Dealerware ، رهبر پیشکسوت DevOps ، دنیس ایگلسیاس را به عنوان معاون مهندسی منصوب می کند

آستین ، تگزاس، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Dealerware ، پیشروترین پلت فرم اتومبیل متصل برای خرده فروشان خودرو ، را منصوب می کند دنیس ایگلسیاس مانند معاون مهندسی. Iglesias با بیش از 20 سال تجربه در زمینه هدایت تیم های مهندسی نرم افزار و سخت افزار ، سابقه ای اثبات شده در زمینه تعریف و ارائه محصولات سخت افزاری و نرم افزاری با رشد بالا را به ارمغان آورده است. نقش تازه ایجاد شده گسترش سریع نمایندگی فروش را تأکید می کند و تعهد آن را برای ارائه بستر مرکزی ناوگان خرده فروشی متصل تقویت می کند.

ایگلسیاس به عنوان معاون مهندسی ، محیط فنی Dealerware را پرورش خواهد داد ، تیم مهندسی شرکت را هدایت می کند و بهینه سازی و عملکرد سیستم عامل را هدایت می کند. ایگلسیاس همچنین برای ساده سازی و مقیاس گذاری محصول موجود ، در راس چشم انداز بلند مدت فناوری Dealerware قرار خواهد گرفت و در عین حال ویژگی ها و خدمات جدیدی را به سرعت به بازار عرضه می کند.

“صنعت خودرو در 125 سال گذشته از پرکارترین تغییرها برخوردار است. اینکه ما می توانیم به تولید محصولات و ویژگی هایی ادامه دهیم که به فروشندگان کمک می کند تا آینده ای سودمندتر و مشتری مدار را تحقق بخشند ، به همین دلیل است که ما هر روز به کار خود ادامه می دهیم. درباره رویکرد همدلی و ساده سازی تغییر “، گفت ایگلسیاس. “من از پیوستن به تیم قدرتمندی متمرکز هستم که لیزر بر روی گسترش قابلیت های محصول ما ، رشد اکوسیستم و در نهایت ساخت محصولات مورد علاقه مشتریان متمرکز است.”

“دنیس چندین دهه تجربه مهندسی و یک ذهنیت ابتکاری را برای Dealerware به ارمغان می آورد ، که وی را برای هدایت فناوری و نوآوری برای نام تجاری در حال رشد خود استثنایی می کند. همانطور که ارزش پلت فرم خود را بیشتر ارتقا می دهیم ، خوشحال می شویم که از دنیس در نمایندگی فروش استقبال کنیم. خانواده ، “گفت راسل لمر، مدیر عامل و بنیانگذار ، فروشنده نرم افزار.

ایگلسیاس اخیراً به عنوان مدیر ارشد مهندسی نرم افزار در Comcast خدمت کرده است. در آنجا ، او استانداردهای توسعه Agile را پیشرفت داد و بیش از ده تیم را از طریق راه اندازی اولین سیستم عامل میزبان ابر برای Xfinity Home هدایت کرد ، که به میلیون ها مشتری خدمات اتوماسیون و امنیت خانه را ارائه می دهد. ایگلسیاس همچنین نقش رهبری ارشد را در شبکه های Icontrol و National Instruments داشته است.

ایگلسیاس همچنین به عنوان رهبر جامعه فناوری شناخته شده است. وی فضاهایی را ایجاد می کند که تنوع و فراگیری را تشویق می کند ، از تأسیس گروه های شبکه داخلی مانند Comech’s TechWomen ATX ، حمایت از سازمان های محلی محلی مانند GirlStart و راهنمایی نسل بعدی رهبران با سرزا.

از زمان راه اندازی آن در سال 2016 ، Dealerware برای مدرن سازی عملیات خرده فروشی خود با موفقیت در فروش با نمایندگی ها ، گروه های فروشنده و OEM ها همکاری کرده است. با رشد 100 درصدی سال به سال در سال 2019 و امتیازات خالص پروموتر در 100هفتم صدک برای شرکت های فن آوری ، این پلت فرم همچنان به لذت مشتریان ، جلب سود فروشندگان ، و امکان تبدیل دیجیتال مورد نیاز در تغییر چشم انداز امروز است.

درباره فروشنده

Dealerware مدیریت ناوگان مدرنی برای خرده فروش مدرن است. پلت فرم اتومبیل متصل به فروشنده ، تجربه خدمات نمایندگی ها ، گروه های فروشنده و OEM ها را افزایش می دهد. با فروش خودکار هزینه ، بهبود کارایی و بالابردن تجربه مشتری ، نمایندگی فروش به خرده فروشان خودرو اجازه می دهد تا هزینه و پیچیدگی مربوط به مدیریت مجوز خودرو ، اجاره خرده فروشی و برنامه های اشتراک را کاهش دهند. Dealerware که در سال 2016 راه اندازی شد ، امروز ده ها هزار وسیله نقلیه را برای صدها نمایندگی فروش در ایالات متحده ، از جمله 10 گروه 10 فروشنده برتر عمومی ، در 28 مارک OEM مدیریت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا از Dealerware.com بازدید کنید.

فروشنده SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.Dealerware.com