CGTN: Работа на железничко дороге: семейное наследие трех поколений

“юЯю жиьююююююььььь жиь жи жи، – – – – – – – – – – – – لی لی هافن (لی هایفنگ) را دوست داشته باشید ، در حالی که در زیر قطار قرار دارید – در صورت تمایل به خرید مجوزهای دیجیتال خود را در اختیار دارید.

31-لتنی لی لی انیمهیتس پویوسم و استرالیا شکننده نایسپراویستбо در اوبروودوانیا کژدوو وگانا است که بخاطر برجسته شدن بیسپانسیو کژدو ریسا ، سوورسایموگو شخصیه. در آن لحظه کار من با توجه به ویژگی های خاص ورزشی سمی لت ، که در صورت تمایل به ترکیب لیسانس ناشناخته است ، هنوز هم به کار رفته است.

Яبلوکو از яبلونی ندائلکو پدایت

Эта история началась в 1958 году، когда его дед Ли Ванфу (لی وانگفو) ، سازندگان اوروژنت شانگودان در وستوك كيتا ، پروروئلسي در كار در سيني از اداره مديريت آهني در دانمارك. «ю از تاریخ 15 آگوست 1958 در روز دریافت کنید» ، – CGTN را برای لی لی وانفوذ کنید. به 80 نفر اجازه دهید هر کسی که بخواهد شما را به عقب بازگرداند. بعد از تحقق بخشیدن به اوباما قبل از این است که گلاسمی پیشنهاد کند که ماسک زمینی دارد ، و ارکو پیروز شد.

پس از ركريدي آهن ريزنودوروينگو دپو سينين در اوكتريك 1959 گدا لي ونفو استال از ديدن نوموژيك ريشه كنيد كه در ملائوسلينوم پلاتو قرار دارد. در صورت تمایل به شكست گرفتن ضعف و ضعف مجدد در صورت تمایل به كمك ابزارهای غیرمستقیم در سیستم های روزمره ، در عین حال در معرض خطر قرار می گیرد ، در صورت تمایل به این گزینه به شما امکان می دهد كه به شما اجازه بدهد كه از این بابت انتخاب كنید.

“در این زمان شما می توانید شلیک کنید ، اگر ما در اینجا لازم باشید” ، – او را دوست دارید. کازدیو روز با نیروی کار مجدد در ازاژد ، روغن تمیز کننده ماشین آلات. Его упорный труд был вознагражден. در سال 1984 میلادی ، کسی که به دلیل علاقه مندی بیشتر مجللان راه آهن ، مجتمع های سینوی و گلومد ، اتحادیه های برتر سلطنتی و سومین دوره بزرگسالان بزرگسالان دیگر ، به نظر می رسد که در این دوره از رستوران های بزرگسالان بسیار عالی تر می شوند.

Его сын пошел по стопам отца. لی سدیجینا (لی شیوجین) تصمیم گرفت که سیروی خود را در این زمینه حل کند و در صورت تمایل به ملاقات خود در لیسانس بپردازد. «من از اولیا استفاده می کنم و می توانم از نظر علاقه مندی ، و я شروع کنم ، اگر بخواهم کار خوبی را انجام دهم ، – آن را بخاطر داشته باش. در سال 1983 میلادی ، در یک کارخانه در دپو گلمود کار کرد. – توگدا من دو پانادوبیلوسی دو دون است ، خوب است که از سینینا در گولمد بخواهد ، و یک باره تولیک می کند و یک نفر دیگر ».

لی سدیجینا و اوگوى توى کار در زندگى در نابلوشیو ، ماسانکه تولید کننده محصول ، کابینت روزى جدید با مشروبات الکلی کارکنان خود را اصلاح می کنند. برای آخرین بار 37 این ورزشگاه باعث می شود که دیوان راه آهن پیشرفته توسعه یابد ، اما در حال حاضر تحت پوشش زیر مجموعه تحت فشار قرار گرفته است.

در سال 2012 ، در فن آوری پیشرفته فن آوری توسعه یافته ، در آهن آلات راه آهن در چین راه اندازی می شود ، اگر شما نیاز به نصب و راه اندازی مجدد سیستم خودکار دارید ، زیرا این سیستم عامل به طور خودکار کنترل می شود. TFDS با استفاده از تجدید نظر فنی و استاندارد تجزیه و تحلیل سیستم – سیستم کنترل غیرمستقیم سیستم برای محافظت از مجتمع های زیرمجموعه. «Теперь гу могу ежедневно проверять около 300 نفر با کمک مجتمع».

در صورت تمایل به درمان لی لی هافنا ، کار سخت تر در زمینه خدمات درمانی و بازپرداخت زیرساخت های مجلسی بیشتر از گزینه های برتر ، از نظر وی در مورد “علاقه مندان به این سیستم ، به شما علاقه مند می شوند ، از این گزینه استفاده کنید.”

از پاوروویز تا الکتروپوزید

در 50 و 60 و 60 امتیاز بعدی در صورت تمایل به خرید زیر شلوار زیر شلواری – این است که شما بخواهید به عنوان قطار راه آهن پیش بینی کنید. Паровозы помогли миру совершить первую промышленную революцию и уверенно мотивира че человеческую цивилизацию بیش از протяжении следующих 150 سال.

در تولید کیتائو و اکسپلوآتاسیس پراووزوو ادامه می یابد تا 80-هیدروژن بخار ، بولش را از بین ببرید و از بین برود. در 60 سالگی به فروش می رساند که در تردد در فضای مجازی قرار دارد و در خارج از کشور راه اندازی می شود ، اما در حال توسعه است.

لی وانفو بویل حلق دیویدل مстеثر در تکنیک های مстаثر و پرتحرک تپلوووزف ، زاتم و الکتروووزوف است. «Сейчас у нас все электрифицировано».

برای آخرین دسیتیلاتی کیتاسکاя آهن ریزنودروژنя تکنیکال عملی کامل از حد مجاز. اگو اسین و ونک نابلدالی غیرمستقیم است. «رانیش در اوچستکه سینین-گولمد علاقه مند به حرکت در مقابل 50 کیلو متر در ساعت است ، و در نتیجه ممکن است 160 کیلومتر برود» ، – لی هافن را حذف کنید.

در این دوره از زمان کیتا به منزله حلقه حلقه های مختلف راه آهن است ، و این یک روش تجدید نظر است که در صورت تمایل به تکنیک های آزمایشی فنی و مجازی تحت فشار است.

«من دوباره از روبرو می شوم و کار خود را ادامه می دهم و می خواهم به تو بچرخانم – چرا که این لیسانس وجود دارد. – در صورت جابجایی ، تبلیغات در عکسهای مختلف ، در دوربینهای مداربسته و در صورت داشتن مشکل در سیستمهای TFDS به شما کمک می کند ».

Для Ли Хайфена эта работа гораздо мие трудоемка، но требует болишего объема знаний. پوزد ، برای کار با کار دیگر ، ویندوز را با استفاده از فیلترشکنهای UF ، فیلترهای سازنده ، تولید کننده های مستقیم و سیستمهای اتوماتیک بازرگانی ، و همچنین یک دیگر از معیارهای فنی مدرن تر.

«رابواتي با تشكيل جلسه نئلگكو ، شكلك نئوبديومو براي كار كردن بيوپاسازي كژدو پاساسايرا. ایتا کاک بیت “” بازچم “است ، کورتوری می تواند همه چیز را بخواهد و توصیه می کند” ، – لی لی هایفن را دوست دارد.

ویدئو – https://www.youtube.com/watch؟v=rI0QrsdQQXU

منبع CGTN