Costa Cruises اولین عملیات بانکرینگ LNG ایتالیا را به پایان رساند

جنوا، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – سفرهای دریایی Costa، خط پیشرو در سفر دریایی در اروپا و بخشی از Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) ، بزرگترین شرکت مسافرتی جهان ، امروز یک نقطه عطف دیگر برای کوستا اسمارالدا، اولین کشتی این خط نیرو می گیرد گاز طبیعی مایع (LNG) ، با یک عملیات بانکر LNG با موفقیت انجام شده است 25 اکتبر برای اولین بار در ایتالیا. انجام شده در بندر لا اسپزیا و در 6:00 بعد از ظهر، این عملیات توسط گارد ساحلی ایتالیا ، اداره بندر دریای لیگوریای شرقی ، مقامات محلی و شل پشتیبانی شد ، که شریک تامین کننده LNG برای Costa Group و شرکت مادر آن ، Carnival Corporation است.

این عملیات با کشتی در کشتی انجام شد “مولو گاریبالدی“اسکله ، جایی که کشتی بونکرینگ Coral Methane در کنار (کمان به کمان) Costa Smeralda قرار داشت ، تحت نظارت گارد ساحلی ایتالیا و با هماهنگی با همه طرف های درگیر و خدمه Costa Smeralda و Coral Methane.

“به عنوان بخشی از تعهد عمیق ما به پایداری ، ما افتخار می کنیم که پرچمدار مجهز به LNG خود ، Costa Smeralda ، این نقطه عطف را برای ایتالیا و بندر لا اسپزیا ، “گفت Franco Porcellacchia، معاون نوآوری پایدار و توسعه زیرساخت ها برای Costa Group. “Carnival Corporation و Costa اولین اپراتور سفر دریایی بودند که با فناوری کشتی مجهز به گاز LNG در نوآوری پایدار سرمایه گذاری کردند و ما همچنان متعهد به اطمینان از بالاترین استانداردهای زیست محیطی برای آینده پایدارتر سفر دریایی هستیم.”

“با بونکر LNG که در La Spezia اتفاق افتاد ، ما 50 را نیز علامت گذاری کردیمهفتم عملیات موفقیت آمیز برای یک کشتی گروه کوستا ، “گفت تام استرانگ، معاون ارشد امور دریایی شرکت کارناوال. “این یک مرحله مهم دیگر است که ما با همکاری با شرکای خود به دست آوردیم ، زیرا ما همچنان تعهد شرکت کارناوال را برای پایداری و توسعه پیشرفته ترین فن آوری های سوخت موجود امروز نشان می دهیم. ما در خط مقدم پیشرفت LNG به عنوان منبع سوخت برای صنعت کروز و ما در حال کار برای ایجاد زیرساخت LNG گسترده ، ایمن و قابل اعتماد برای کشتی های تفریحی در سراسر جهان هستیم. “

وی گفت: “هدف گروه كاری ما اجرای قوانین و رویه های مناسب برای حصول اطمینان از بالاترین استانداردهای ایمنی از آغاز كار با ناوبری ، حفاظت از محیط زیست ، پیشگیری از آتش سوزی و ایمنی محل كار بود.” جیووانی استلا، کاپیتان گارد ساحلی لا اسپزیا. “هر نسخه تجویز شده به درستی رعایت شد و ما خصوصاً راضی هستیم که این عملیات تکامل منظمی داشته است. به لطف این تجربه مثبت ، ما معتقدیم که سایر مقامات دریایی می توانند مقرراتی را که ما تعریف کرده ایم به منظور افزایش زیرساخت های توزیع LNG در بنادر ایتالیا اجرا کنند همانطور که توسط مقررات ایتالیا و اروپا مشخص شده است. “

“یک نقطه عطف مهم برای اولین بار در کشور ما ، یک بار دیگر درست در بندر لا اسپزیا حاصل شد” کارلا رونالو، رئیس اداره بندر دریای شرقی لیگوریا. “من می خواهم به ویژه از گارد ساحلی La Spezia و اداره دریانوردی تشکر کنم لیگوریا، که همراه با Costa Cruises این عمل را امکان پذیر ساخت ، همیشه در وهله اول امنیت را حفظ کرد. “

Costa Smeralda اولین کشتی مجهز به LNG در ناوگان Costa Cruises است و پس از آن Costa Toscana ، خواهر LNG کشتی که قرار است در اواخر سال 202 تحویل شود ، دنبال خواهد شد. ناوگان گروهی از سال 2018 و دو کشتی خواهر دیگر تا سال 2023 دنبال خواهد شد.

به عنوان بخشی از ناوگان کلی شرکت کارناوال ، سومین کشتی مجهز به LNG ، P&O Cruises UK’s Iona ، اخیراً تحویل داده شد. LNG ، پیشرفته ترین فناوری سوخت صنعت دریایی ، با حذف مجازی انتشار دی اکسید گوگرد (انتشار صفر) و کاهش 95 تا 100 درصدی ذرات معلق ، انتشار کلی هوا را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. همچنین استفاده از LNG به میزان قابل توجهی میزان انتشار اکسید نیتروژن و دی اکسید کربن را به ترتیب 85 و 20 درصد کاهش می دهد.

SOURCE سفرهای دریایی Costa