DOT از انتصاب ماسک سفر هوایی به دلیل سفر رئیس جمهور ترامپ به والتر رید خودداری می کند ، گزارش FlyersRights.org

واشنگتن، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – دقایقی قبل از عزیمت رئیس جمهور ترامپ با هلیکوپتر به بیمارستان پزشکی والتر رید برای بستری شدن در بیمارستان پس از تشخیص COVID ، در 2 اکتبردوم، وزارت حمل و نقل (DOT) تکذیب کرد دادخواست قانونگذاری اضطراری Flyers Rights درخواست DOT برای همه افراد در هواپیما و فرودگاه ها ، به استثنای برخی موارد استثنائی از نظر بهداشتی ، از کارافتادگی و عملیاتی ، یک قانون ماسک درخواست می کند.

DOT سه توجیه را بیان کرد برای انکار دادخواست مربوط به قوانین مربوط به Flyers: اولاً ، DOT ادعا کرد وقتی “بیشتر” شرکتهای هواپیمایی قبلاً نوعی سیاست ماسک را اتخاذ کرده اند ، نیازی به ابلاغ قانون نیست. دوم ، DOT راهنمایی های مشترک خود را با وزارت امنیت داخلی (DHS) و بهداشت و خدمات انسانی (HHS) استدلال کرد ، توصیه می کند خطوط هوایی و فرودگاه ها فقط روش های کاهش ویروس کرونا را در نظر بگیرند ، برای انجام مسئولیت های آنها برای اطمینان از سفر هوایی ایمن کافی است. سوم ، آغوش DOT[d] این مفهوم که نباید هیچ مقرراتی بیش از حد لازم وجود داشته باشد “، طبق مشاور عمومی DOT استیون بردبری.

“زمان DOT بی عیب و نقص است” پل هادسون، رئیس دفتر تبلیغات حقوقی اظهار داشت. “تشخیص ویروس کرونا ویروس پرزیدنت ترامپ باعث شد که کل کشور با این واقعیت روبرو شود که بیماری همه گیر ویروس کرونا همچنان فعال است و همه باید به دنبال توصیه CDC برای استفاده از ماسک و فاصله گرفتن از اجتماع باشند. DOT که در این زمان مسئولیت خود را رها کند غیر منطقی است.”

پل هادسون ادامه داد: “موضع ضعیف DOT در مورد اقدامات ویروس کرونا از جمله پوشش و فاصله اجتماعی ، شرکت های هواپیمایی را مجبور کرد تا به صورت جداگانه سیاست هایی را ایجاد کنند. مسافران نمی توانند بر اساس سیاست های داوطلبانه که می توانند تغییر کنند یا به میل خود نادیده گرفته شد. ”

مشاور عمومی DOT استیون بردبری یادداشت نامه انکار ، “همه شرکت های اصلی حمل و نقل ایالات متحده و بیشتر دیگران نیاز به استفاده از ماسک صورت است. ” پل هادسون هشدار داد: “DOT نباید تصمیم خود مبنی بر ایجاد و اجرای قانونی را بر این اساس که اکثر ایرلاین ها و نه همه آنها خط مشی ماسک دارند ، قرار دهد.”

گزارش ها حاکی از آن است که برخی از شرکت های هواپیمایی در اجرای سیاست های پوششی خود سستی داشته و فاصله اجتماعی در اکثر پروازها غیرممکن است. Flyers Rights همچنین از DOT خواسته است تا وضعیت را کنترل کند.

دادخواست FlyersRights برای قانون سازی:

https://flyersrights.org/facemasks/petition-for-ed- اضطراری- rulemaking-facemasks/

نامه انکار DOT:

https://flyersrights.org/wp-content/uploads/2020/10/DOT-Denial-of-Mask-Rulemaking-Petition.pdf

FlyersRights.org اطلاعات به روز مسافران را در به روز نگه می دارد www.flyersrights.org/right-your-rights/ و همچنین اطلاعات حقوقی و ارتباطات مناسب را از طریق تلفن ، 877-FLYERS-6 و از طریق ایمیل به مسافران ارائه می دهد ، [email protected].

FlyersRights.org ، تاسیس شده در سال 2007 ، بزرگترین سازمان مسافربری هواپیمایی است. این یک خبرنامه دو هفته ای منتشر می کند ، یک خط تلفن رایگان برای مسافران خطوط هوایی 877- FLYERS6 اجرا می کند ، از حقوق و منافع مسافران حمایت می کند ، نمایندگان مسافران در کمیته مشاوره قانونگذاری هواپیمایی FAA هستند که با ایمنی هوا کار می کنند و یک دفتر کارمند در ایالت واشنگتن. به: FlyersRights.org یا https://twitter.com/FlyersRights. خط رسانه 800- 662-1859. FlyersRights.org، 4411 Bee Ridge Road، 274، ساراسوتا ، فلوریدا 34233

منبع: FlyersRights.org

لینک های مربوطه

http://FlyersRights.org