China Zenix مجمع عمومی عادی سهامداران سال 2020 را اعلام کرد

ژانگژو ، چین ، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – China Zenix Auto International Limited (OTC: ZXAIY) (“Zenix Auto”) Zenix Auto International Limited (“مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران 2020”) در تاریخ برگزار می شود پنجشنبه ، 3 دسامبر 2020 در ساعت 10:00 به وقت پکن ، در دفاتر شرکت واقع در شماره 1608 ، بزرگراه ایالتی North Circle Road ، ژانگژو ، استان فوجیان ، مردم جمهوری چین، 363000.

دارندگان سهام عادی ثبت شده در پایان کار در 26 اکتبر، 2020 (“تاریخ ثبت”) یا نمایندگان آنها حق حضور و رای گیری در AGM و هرگونه تعویق یا به تعویق انداختن آن را شخصاً خواهند داشت. دارندگان ثبت شده سهام سپرده آمریکایی (“ADS”) حق حضور در AGM را دارند ، اما می توانند از طریق رای دادن به سهام عادی اساسی فقط از طریق بانک نیویورک ملون ، سپرده گذار برنامه ADS ، از حق رأی خود استفاده کنند. دارندگان ذینفع ADS که اوراق بهادار خود را از طریق یک واسطه مالی نگهداری می کنند باید برای حضور یا استفاده از حق رأی خود در AGM به روش های واسطه مالی اعتماد کنند.

اخطار AGM شامل مصوباتی است که برای تصویب سهامداران در AGM ارسال می شود. در تاریخ منتشر خواهد شد 2 نوامبر 2020 در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس www.zenixauto.com/en. دارندگان ثبت شده سهام عادی که نام آنها در تاریخ ثبت شرکت در تاریخ ثبت است ، مستقیماً اخطار و سایر مواد AGM را از شرکت دریافت می کنند. دارندگان ثبت شده ADS اخطار و سایر مواد AGM را از سپرده گذار دریافت می کنند. دارندگان ذینفع ADS که اوراق بهادار خود را از طریق واسطه مالی نگهداری می کنند ، اخطار و سایر مواد AGM را از واسطه مالی خود دریافت می کنند.

این شرکت گزارش سالانه خود را در مورد فرم 20-F برای سال مالی پایان یافته ارائه داده است 31 دسامبر 2019 با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”). گزارش سالانه را می توان در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس www.zenixauto.com/en یا در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov مشاهده کرد. اگر می خواهید یک نسخه کاغذی یا ایمیل از این اسناد دریافت کنید ، می توانید یکی از آنها را درخواست کنید. درخواست کپی هزینه ای برای شما ندارد. شما می توانید یک ایمیل یا تماس بگیرید دونالد وانگ، معاون رئیس جمهور – امور مالی در [email protected] یا +86 159 6062 3365

درباره چین Zenix Auto International Limited

China Zenix Auto International Limited یکی از بزرگترین تولیدکننده چرخ های تجاری خودرو در است چین در بازار پس از فروش و بازار نصب شده توسط حجم فروش. این شرکت تقریباً 883 سری چرخ آلومینیوم ، چرخ های فولادی لوله ای ، چرخ های فولادی بدون لوله و چرخ های فولادی آفرود در بازارهای پس از فروش و بازارهای نصب شده در چین و در سطح بین المللی مشتریان این شرکت سازندگان بزرگ خودروهای تجاری PRC را شامل می شوند و همچنین محصولات آنها را به بیش از 67 توزیع کننده در بیش از 28 کشور جهان صادر می کند. با شش مرکز تولید بزرگ و دارای مکان استراتژیک در چندین منطقه در سراسر کشور چین، این شرکت ظرفیت تولید سالانه تقریباً 5/15 میلیون واحد چرخ فولادی و آلومینیومی را از سال 2015 طراحی کرده است 30 ژوئن 2020. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.zenixauto.com/fa.

بندرگاه امن

این اطلاعیه شامل جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاحیه دعوی در اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی کرد “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” ، “با اطمینان” و گفته های مشابه. این شرکت می تواند در گزارش های دوره ای خود به SEC ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و در اظهارات شفاهی افسران ، مدیران یا کارمندان خود اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه ارائه دهد. اظهاراتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات و انتظارات شرکت ، گزاره هایی آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را با آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد متفاوت سازند. اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات در پرونده های ما با SEC گنجانده شده است. عواقب شیوع ویروس کرونا در شرایط اقتصادی و صنعت خودرو به طور کلی ، و وضعیت مالی و نتایج عملیاتی شرکت ما به طور خاص ، در سه ماهه اول و دوم سال 2020 مهم بوده است ، به سرعت در حال تغییر است و قابل پیش بینی نیست. این شرکت هیچ تعهدی را در مورد به روز كردن هرگونه اظهارنظر آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر در مواردی كه طبق قانون قابل اجرا است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی و پیوستها از تاریخ انتشار اطلاعیه مطبوعاتی است و شرکت هیچ وظیفه ای را برای به روزرسانی چنین اطلاعاتی متعهد نمی کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار
تلفن: + 1- (212) 521-4050
پست الکترونیک: [email protected]

منبع چین Zenix Auto International Limited