوط به پیشنهاد پیشنهادی و استفاده از عواید حاصل از آن ، تأثیر همه گیر COVID-19 بر صنعت ما ، مشتریان فروشنده و نتایج عملیات ما ، استراتژی های تجاری ، گزینه های استراتژیک ، برنامه ها و اهداف ، بازار پتانسیل ، چشم انداز ، روندها ، عملکرد مالی آینده ، بهبود برنامه ریزی شده عملیاتی و محصول ، معاملات بالقوه استراتژیک ، نقدینگی ، از جمله برداشت از تسهیلات اعتباری گردان ، مدیریت هزینه و سایر موارد و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ای است که پیش بینی آنها دشوار است. در نتیجه ، نتایج واقعی مالی ، عملکرد ، دستاوردها ، اقدامات استراتژیک یا چشم اندازهای ما ممکن است با نتایج بیان شده یا ضمنی این بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. این عبارات اغلب شامل کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “چشم انداز” ، “قصد” ، “استراتژی” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “هدف” ، “جستجو ،” “” خواهد شد “،” ممکن است “،” می خواهد “،” باید “،” می تواند “،” پیش بینی ها “،” ماموریت “،” تلاش “،” بیشتر “،” هدف “یا عبارات مشابه. اظهارات رو به جلو براساس انتظارات ، اعتقادات ، استراتژی ها ، برآوردها ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی ما ، بر اساس تجربه ما در صنعت و همچنین درک ما از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی ، تحولات آینده انتظارات ، تحولات فعلی در مورد COVID- 19 بیماری همه گیر و سایر عواملی که به نظر ما مناسب هستند. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه لزوماً مبتنی بر برآوردها و فرضیاتی است که اگرچه توسط CARS و مدیریت آن بر اساس دانش و شناخت آنها از تجارت و صنعت منطقی تلقی می شود ، اما ذاتاً نامطمئن هستند. این جملات با حسن نیت بیان شده و ما معتقدیم این قضاوت ها منطقی است. با این حال ، باید درک کنید که این اظهارات تضمین کننده عملکرد ، عملکرد یا نتایج استراتژیک نیستند. نتایج واقعی و اقدامات استراتژیک ما می توانند با آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده است تفاوت اساسی داشته باشند. با توجه به این عدم قطعیت ها ، در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کرد.

اظهارات رو به جلو در معرض خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل مهم است ، که بسیاری از آنها از عهده ما خارج است ، که می تواند نتایج واقعی و اقدامات استراتژیک ما را با آنچه در بیانیه های آینده نگر موجود در این تفاوت دارد ، متفاوت کند. بیانیه مطبوعاتی برای بحث دقیق در مورد بسیاری از این خطرات و عدم قطعیت ها ، به گزارش سالانه فرم 10-K برای سال پایان مراجعه کنید 31 دسامبر 2019، گزارش های سه ماهه بعدی ما در مورد فرم 10-Q و گزارش های فعلی در فرم 8-K و سایر پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، در وب سایت ما به آدرس investor.cars.com یا از طریق EDGAR در www.sec.gov موجود است. تمام بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوعاتی دارای این بیانیه های احتیاطی هستند. شما باید تمام اظهارات آینده نگرانه در این بیانیه مطبوعاتی را در چارچوب این خطرات و عدم اطمینان ارزیابی کنید. اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی فقط براساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس ماست و فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند. ما هیچ تعهدی ، به غیر از آنچه در قانون لازم است ، به عهده نمی گیریم که هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه یا احتیاط آمیز را به روز کنیم یا بازتاب دهیم تا تغییر در مفروضات ، وقوع حوادث ، پیش بینی نشده یا غیر از آن ، یا تغییرات در نتایج عملیاتی آینده با گذشت زمان یا غیر آن را منعکس کند. .

گفته های آینده نگر در این گزارش تحت حمایت از بندرگاه امن است که توسط قوانین اوراق بهادار فدرال ارائه شده است.

SOURCE Cars.com Inc.

لینک های مربوطه

http://Cars.com