Costa Smeralda در 10 اکتبر از Savona با سفرنامه اختصاص داده شده به کشف مجدد ایتالیا دوباره شروع می شود

ژنووا ، ایتالیا، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – پس از شروع موفقیت آمیز سفر دریایی توسط Costa Deliziosa و Costa Diadema ، Costa Cruises ، بخشی از Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) ، امروز اعلام کرد که شروع 10 اکتبر Costa Smeralda همچنین با پروتکل های بهداشتی جدید و پیشرفته به فعالیتهای سفر دریایی باز خواهد گشت.

برای راه اندازی مجدد پرچمدار خود ، اولین کشتی در ناوگان خود که از گاز طبیعی مایع (LNG) نیرو می گیرد ، Costa Cruises یک برنامه سفر یک هفته ای جدید طراحی کرده است که به کشف مجدد بهترین ها اختصاص دارد. ایتالیا. در کل پنج سفر دریایی برنامه ریزی شده است ، از 10 اکتبر تا 7 نوامبر، که به مهمانان این امکان را می دهد تا از شهرهای زیبای هنری ایتالیا و پارک های طبیعی با زیبایی نادر دیدن کنند ، و همچنین غذاهای محلی سنتی را بچشند.

اولین تماس در این برنامه سفر Savona است ، از آنجا که میهمانان می توانند از مقاصد نزدیک مانند آن بازدید کنند جنوا یا فینالبورگو. دومین تماس La Spezia است ، با سفرهای تفریحی به Cinque Terre ، Lerici ، فلورانس یا پیزا. تماس بعدی کالیاری است و به دنبال آن ناپل، با امکان بازدید سورنتو، پمپئی و کاخ سلطنتی کازرتا. دو مقصد آخر این برنامه سفر هستند مسینا، با گشت و گذار در آتشفشان اتنا و تاورمینا ؛ و Civitavecchia ، که بازدید از رم و تارکوینیا

مانند دو کشتی دیگر کاستا که قبلاً به سرویس بازگشته اند ، پروتکل ایمنی کاستا نیز در کشتی Costa Smeralda اجرا می شود. این پروتکل که توسط شرکت همراه با کارشناسان علمی تهیه شده است ، شامل اقدامات عملیاتی جدیدی است که وضعیت COVID-19 را برطرف می کند ، کاملاً منطبق با مقررات تعریف شده توسط مقامات ایتالیایی و اروپایی.

پروتکل ایمنی کوستا از جنبه رزرو تا بازگشت به خانه ، همه جنبه های تجربه سفر دریایی را در نظر گرفته است. اقدامات کلیدی شامل آزمایش سواب آنتی ژن برای همه مهمانان و خدمه قبل از سوار شدن در هواپیما ، بررسی دما در هنگام پیاده شدن و بازگشت به کشتی ، بازدید از مقصد فقط با گشت و گذار محافظت شده و فاصله فیزیکی داخل و در ترمینال ها است. علاوه بر این ، با کاهش تعداد مسافران ، پروتکل های پیشرفته شامل روش های جدیدی برای استفاده از خدمات پردازنده ، بهبود خدمات بهداشتی و پزشکی و استفاده از ماسک های محافظ صورت در صورت لزوم است.

Costa Smeralda که امسال در Savona تعمید داده شد 22 فوریه، ادای احترام به ایتالیا، نتیجه یک پروژه خلاقانه فوق العاده طراحی شده برای تعالی و بهینه سازی بهترینها ایتالیا زندگی در یک مکان واحد. طراحی ایتالیایی ویژگی اصلی CoDe است – موزه طراحی کاستا ، اولین موزه ساخته شده روی یک کشتی تفریحی. نکات برجسته داخلی کاملاً در این زمینه خارق العاده قرار دارد: از آبگرم Solemio گرفته تا مناطق اختصاص یافته به سرگرمی. از بارهای موضوعی ، با همکاری مارک های بزرگ ایتالیایی ، تا 16 رستوران و مناطق اختصاص یافته به “تجربه غذا” ، از جمله یک رستوران جدید اختصاص داده شده به خانواده های دارای فرزند.

Costa Smeralda یک “شهر هوشمند” در سفر است که در آن از فناوری های پایدار و مفاهیم اقتصاد دایره ای برای کاهش تأثیرات زیست محیطی استفاده می شود. با استفاده از LNG ، در حال حاضر پیشرفته ترین فناوری سوخت صنعت دریایی برای بهبود قابل توجه تولید گازهای گلخانه ای ، Costa Smeralda قادر است تقریبا انتشارات اکسید گوگرد (انتشار صفر) و کاهش 95 تا 100 درصدی ریزگردها را به طور کامل از بین ببرد. استفاده از LNG همچنین میزان انتشار اکسید نیتروژن و CO2 را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

آب مورد نیاز روزانه کشتی با تبدیل مستقیم آب دریا از طریق استفاده از دستگاه های آب شیرین کن تأمین می شود. مصرف انرژی به لطف سیستم هوشمند بهره وری انرژی به حداقل سطح کاهش می یابد. همچنین 100 separate جمع آوری زباله و بازیافت جداگانه از مواد مانند پلاستیک ، کاغذ ، شیشه و آلومینیوم وجود دارد که در کشتی انجام می شود.

شروع از 14 نوامبر در سال 2020 ، Costa Smeralda برنامه ریزی کرده است که برنامه سفر یک هفته ای خود را از سر بگیرد ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، دوباره از ساونا حرکت می کند. کوستا با هدف ارائه تجربه تعطیلات ایمن و لذت بخش از طریق اجرای پروتکل ایمنی کاستا ، هم در هواپیما و هم در همه مقاصد ، با مقامات ملی و محلی کشورهای گنجانده شده در این برنامه سفر همکاری می کند.

SOURCE سفرهای دریایی Costa