FlashParking اعلام کرد توسعه اکوسیستم تحرک است

آستین ، تگزاس ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – FlashParking ، پیشرو در فناوری هاب تحرک ، امروز از گسترش اکوسیستم خود با خدمات اصلی تحرک که حداکثر استفاده از دارایی پارکینگ و افزایش تجربه مصرف کننده را اعلام می کند ، خبر می دهد. FlashParking با همکاری با Bird ، پیشگام اسکوترهای برقی مشترک و EVBox ، تولید کننده جهانی ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی ، دارندگان دارایی و اپراتورهای تسهیلات پارکینگ را قادر می سازد تا بهتر به اکوسیستم تحرک که به سرعت در حال تحول است پاسخ دهند ، به جریان های درآمد اضافی ضربه بزنند و از طریق خدمات متمایز به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنید.

انفجار وسایل نقلیه الکتریکی ، ماشینهای سواری ، اسکوترها ، وانت های تحویل و موارد دیگر باعث ایجاد هرج و مرج در جاده های شهر و حاشیه شهر شده است. در پاسخ ، در اوایل سال جاری ، FlashParking راه اندازی شد FlashOS ، تنها سیستم عامل تحرک در صنعت ، که قدرت تبدیل دارایی های پارکینگ را به مراکز تحرک متصل در جایی که پارکینگ ، تحرک ، تدارکات و حمل و نقل با یکدیگر تلاقی می کنند ، فراهم می کند. یکی از ملفه های اصلی FlashOS یک اکوسیستم منحصر به فرد از یکپارچه سازی پارکینگ شخص ثالث است که اکنون خدمات تحرک با Bird و EVBox را شامل می شود. اکوسیستم بی رقیب و در حال پیشرفت مداوم Flash ، با پشتیبانی از معماری API باز ، صاحبان دارایی و اپراتورها را قادر می سازد تا در آینده از پارکینگ استفاده کنند ، بهره وری از زیرساخت های موجود را افزایش دهند و مدل های جدید کسب و کار و جریاناتی را ایجاد کنند.

COVID-19 فضای تحرک را تغییر داده و نیاز به مراکز تحرک را تسریع کرده است. مصرف کنندگان حمل و نقل انبوه را به نفع وسایل نقلیه شخصی و گزینه های حمل و نقل هوای آزاد در آخرین مایل کنار گذاشته اند ، مانند پرنده ، که سواری و طول سواری آن را دو برابر دیده است. همراه با اختیارات در شهرداری هایی مانند کالیفرنیا که می تواند تا 10٪ از فضاهای پارکینگ به شارژ EV نصب شود ، صاحبان دارایی و اپراتورها اکنون بیش از هر زمان دیگری به یک شریک نیاز دارند تا املاک و مستغلات را برای پاسخگویی به تقاضای فعلی مصرف کننده آماده کند. به این ترتیب است که دارندگان دارایی و اپراتورها می توانند از آخرین خدمات تحرک Flash با Bird و EVBox استفاده کنند تا با مصرف کنندگان رقابتی و مرتبط باشند:

  • پرنده: برای کمک به دارندگان دارایی و اپراتورها برای پاسخگویی به تقاضای راه حل های حمل و نقل بدون انتشار و از راه دور اجتماعی ، FlashParking در حال همکاری با juggernaut Bird با میکرو تحرک است تا یک ناوگان اسکوتر خصوصی متعلق به FlashParking را هدایت کند که درآمد بالایی خواهد داشت. راه حل یکپارچه میکرو تحرک Flash ، اسکوترهایی با مارک Bird را برای استفاده از سفر رفت و برگشت سازماندهی ، شارژ و ارائه می دهد ، برای مصرف کنندگانی که می خواهند اسکوترهایی را به برنامه تحرک خود اضافه کنند.
  • EVBox: برای اطمینان از اینکه دارندگان دارایی و اپراتورها می توانند نیازهای شارژ EV ها را تأمین کنند و مصرف کنندگان EV می توانند به راحتی پارکینگ به شارژر دسترسی پیدا کنند ، FlashParking با یک ارائه دهنده خدمات انرژی پیشرو در جهان ، EVBox همکاری می کند. با همکاری هم ، این دو شرکت یک راه حل جامع مدیریت انرژی ایجاد کردند که در پلت فرم توپی تحرک FlashParking ادغام شده است. ایجاد یک دهه تجربه در اروپا و بیش از چهار سال با استفاده از این تخصص در بازار آمریکای شمالی ، EVBox شریک ایده آل برای توسعه یک راه حل شارژ EV بود که گزینه های شارژ قابل استفاده و انعطاف پذیر با طراحی زیبا و جذاب را ارائه می دهد.

“FlashParking با فناوری پیشرو در صنعت و اکوسیستم مشارکتهای منحصر به فرد ما ، گاراژهای پارکینگ و زمینهای سطح را به مراکز تحرک متصل برای انواع مسافران و وسایل نقلیه تبدیل کرده است.” دن شارپلین، مدیر عامل FlashParking. “گاراژها و پارکینگهای پارکینگ دیگر فقط برای پارک اتومبیلها مورد استفاده قرار نمی گیرند. آنها دارای ایستگاههای شارژ اتومبیلهای برقی و اسکوترها ، خدمات تمیز کردن ماشین ، پارکینگ بندر ، اسکله های تحویل ، و سکوی پرتاب و فرود هواپیماهای بدون سرنشین خواهند بود. FlashParking در حال تخریب وضعیت موجود است. و ارائه فن آوری که صاحبان دارایی و اپراتورها را قادر می سازد مراکز تحرکی را که با عادتهای متحرک در حال رشد و فناوری تحرک در یک مرحله هستند ، ایجاد و مدیریت کنند ؛ همکاری با Bird و EVBox فقط آغاز کار است. “

با وجود زیرساخت های تحرک ، صاحبان دارایی و اپراتورها می توانند اکوسیستم متصل شده خود را از یک سیستم عامل مدیریت کنند. در نهایت ، مراکز تحرک نه تنها تأثیر واقعی در ازدحام و انتشار دارند بلکه به صاحبان دارایی و اپراتورها نیز می توانند در میز شهر هوشمند جای بگیرند.

این اطلاعیه های خدمات تحرک به دنبال راه اندازی پارکینگ بدون لمس اخیر با سخت افزار FlashMotion و به روزرسانی های نرم افزاری از طریق هوا برای SAFEvalet ، اضافه شده به مجموعه راه حل های فناوری در داخل FlashOS.

اگر ارائه دهنده خدمات تحرک هستید یا می خواهید خدمات تحرک را به دارایی پارکینگ خود اضافه کنید ، از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید [email protected].

آتقلا FlashParking
FlashParking پیشرو در فناوری هاب متحرک است ، و قدرت تحول از دارایی های جدا شده پارکینگ را به هاب های حرکتی متصل با اولین سیستم عامل توپی تحرک می دهد. هنگامی که دارایی های پارکینگ کم استفاده می شود ، عملیات بهینه سازی ، به دست آوردن دید در زمان واقعی و اتصال به شهر هوشمند از طریق مجموعه پارک های پیشرفته قرن 21 ، FlashParking ، موتور هوشمند تجارت تجاری و مشارکت در اکوسیستم های تدارکات ، حمل و نقل و تحرک را فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.flashparking.com مراجعه کنید.

در باره EVBox
گروه EVBox که در سال 2010 تاسیس شده است ، با آوردن راه حل های مناسب و یکپارچه شارژ EV برای مشاغل و رانندگان در سراسر جهان ، سرعت تحرک الکتریکی را تسریع می کند. از مجموعه گسترده ایستگاه های شارژ تجاری و فوق العاده سریع ساخته شده توسط EVBox گرفته تا نرم افزار مدیریت شارژ منبع باز مقیاس پذیر و مهندسی شده توسط Everon ، گروه EVBox اطمینان می دهد که تحرک الکتریکی برای همه قابل دسترسی است.

گروه EVBox با پشتیبانی ENGIE ، با چندین آزمایشگاه و کارخانه ، در زمینه تحقیق و توسعه پیشتاز است اروپا و آمریکای شمالی در حال توسعه فناوری شارژ پیشگامانه EV. با دفاتر در سراسر جهان ، از جمله پاریس، شیکاگو، و آمستردام، و پایه های محکم در ده ها بازار ، EVBox Group در حال شکل گیری آینده ای پاک تر از حمل و نقل است.

درباره پرنده
پرنده یک سرویس قابل اعتماد اجاره اسکوتر برقی در آخرین مایل است. ماموریت آنها این است که شهرها را با کاهش استفاده از اتومبیل ، ترافیک و ازدحام ، قابل زندگی کنند. در bird.co بیشتر بدانید

مخاطب:

الساندرا گونزالس

786-337-3026

[email protected]

SOURCE FlashParking

لینک های مربوطه

http://www.flashparking.com