CHLA استانداردهای جلسات هتل را راه اندازی می کند

SACRAMENTO ، کالیفرنیا ، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – انجمن هتل و اسکان کالیفرنیا امروز “راهنمای پاک + ایمن برای جلسات و رویدادها” را ارائه داد که پروتکل های ایمنی بهداشتی COVID-19 را برای کالیفرنیا هتل ها در حالی که برای بازگشایی برای جلسات و رویدادهای فردی آماده می شوند.

این راهنما شامل توصیه هایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا و Cal / OSHA است و با دستورالعمل های CHLA برای سفرهای فردی که در ماه آوریل صادر شده مطابقت دارد.

“با پروتکل های جلسه ما ، کالیفرنیا هنگامی که مقامات بهداشت ایالت و شهرستان اجازه می دهند هتل ها آماده میزبانی جلسات فردی امن خواهند بود – امیدوارم به زودی ” لین S. Mohrfeld، رئیس و مدیر عامل CHLA. “کالیفرنیا هتل ها هنگام باز کردن مهمانان و کارمندان در ماه ژوئن ، برای محافظت از مهمانان و کارمندان کار برجسته ای انجام دادند ما اطمینان داریم که راهنمایی های جلسه ما به طور مشابه رفاه شرکت کنندگان را تضمین می کند. “

راهنمای 11 صفحه ای بر برنامه ریزی پیش رو ، ارتباطات پیشرفته و سازگاری متمرکز است زیرا هتل ها از سفارشی سازی مشتریان “گروهی” مانند مشاغل ، انجمن ها ، رویدادهای مذهبی ، موسسات خیریه و غیره پشتیبانی می کنند. این استانداردها شامل رویه های ورود به شرکت کنندگان ، ثبت نام الکترونیکی ، تعطیلات سرویس بهداشتی ، افزایش استفاده از فناوری ارائه ، استفاده از چندین اتاق برای یک جلسه ، نشستن یکسان برای شرکت کنندگان و معاملات بدون تماس و بدون پول است.

راهنمای پاک + ایمن برای جلسات و رویدادها در سایت www.calodging.com در دسترس است.

درباره انجمن هتل و اسکان کالیفرنیا
انجمن هتل و اسکان کالیفرنیا منبع اصلی و طرفدار هزاران نفر است کالیفرنیا هتل ها ، متل ها و مسافرخانه های بوتیک که بیش از 285000 کارگر استخدام می کنند. CHLA ، در سال 1893 تاسیس شد ، بزرگترین انجمن صنعت اقامتگاه های ایالتی در کشور است و با انجمن هتل و اسکان آمریکا همکاری می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.calodging.com مراجعه کنید.

سوالات رسانه ای:
پیت هیلان
831-227-5984
[email protected]

منبع انجمن هتل و اقامت کالیفرنیا

لینک های مربوطه

http://www.calodging.com