CheapOair سایت های اسپانیایی تبار ایالات متحده را پیشنهاد می کند که همه باید از آنها بازدید کنند

نیویورک، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ماه میراث اسپانیایی و لاتینکس قدرتمندانه ادامه دارد و جشن CheapOair همچنین با مجموعه ای از کانون توجه فرهنگی ، پست های وبلاگ و نکات سفر که میراث های اسپانیایی ، لاتین و لاتین را گرامی می دارند ، ادامه دارد. در این هفته ، کارشناسان سفر در CheapOair توصیه های خود را برای مسافرانی که می خواهند اهمیت فرهنگ اسپانیایی تبار ایالات متحده را از نزدیک تجربه کنند ، ارائه می دهند.

لطفا توجه داشته باشید: به دلیل محدودیت های سفر در نتیجه Covid-19 ، لطفاً قبل از بازدید از هر یک از این سایت ها ، راهنماهای محلی ایمنی دولت ، وب سایت های مکان و دستورالعمل های CDC را بررسی کنید.

بنای یادبود ملی سزار E. چاوز – کین ، کالیفرنیا
به عنوان یکی از پربارترین چهره ها در سال 20هفتم سزار چاوز در تاریخ اسپانیایی زبان ، صدایی قدرتمند برای وضعیت کارگران کشاورزی در سراسر ایالات متحده بود. در نتیجه رهبری او ، کارگران مزرعه متحد آمریکا تاسیس شد و به اولین اتحادیه کشاورزی دائمی کشور تبدیل شد.

نزدیک ترین فرودگاه: فرودگاه شهرداری ویسالیا

لا ویلیتا – سان آنتونیو ، تگزاس
این اجتماع هنری منحصر به فرد روستایی که در کرانه جنوبی رودخانه سن آنتونیو واقع شده است و مملو از تاریخ و مصنوعات اسپانیایی است. این مقصد با داشتن هنرهای محلی مکزیکی ، جواهرات دست ساز و معماری زیبا ، برای هر کسی که عاشق غرق شدن در تاریخ و فرهنگ است ، باید از آن بازدید کند.

نزدیک ترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی سان آنتونیو

سانگره دو منطقه میراث ملی کریستوکلرادو دره سن لوئیس ، کلرادو
سانگر د منطقه میراث ملی کریستو، که 3 هزار مایل مربع وسعت جنوب مرکزی است کلرادو، به عنوان شاهدی از قدرت و عزم 19 وجود داردهفتم مهاجران قرن اسپانیایی تبار. دامداری Teofilo Trujillo، معروف به Trujillo Homestead ، یک کابین چوبی و ایستاده یکی از خانواده هایی است که هنگام عبور از منطقه ای که در آن زمان یک منطقه جدید بود ، تلاش و پیروزی می کرد.

نزدیک ترین فرودگاه: فرودگاه منطقه ای دره سن لوئیس

درباره CheapOair
ارزان یک آژانس مسافرتی آنلاین است که در ارائه پروازهای ارزان و معاملات عالی پرواز لحظه آخری برای مسافران در سراسر جهان تخصص دارد. مصرف کنندگان می توانند از طریق تلفن (1-646-738-4820) یا گپ مستقیم ، در برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android به صورت آنلاین رزرو کنند. CheapOair که بخشی از خانواده مارک های مسافرتی Fareportal است ، فاصله ای بین یک آژانس مسافرتی آنلاین و یک آژانس سنتی با آژانس های مسافرتی مجاز برای کمک به یافتن بلیط پرواز به مقصد جهانی در بیش از 600 شرکت هواپیمایی ، یک میلیون هتل و 100 شرکت از شرکت های اجاره اتومبیل دارد. CheapOair را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای یادگیری نحوه سفر به دنیا با هزینه کمتری.

SOURCE CheapOair

لینک های مربوطه

http://www.cheapoair.com