Encompass و ارکستر برای متزلزل کردن صنعت نوشیدنی دست به دست هم می دهند

با این ادغام ، شرکت ها می توانند با استفاده از تخصص ترکیبی و نرم افزار ابتکاری خود ، هر حلقه از زنجیره تامین را به هم متصل کرده و سطح بی سابقه ای از ادغام را فراهم کنند. با ساده سازی پیش بینی عرضه و تقاضا و ایجاد یکپارچه سازی جریان معاملات ، محصول از یک عرضه کننده به توزیع کننده به خرده فروشی دیگر منتقل می شود تا مصرف کننده به روشی بسیار نرمتر و مoثرتر انجام شود.

جاناتان اونیل، بنیانگذار و مدیرعامل Encompass می افزاید: “برای سالها ، ارکستر و Encompass از زوایای مختلف به مشکلات یکسان نگاه می کردند ، و اکنون سرانجام ما قادر به ترکیب این بینش ها برای ایجاد یک راه حل متصل و قدرتمند هستیم که باعث سرخوردگی مردم و سرعت کل صنعت را بالا ببرید. “

Radian Capital ، شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز که از سال 2018 به ارکستر حمایت می کند ، نیز در این شرکت حضور دارد و روند عمده این ادغام را می بیند. “صنعت نوشیدنی فاقد یک نرم افزار منسجم است که بتواند از ابتدای تولید تا تحویل آخرین مایل کارایی و دید را ایجاد کند. ترکیب ارکستر و Encompass یک گام بزرگ در مسیر درست است – ایجاد اولین شرکت نرم افزاری برای ایجاد این دیدگاه یک واقعیت “، گفت جردن بتمن رادیان پایتخت. بتمن اضافه می کند ، “ما از ادامه همکاری خود با هر دو متعجب هستیم برد ویندکر و تیم او در ارکستر و برای ایجاد همکاری جدید با جاناتان اونیل و تیمش در Encompass. “

درباره فن آوری های Encompass

Encompass Technologies یک شبکه جامع از راه حل های نرم افزاری ایجاد کرده است تا به بیش از 600 انبار ، صدها تامین کننده و بیش از 4000 خرده فروش در سراسر جهان برای افزایش کارایی عملیاتی و مدیریت موثر رشد کمک کند. سیستم ERP قابل تنظیم و مبتنی بر ابر به طور خاص برای صنعت توزیع و توابع ساخته شده است تا متناسب با نیازهای منحصر به فرد کسب و کار با محصولاتی مانند مدیریت انبار ، اجرای فروش ، تدارکات ، اتوماسیون انبار ، ابزار سفارش خرده فروشی و غیره باشد.

درباره نرم افزار ارکستر

Orchestra Software راه حل نرم افزاری و خدماتی ERP برای صنعت نوشیدنی صنایع دستی است. مستقر در پورتلند ، ارکستر بیش از 350 تولید کننده صنایع دستی نوشیدنی را از سراسر جهان به یک راه حل مدیریت کسب و کار همه در یک مجهز می کند. نرم افزار ارکستر منبع واحدی از حقیقت را فراهم می کند ، به مشروب سازان قدرت می دهد تا از هر نوبت تصمیمات تجاری بهتر و آگاهانه تری بگیرند.

درباره رادیان سرمایه

Radian Capital یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در NYC است. با بیش از 450 میلیون دلار از AUM ، Radian با کمک کارآفرینان و تیم های مدیریتی قدرتمند از نرم افزار و خدمات فعال در زمینه فناوری با مشارکت در کمک به این شرکت ها ، تسریع سیستماتیک رشد و نوآوری را دارند. سرمایه گذاری نماینده شامل MURAL ، Emailage ، BriteCore و Niche است.

SOURCE نرم افزار ارکستر

لینک های مربوطه

http://www.orchestrasoftware.com