Euisun Chung به عنوان رئیس گروه موتور هیوندای افتتاح شد ، فصل جدیدی از تاریخ را افتتاح می کند

هیوندای موتور گروه (این گروه) امروز اعلام کرد که اویسون چونگ، معاون اجرایی رئیس ، به سمت رئیس گروه افتتاح شد. رئيس هیئت مدیره مونگ کو چونگ به سمت رئیس افتخاری افتتاح شد.

شرکت هیوندای موتور ، شرکت کیا موتورز و شرکت هیوندای موبیس هر یک امروز جلسات فوق العاده هیئت مدیره ای را برای بحث در مورد افتتاحیه برگزار کردند. همه اعضای هیئت مدیره به اتفاق آرا افتتاحیه را تأیید کردند اویسون چونگ به عنوان رئیس جدید گروه

گروه موتور هیوندای فصل جدیدی از تاریخ خود را تحت عنوان اویسون چونگ رهبری. با استقبال از چشم انداز “با هم برای آینده بهتر” ، این گروه برای غلبه بر عدم قطعیت بازار ، از جمله COVID-19 ، فناوری ها و توانایی های کلیدی را توسعه و کسب خواهد کرد.

در سخنان تحلیف خود ، اویسون چونگ جهت آینده گروه را به عنوان محور “مشتری” ، “انسانیت” ، “آینده” و “سهم اجتماعی” ارائه داد.

رئیس جمهور که به تازگی افتتاح شد ، چونگ گفت: “همه اهداف و تلاش های ما باید مشتری مدار باشد. اولین قدم برای خوشبختی مشتری این است که آنها بتوانند از طریق کیفیت عالی محصولات و خدمات ما بر زندگی خودشان تمرکز کنند.”

در طول سالها ، چونگ روی مشتری مداری و رضایت مشتری تأکید کرده و این مفهوم را به طور گسترده تری در مورد تمام بشریت به کار گرفته است.

رئیس هیئت مدیره گفت: “برای حرکت آزاد و شکوفایی بشریت ، ما با ارائه تجارب کاملاً جدید تحرک ، ابتکاری ترین و قابل اعتمادترین فناوری رانندگی مستقل جهان را توسعه خواهیم داد.” چونگ پیشگام تبدیل گروه از یک خودروساز به یک ارائه دهنده راه حل تحرک در آینده است.

این گروه راه حل های تحرک متناسب با سبک زندگی مشتری را ارائه می دهد و همچنان به رشد بازار خود در زمینه های مختلف ، از جمله رانندگی خودکار ، برق ، سلول سوخت هیدروژن ، رباتیک و تحرک هوای شهری (UAM) ادامه می دهد.

این گروه اخیراً با همکاری Aptiv سرمایه گذاری Motional Inc را با هدف توسعه و استقرار صنعت پیشرو در صنعت رانندگی خودمختار تشکیل داده است. این شرکت در حال همکاری با شرکای سراسر جهان برای ارائه خدمات حرکتی متناسب با نیازهای مختلف مناطق مختلف است.

بعلاوه ، چونگ با استفاده از فن آوری سلولهای سوختی فراتر از اتومبیل ، با داشتن کاربرد گسترده فن آوری سلولهای هیدروژنی ، از قدرتمندی انرژی هیدروژن پیش بینی کرده و از رشد اکوسیستم هیدروژن حمایت کرد.

چونگ گفت: “فناوری پیل سوختی هیدروژن در کلاس جهانی ما نه تنها در اتومبیل بلکه در زمینه های مختلف به عنوان یک راه حل انرژی سازگار با محیط زیست برای آینده بشریت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.” “ما همچنین از طریق رباتیک ، تحرک هوایی شهری (UAM) ، شهر هوشمند و سایر نوآوری ها به آینده تخیل خود پی خواهیم برد. این پیشرفت های پیشگامانه ، سطح بالاتری از تجربیات زندگی را برای بشریت فراهم می کند.”

وی در اظهارات خود ، با تأمل در تعهد طولانی مدت خود به جوامع و نسل آینده ، بر اهمیت کمک اجتماعی به جوامعی که گروه در آن فعالیت می کند ، تأکید کرد.

“گروه هیوندای موتور برای تبدیل شدن به شرکتی که برای تحقق رویای بشریت در مورد حرکت ایمن و آزاد و زندگی آرام و همچنین به اشتراک گذاشتن ثمرات خود با مشتریان در سراسر جهان گرامی داشته شده است.”

تحول گروه تحت Chung نیز با تأکید بر انعطاف پذیری و چابکی مانند شرکت های فناوری در داخل نیز صورت می گیرد. تحت رهبری وی ، این گروه با توانمندسازی کارکنان خود و تشویق ارتباطات افقی ، در تلاش برای دستیابی به فرهنگ سازمانی سالم تر است.

چونگ گفت: “اگر هر یک از کارمندان خود را پیشگام بدانند و این انرژی مثبت را در رشد ما و نسل های آینده خود هدایت کنند ، من مطمئن هستم که از فرصت های جدید بحران ها استفاده خواهیم کرد.” “من یک فرهنگ شرکتی را تقویت خواهم کرد که به ارتباطات و خودمختاری احترام بگذارد. من به پرورش یک محیط کار خلاق کمک خواهم کرد ، جایی که استعدادها مورد احترام و تحقق کامل قرار می گیرند.”

این گروه همچنین فرایندهای تصمیم گیری خود را ساده تر می کند تا به موقع تر و شفاف تر باشد و ارتباطات خود را با بازار تقویت کند تا ارزش سهامداران را افزایش دهد.

چونگ بخاطر چشم انداز ابتکاری و هدایت مشاغل اصلی گروه طی دو سال گذشته به عنوان معاون اجرایی شناخته شده است.

وی در دوره تصدی ریاست خود چرخش تجارت کیا موتورز را هدایت کرد و در میان بحران مالی جهانی رشد هیوندای موتور را بر عهده داشت و با موفقیت برند لوکس Genesis را به عنوان نایب رئیس راه اندازی کرد.

مونگ کو چونگ، رئیس افتخاری جدید گروه ، اخیراً تمایل خود را برای ادامه کار ابراز کرده و از او خواسته است اویسون چونگ تا رشد و نوآوری آینده گروه را فراتر از چالش های فعلی هدایت کند.

رئیس افتخاری چونگ به دلیل مشارکت در پیشرفت صنعت خودروی جهانی مورد استقبال گسترده قرار گرفت و وی در سال 2020 به تالار مشاهیر اتومبیل راه یافت.

وی در جریان بحران مالی آسیا در دهه 1990 ، كیا موتورز را وارد گروه كرد و این شركت را به یك خودروساز موفق جهانی تبدیل كرد. وی همچنین هیوندای و کیا را به شرکت های جهانی خودروسازی تبدیل کرد و کره را به عنوان یک کشور پیشرو در صنعت خودرو پیشرفته کرد.

رمز موفقیت وی در گروه هیوندای موتور ، کیفیت بخشیدن به اولویت اول بود. رئیس افتخاری چونگ برای اطمینان از تولید با کیفیت بالا و با کیفیت بالا برای وسایل نقلیه هیوندای و کیا در سراسر جهان ، یک سیستم ساخت کارخانه استاندارد ایجاد کرد و برای تقویت رقابت گروه ، یکی از بزرگترین مراکز تحقیق و توسعه جهان را ساخت.

رئیس افتخاری چونگ همچنین با ساخت کارخانه فولاد یکپارچه هیوندای فولاد الگوی جدیدی در مدیریت پایدار معرفی کرد که به حداکثر هم افزایی در گروه با اولین ساختار تجاری گردش منابع در جهان کمک کرد.

اویسون چونگ تأیید کرد که او ادامه می دهد و میراث رئیس بنیانگذار Juyung Chung و رئیس افتخاری را ادامه می دهد مونگ کو چونگ.

رئیس چانگ گفت: “با داشتن میراث آنها ، من می خواهم آینده جدید جسورانه گروه موتور هیوندای را با تک تک شما معرفی کنم.” “ممکن است در مسیر ورود ما به آینده جدید موانعی وجود داشته باشد. اما روحیه گروه هیوندای موتور همیشه با تشویق خوش بینی و روحیه تیمی این امر را غیرممکن کرده است.”

  • رئیس پروفایل اویسون چونگ

تحصیلات
لیسانس ، دانشگاه کره
MBA ، دانشگاه سانفرانسیسکو

تجربه
نایب رئیس اجرایی 2018 ، گروه موتور هیوندای
2009 نایب رئیس شرکت هیوندای موتور
2005 رئیس جمهور ، شرکت کیا موتورز
2003 رئیس برنامه ریزی استراتژی تجارت ، شرکت کیا موتورز
معاون اجرایی رئیس بخش برنامه ریزی تجاری در شرکت هیوندای موتور
2002 معاون ارشد رئیس بخش داخلی فروش شرکت هیوندای موتور
1999 مدیر بخش تهیه و پشتیبانی / فروش در شرکت هیوندای موتور

درباره گروه هیوندای موتور
هیوندای موتور گروپ یک شرکت جهانی است که یک زنجیره ارزش مبتنی بر اتومبیل ، فولاد و ساختمان ایجاد کرده است و شامل تدارکات ، امور مالی ، IT و خدمات است. با حدود 250،000 کارمند در سراسر جهان ، مارک های اتومبیل گروه شامل هیوندای موتور شرکت و کیا موتورز شرکت و جنسیس است. ما با داشتن تفکر خلاق ، ارتباطات مشترک و اراده برای مقابله با همه چالش ها ، در تلاش هستیم تا آینده بهتری برای همه ایجاد کنیم.

لطفاً اطلاعات بیشتر در مورد گروه موتور هیوندای را مشاهده کنید: www.hyundaimotorgroup.com

منبع گروه هیوندای موتور