Cryoport خریدهای راه حل های بیولوژیکی MVE و CRYOPDP را کامل می کند

NASHVILLE ، تن.، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Cryoport، Inc. (NASDAQ: CYRX) (“Cryoport” یا “شرکت”) ، شریک برجسته صنعت علوم حیاتی برای راه حل های زنجیره تامین کنترل شده با دما ، امروز اعلام کرد که خریدهای راه حل های بیولوژیکی MVE را به پایان رسانده است (“MVE”) ، یک رهبر جهانی در محصولات عایق ساخته شده با خلا و سیستم ها و محلول های فریزر برودتی ، و CRYOPDP ، ارائه دهنده پیشرو جهانی در زمینه راه حل های تدارکاتی مبتکرانه با کنترل دما برای تحقیقات بالینی ، دارویی و بازارهای سلول و ژن درمانی.

در سال 2019 ، MVE تقریباً درآمد کسب کرد 84 میلیون و CRYOPDP تقریباً تولید شده است 47 میلیون دلار از درآمد با بسته شدن این خریدها ، نرخ اجرای درآمد سالانه Cryoport به پایان رسیده است 160 میلیون دلار و انتظار می رود که هر دو خرید بلافاصله به سود حاصل شود.

این دو کسب استراتژیک منحصر به فرد Cryoport را با یک بستر جهانی و جهانی پشتیبانی می کند که از نیاز روزافزون نیازهای زنجیره تأمین کنترل شده با درجه حرارت کاملاً یکپارچه در صنعت علوم زندگی پشتیبانی می کند. MVE و CRYOPDP قابلیت ها و شایستگی های قابل توجهی را به Cryoport اضافه می کنند و همچنین به طور قابل توجهی پوشش مشتری خود را در بازار جهانی سلول و ژن درمانی گسترش می دهند. این پلت فرم راه حل های پایان به پایان که به تازگی تشکیل شده است ، به طور قابل توجهی موقعیت Cryoport را در بازار افزایش می دهد.

جرل شلتون، مدیرعامل Cryoport ، گفت ، “بر اساس پیش بینی های بازار ، بازار سلول و ژن درمانی برای دهه آینده به سرعت رشد خواهد کرد. بسته شدن خریدهای MVE و CRYOPDP موقعیت های منحصر به فرد Cryoport برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای کنترل دمای کاملاً یکپارچه راه حل های زنجیره تامین در این بازار جهانی که به سرعت در حال رشد است پیش بینی می شود این خریدها کل بازار آدرس پذیر Cryoport را گسترش داده و پشتیبانی از پایان به پایان گسترده مشتریان را در سراسر زنجیره ارزش سلول و ژن درمانی برای مشتریان ما فراهم می کند و خط لوله نوآوری ما را افزایش می دهد.

“ما اکنون بیش از 500 شرکت برجسته در بیوفارما و به عنوان رهبر جهانی در راه حل های پیشرفته زنجیره تامین کنترل شده با درجه حرارت متناسب با صنعت علوم زندگی قرار گرفته اند. Cryoport یک شرکت استثنایی با تمرکز زیاد بر خدمات مشتری و ارائه راه حل های نوآورانه به بازار است. پرسنل مجرب و باتجربه ما در سراسر جهان از دانش تخصصی صنعت استفاده می کنند و با مشتریان پیچیده علوم زندگی ما برای پیاده سازی بهترین راه حل ها از نزدیک همکاری می کنند.

“ما از چشم انداز آینده خود هیجان زده می شویم زیرا در تلاش برای تحقق و حفظ مأموریت خود که انتخاب برجسته صنعت علوم زیستی برای راه حل های زنجیره تامین کنترل شده با دما و حمایت از زندگی و سلامت در زمین است ، تلاش می کنیم.”

سرمایه گذاری و سرمایه گذاری بلک استون

همراه با خرید MVE ، این شرکت صدور قرارگیری خصوصی را که قبلا اعلام کرده بود ، به پایان رساند 25 میلیون دلار سهام عادی و 250 میلیون دلار سهام C Convertible Preferred به تازگی تعیین شده به صندوق های وابسته به The Blackstone Group Inc. (NYSE: BX) (“Blackstone”). همزمان با سرمایه گذاری بلک استون در Cryoport ، Ram Jagannath ، مدیرعامل ارشد و رئیس بهداشت جهانی برای رشد و فرصت های تاکتیکی Blackstone ، به هیئت مدیره Cryoport پیوست.

درباره Cryoport، Inc.
Cryoport، Inc. (Nasdaq: CYRX) با گسترش مداوم بستر راه حل های خود ، خدمات به بازارهای Biopharma ، Reproductive Medicine و Animal Health ، در حال تعریف مجدد پشتیبانی از زنجیره تأمین کنترل شده دما برای صنعت علوم زیستی است. Cryoport از طریق خانواده شرکت های خود ، Cryoport Systems ، MVE ، CRYOPDP و Cryogene ، راه حل های استراتژیکی را ارائه می دهد که از رشد روزافزون این بازارها پشتیبانی می کند.

ماموریت ما پشتیبانی از زندگی و سلامتی در زمین از طریق فن آوری های پیشرفته ، شبکه جهانی زنجیره تامین و دانشمندان ، تکنسین ها و تیم های پشتیبانی حرفه ای است. Cryoport در تحقیقات علوم زندگی ، آزمایشات بالینی و تجاری سازی محصولات به مشتریان خدمات ارائه می دهد. ما از ایجاد زندگی ، تداوم زندگی و سلولهای درمانی و ژن های پیشرفته نجات دهنده در زندگی در بیش از 100 کشور در سراسر جهان حمایت می کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، به www.cryoport.com مراجعه کنید یاcryoport را در توییتر به آدرس زیر دنبال کنید www.twitter.com/cryoport برای به روزرسانی های زنده

اظهارات رو به جلو
اظهارات در این نسخه خبری که صرفاً تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اهداف Cryoport ، Inc ، امیدها ، اعتقادات ، انتظارات ، بازنمایی ها ، پیش بینی ها ، برنامه ها یا پیش بینی های آینده اظهارات آینده نگرانه در معنای اوراق بهادار خصوصی است قانون اصلاح دعوی در سال 1995. این بیانیه های آینده نگر شامل مزایای احتمالی خرید Cryoport از MVE و CRYOPDP و پیش بینی یا پیش بینی آینده فعالیت ، نتایج و نتایج عملیات پس از معامله توسط Cryoport است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که نتایج واقعی شرکت می تواند از نظر نتایج اظهارنظر آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. عواملی که می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کنند ، تأخیرها و هزینه های پیش بینی نشده در ادغام مشاغل MVE و CRYOPDP ، خطرات و عدم اطمینان در رابطه با تأثیر تغییر شرایط اقتصادی ، روند بازارهای محصولات ، تغییرات شرکت را شامل می شوند اما به آنها محدود نمی شوند. جریان نقدینگی ، خطرات پذیرش بازار و خطرات توسعه فنی. تجارت شرکت می تواند تحت تأثیر عوامل دیگری قرار گیرد ، از جمله عوامل خطر ذکر شده هر از گاهی در گزارش های SEC شرکت از جمله 10-K شرکت برای سال خاتمه یافته ، اما نه محدود به آنها. 31 دسامبر 2019 و گزارش های سه ماهه شرکت در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 و 30 ژوئن 2020 ثبت شده در SEC. این شرکت به سرمایه گذاران هشدار می دهد كه به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوع اعتماد بیش از حد نداشته باشند. Cryoport ، Inc. از هرگونه تعهد خود صرف نظر می کند و متعهد نمی شود که در این بیانیه مطبوعاتی اظهارات آینده نگرانه را به روز یا اصلاح کند.

SOURCE Cryoport، Inc.

لینک های مربوطه

www.cryoport.com