CARS نتایج مقدماتی قوی سه ماهه سوم 2020 را اعلام کرد

شیکاگو، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Cars.com Inc. (NYSE: CARS) (“CARS”) ، پیشرو در بازار دیجیتال و ارائه دهنده راه حل ها برای صنعت خودرو ، در نتایج اولیه خود برای سه ماهه سوم سال 2020 از شتاب قوی کسب و کار خبر داد.

براساس اطلاعات اولیه ، CARS درآمد سه ماهه سوم تقریباً انتظار دارد 142 دلار به 144 میلیون دلار و حاشیه تنظیم شده EBITDA بین 33 تا 34 درصد است. رویکرد سنجیده شده برای سرمایه گذاری در تجارت به رشد تخمینی محاسبات فصلی تنظیم شده EBITDA و رشد سال به سال در EBITDA تعدیل شده کمک می کند. CARS انتظار دارد که از طریق افزایش بازاریابی و استخدام های انتخابی برای رشد در سه ماهه آینده به سرمایه گذاری در تجارت ادامه دهد. CARS به کار خود برای کاهش اهرم نیرو و بهینه سازی ساختار سرمایه خود ادامه می دهد.

CARS همچنان در سه ماهه سوم شاهد تحویل ارزش زیاد به مشتریان خود بود و از تمایل مصرف كنندگان برای برقراری ارتباط دیجیتال با نمایندگی ها استفاده می كرد ، كه منجر به كاهش نرخ لغو در همه زمان ها و رشد خالص تقریباً 100 مشتری در طی سه ماهه شد.

“بازار خرید دیجیتال خودرو تقویت شده است و مشتریان فروشنده بیشتر از راه حل های دیجیتال منحصر به فرد ما برای هدایت فروش سودآور استفاده می کنند. نتایج اولیه ما نشان می دهد که شتاب مداوم در تجارت ما با نرخ ماندگاری بالا ، رشد متوالی در مشتریان فروشنده و ARPD و سال ادامه دارد. رشد یک ساله در ترافیک و تنظیم EBITDA ، “گفت الکس وتر، رئیس و مدیر عامل CARS.

علاوه بر این ، بر اساس نتایج اولیه ، ضرر خالص سه ماهه سوم انتظار می رود بین سال باشد 10 دلار و 12 میلیون دلار، در درجه اول به دلیل تقریبا 31 میلیون دلار هزینه غیر نقدی برای اصلاح خطای مربوط به محاسبه کمک هزینه ارزیابی برای مالیات بر درآمد ایجاد شده در رابطه با کاهش ارزش ثبت شده در سه ماهه اول سال 2020. این تعدیل در چارچوب ضرر خالص سه ماهه اول CARS مهم نیست 787 میلیون دلار، که در درجه اول نتیجه یک بود 906 میلیون دلار هزینه کاهش ارزش ، و بنابراین در سه ماهه سوم ثبت شده است. این تنظیم بدون وجه نقد در ردیف مالیات بر درآمد صورتهای مالی ثبت می شود و تأثیری در تنظیم EBITDA یا جریان نقدی رایگان ندارد.

CARS سه ماهه سوم سال 2020 را تقریباً به پایان رساند 44 میلیون دلار وجه نقد و معادل آن و 598 میلیون دلار بدهی پس از پرداخت تقریباً کم 48 میلیون دلار بدهی طی سه ماهه

برآوردهای اولیه این سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020، مندرج در اینجا هنوز کامل نیستند و براساس اطلاعات موجود در تیم مدیریت ما از تاریخ این مقاله است. ما بر اساس گزارش داخلی خود برآورد اولیه را که با حسن نیت فاش شده آماده کرده ایم. این برآوردها مقدماتی و حسابرسی نشده ، ذاتاً نامطمئن هستند و با تکمیل صورتهای مالی خود از سه ماهه پایان یافته و قابل تغییر هستند. 30 سپتامبر 2020. این برآوردهای اولیه تضمین کننده عملکرد واقعی نیستند و تضمینی برای عملکرد آینده نیستند و یا نشان دهنده آن نیستند. با توجه به زمان بندی این برآوردهای اولیه ، ما مراحل بسته شدن و بازنگری مالی عادی خود را از جمله محاسبات کامل مالیات بر درآمد و بررسی نتایج مدیریت به پایان نرسانده ایم. ما می توانیم موارد نهایی دیگری را که نیاز به تعدیل مواد در این برآورد های اولیه دارند ، شناسایی کنیم ، زیرا رویه های بسته بندی صورتهای مالی خود را برای سه ماهه نهایی می کنیم. بر این اساس ، نباید این برآورد های اولیه را به عنوان جایگزینی برای صورتهای مالی میان دوره ای کامل برای سه ماهه تهیه شده مطابق با GAAP در نظر گرفت. نتایج نهایی برای سه ماهه سوم سال 2020 می تواند تفاوت اساسی با این برآوردهای اولیه داشته باشد. شما باید با اتکا به این برآوردهای اولیه احتیاط کنید و نباید به این اطلاعات اعتماد بیش از حد داشته باشید یا از این اطلاعات در مورد داده های مالی یا عملیاتی که هنوز ارائه نشده یا در دسترس نیست استنباط کنید. این نتایج اولیه قابل بررسی نهایی توسط کمیته حسابرسی ما و بررسی توسط شرکت حسابداری عمومی ثبت شده مستقل ما است. بر این اساس ، شرکت حسابداری عمومی ثبت شده و مستقل ما نظر یا اظهار نظر دیگری را در رابطه با آن ابراز نمی کند. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی ما را با این برآوردهای اولیه متفاوت سازند ، در زیر “بیانیه های آینده نگر” آورده شده است.

ما سازگاری GAAP را با حاشیه مقدماتی تنظیم شده EBITDA خود لحاظ نکرده ایم زیرا هنوز مراحل اختتامیه مالی خود را برای سه ماهه پایان یافته تکمیل نکرده ایم 30 سپتامبر 2020 و چنین تلاشی بدون تلاش بی دلیل امکان پذیر نیست. وقتی نتایج کامل سه ماهه سوم سال 2020 خود را گزارش دهیم ، سازگاری کامل GAAP با EBITDA تنظیم شده نهایی را ارائه خواهیم داد.

درباره اتومبیل

CARS یک بازار دیجیتال پیشرو و ارائه دهنده راه حل برای صنعت خودرو است که خریداران اتومبیل را با فروشندگان متصل می کند. در سال 1998 با بازار گل سرسبد Cars.com راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در شیکاگو، این شرکت با داده ها ، منابع و ابزارهای دیجیتالی مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید و ارتباط یکپارچه با خرده فروشان خودرو ، به خریداران قدرت می بخشد. در یک بازار که به سرعت در حال تغییر است ، CARS نمایندگی ها و OEM ها را با راه حل های فنی نوآورانه و اطلاعات مبتنی بر داده قادر می سازد تا به خریداران آماده خرید ، نفوذ موجودی و افزایش سهم بازار دسترسی و تأثیر بیشتری داشته باشد.

علاوه بر Cars.com ، شرکت های CARS شامل Dealer Inspire ، ارائه دهنده فن آوری راه حل های ایجاد نمایندگی های ضد فروش با کارآیی بیشتر و تجارب دیجیتال متصل ، FUEL ، که به نمایندگی ها و OEM ها این امکان را می دهد تا از قدرت استفاده نشده فیلم دیجیتال توسط استفاده از مخاطبان ناب Cars.com از خریداران اتومبیل در بازار و DealerRater ، یک پیشرو در بررسی بازرگانان خودرو و سیستم مدیریت اعتبار.

مجموعه کامل ویژگی های CARS شامل Cars.com ™ ، Dealer Inspire® ، DealerRater® ، FUEL ™ ، Auto.com ، PickupTrucks.com ™ و NewCars.com® است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Cars.com مراجعه کنید.

اقدامات مالی غیر GAAP

این بیانیه مطبوعاتی در مورد حاشیه تنظیم شده EBITDA بحث می کند. این معیار مالی مطابق با اصول پذیرفته شده حسابداری در سال تهیه نشده است ایالات متحده (“GAAP”). این معیار مالی به عنوان معیار تکمیلی عملکرد عملیاتی ارائه شده است زیرا ما معتقدیم که اطلاعات معنی داری در مورد عملکرد ما فراهم می کند و مبنایی برای مقایسه نتایج عملیاتی بین دوره ها است. علاوه بر این ، ما از EBITDA تنظیم شده به عنوان معیاری برای تعیین اهداف جبران انگیزه استفاده می کنیم. EBITDA تعدیل شده به عنوان معیار عملکرد در قرارداد اعتباری ما نیز مورد استفاده قرار می گیرد و شامل تعدیلاتی مانند موارد تعریف شده در زیر و سایر تنظیمات بعدی است که در قرارداد اعتبار تعریف شده است. اقدامات مالی غیر GAAP اغلب توسط وام دهندگان ، تحلیل گران اوراق بهادار ، سرمایه گذاران و سایر طرف های علاقه مند برای ارزیابی شرکت های صنعت ما استفاده می شود.

سایر شرکت ها ممکن است اقدامات مالی غیر GAAP را متفاوت تعریف کرده و محاسبه کنند ، و مفید بودن آنها را به عنوان اقدامات مقایسه ای محدود کنند. به دلیل این محدودیت ها ، اقدامات مالی غیر GAAP نباید جداگانه یا به عنوان جایگزین اقدامات عملکردی محاسبه شده مطابق با GAAP در نظر گرفته شود.

ما EBITDA تعدیل شده را به عنوان درآمد خالص (ضرر) قبل از (1) هزینه بهره (درآمد) ، خالص ، (2) هزینه مالیات بر درآمد (سود) ، (3) استهلاک ، (4) استهلاک دارایی های نامشهود ، (5) سهام- هزینه جبران خسارت ، (6) تنظیمات غیر واقعی مارک به بازار مربوط به ابزارهای مشتق شده و (7) سایر موارد خاص ، مانند هزینه های مربوط به معاملات ، هزینه های مرتبط با کمپین فعال سهامدار ، قطع ، تغییر شکل و سایر هزینه های خروج و نوشتن و کاهش ارزش سرقفلی ، دارایی های نامشهود و سایر دارایی های طولانی مدت. ما حاشیه EBITDA تعدیل شده را به صورت EBITDA تنظیم شده بیان می کنیم که به عنوان درصدی از درآمد بیان می شود. استهلاک بدهی قراردادهای نامطلوب از طریق EBITDA تعدیل نشده است.

هزینه های مربوط به معامله موارد خاصی از هزینه است که از معاملات واقعی یا بالقوه حاصل می شود مانند ترکیبی از مشاغل ، ادغام ها ، ادغام ها ، تصرفات اقتصادی ، معاملات مالی ، معاملات مالی و سایر معاملات استراتژیک ، از جمله ، بدون محدودیت ، (1) پاداش های مربوط به معاملات و (2) هزینه های مشاوران و نمایندگانی مانند بانکداران سرمایه گذاری ، مشاوران ، وکلا و شرکت های حسابداری. هزینه های مربوط به معامله علاوه بر مشاوره ، جبران خسارت و سایر هزینه های افزایشی مرتبط با پروژه های ادغام ، ممکن است بدون محدودیت ، هزینه های انتقال و ادغام مانند پاداش های نگهداری و پرداخت های مهم مربوط به خرید به کارمندان خریداری شده باشد.

تعاریف اصلی متریک

مشتریان فروشنده. مشتریان نمایندگی نمایندگی های فروش را با استفاده از محصولات ما در پایان هر دوره گزارش ارائه می دهند. هر محل فروشندگی فیزیکی یا مجازی به طور جداگانه شمرده می شود ، خواه یک مالکیت یک مکان باشد یا بخشی از یک گروه بزرگ فروشنده تلفیقی. نمایندگی های چند حق رای در یک مکان واحد به عنوان یک فروشنده به حساب می آیند.

درآمد متوسط ​​به ازای فروشنده (“ARPD”). ما معتقدیم توانایی ما در رشد ARPD شاخص ارزش پیشنهادی محصولات ما است. ما ARPD را به عنوان درآمد خرده فروشی مستقیم در طول دوره تقسیم بر متوسط ​​ماهانه مشتریان مستقیم فروشنده در همان مدت تقسیم می کنیم.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال است. تمام گزاره ها غیر از بیان واقعیت های تاریخی ، گزاره هایی آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل اطلاعات مربوط به تأثیر همه گیر COVID-19 در صنعت ما ، مشتریان فروشنده و نتایج عملیات ما ، استراتژی های تجاری ما ، گزینه های استراتژیک ، برنامه ها و اهداف ، پتانسیل بازار ، چشم انداز ، روند ، عملکرد مالی آینده ، برنامه ریزی شده و پیشرفت های محصول ، معاملات بالقوه استراتژیک ، نقدینگی ، از جمله برداشت از تسهیلات اعتباری گردان ، مدیریت هزینه و سایر موارد و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ای است که پیش بینی آنها دشوار است. در نتیجه ، نتایج واقعی مالی ، عملکرد ، دستاوردها ، اقدامات استراتژیک یا چشم اندازهای ما ممکن است تفاوت اساسی با نتایج بیان شده یا ضمنی این بیانیه های آینده نگر داشته باشد. این عبارات اغلب شامل کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “چشم انداز” ، “قصد” ، “استراتژی” ، “برنامه” ، “تخمین” ، “هدف” ، “جستجو ،” “” خواهد شد “،” ممکن است “،” می خواهد “،” باید “،” می تواند “،” پیش بینی ها “،” ماموریت “،” تلاش “،” بیشتر “،” هدف “یا عبارات مشابه. اظهارات رو به جلو براساس انتظارات ، اعتقادات ، استراتژی ها ، برآوردها ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی ما ، بر اساس تجربه ما در صنعت و همچنین درک ما از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی ، تحولات آینده انتظارات ، تحولات فعلی در مورد COVID- 19 بیماری همه گیر و سایر عواملی که به نظر ما مناسب هستند. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه لزوماً مبتنی بر برآوردها و فرضیاتی است که اگرچه توسط CARS و مدیریت آن بر اساس دانش و شناخت آنها از تجارت و صنعت منطقی تلقی می شود ، اما ذاتاً نامطمئن هستند. این جملات با حسن نیت بیان شده و ما معتقدیم این قضاوت ها منطقی است. با این حال ، باید درک کنید که این اظهارات تضمین کننده عملکرد ، عملکرد یا نتایج استراتژیک نیستند. نتایج واقعی و اقدامات استراتژیک ما می توانند با آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده تفاوت اساسی داشته باشد. با توجه به این عدم قطعیت ها ، در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کرد. مقایسه نتایج بین دوره های فعلی و دوره های گذشته به منظور بیان روندهای آینده یا نشانه های عملکرد آینده نیست ، مگر اینکه به این صورت بیان شده باشد و فقط باید به عنوان داده های تاریخی مشاهده شود. اینکه آیا چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه ای به دست آمده است یا خیر ، به وقایع آینده بستگی خواهد داشت ، برخی از آنها از عهده ما خارج است.

اظهارات رو به جلو در معرض خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل مهم است ، که بسیاری از آنها از عهده ما خارج است ، که می تواند نتایج واقعی و اقدامات استراتژیک ما را با آنچه در بیانیه های آینده نگر موجود در این تفاوت دارد ، متفاوت کند. بیانیه مطبوعاتی برای بحث دقیق در مورد بسیاری از این خطرات و عدم قطعیت ها ، به گزارش سالانه فرم 10-K برای سال پایان مراجعه کنید 31 دسامبر 2019، گزارش های سه ماهه بعدی ما در مورد فرم 10-Q و گزارش های فعلی ما در فرم 8-K و سایر پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، که در وب سایت ما به آدرس investor.cars.com یا از طریق EDGAR در www.sec.gov موجود است. تمام بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوعاتی دارای این بیانیه های احتیاطی هستند. شما باید تمام اظهارات آینده نگرانه در این بیانیه مطبوعاتی را در چارچوب این خطرات و عدم اطمینان ارزیابی کنید. اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی فقط براساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس ماست و فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند. ما هیچ تعهدی ، به غیر از آنچه در قانون لازم است ، به عهده نمی گیریم که هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه یا احتیاط آمیز را به روز کنیم یا بازتاب دهیم تا تغییر در مفروضات ، وقوع حوادث ، پیش بینی نشده یا غیر از آن ، یا تغییرات در نتایج عملیاتی آینده با گذشت زمان یا غیر آن را منعکس کند. .

گفته های آینده نگر در این گزارش تحت حمایت از بندرگاه امن است که توسط قوانین اوراق بهادار فدرال ارائه شده است.

SOURCE Cars.com Inc.

لینک های مربوطه

http://www.cars.com