Four Season Resort Maui قرار است در 20 نوامبر سال 2020 از بازدید کنندگان استقبال کند

مدیر کل می گوید: “هیچ سوالی وجود ندارد که در حال حاضر ، مهمترین نگرانی مهمانان و کارمندان ما ایمنی است. بنابراین ما تلاش خود را برای بازنگری در سفرهای ایمن متمرکز کردیم که هم به محافظت از مهمانان و هم در نهایت کارمندان ما نیز کمک کند.” مارک بروملی. “مهمانان ما با اطمینان از اینکه Four Season Maui فراتر از آن رفته است ، از رفت و آمد مکرر لذت خواهند برد.”

در زیر پنج مورد Resort آورده شده است ایمن روشن مائو نوآوری ها:

  1. مراقبت های پزشکی 24/7 در محل – از آسیب به بیماری تا سلامتی ، میهمانانی که به دنبال مراقبت پزشکی هستند ، می توانند به صورت شبانه روزی به تیمی شبانه روزی از متخصصان پزشکی به رهبری دکتر دسترسی داشته باشند. رضا دانش، MD ، بنیانگذار دکتر موبایل MODO. یک پزشک اورژانس دارای مجوز هیئت مدیره که در آن آموزش دیده است UCLA دانش و تیم وی برای انجام آزمایشات سریع آنتی ژن COVID-19 که نتایج را در 15 دقیقه تضمین می کنند ، آزمایش PCR هنگام خروج و کلیه خدمات پزشکی اولیه مراقبت های فوری ، به عنوان پزشک در مرکز پزشکی Cedars-Sinai حضور داشتند.
  2. PS در لس آنجلس فرودگاه بین المللی (LAX) استراحتگاه ، همراه با چهار فصل دیگر استراحتگاه در هاوایی، خوشحال است که با PS ، یک تجربه فرودگاه خصوصی برای پروازهای تجاری در LAX همکاری می کند. PS که به طور جداگانه در ترمینال خصوصی واقع شده است ، امکانات رفاهی ، ترخیص اختصاصی TSA و گمرک ، خدمات اتومبیل لوکس به هواپیما و دسترسی “در پشت” به هواپیما را فراهم می کند تا از ترمینال LAX به طور کامل جلوگیری کند. Four Seasons Resort Maui شامل این سرویس یک طرفه برای میهمانان 21 “سوئیت کامل” برتر Resort است.
  3. کلاس مجازی – تحت نظارت مشاوران دوستانه ، کلاس آموزشی مجازی Resort به کودکان این امکان را می دهد تا در حالی که والدین از امکانات رفاهی استفاده می کنند ، روی کارهای مدرسه تمرکز کنند. در استراحت های خلاقانه شخصیت های مختلفی از تفریحگاه مانند سازنده لی ، رقصنده هولا یا آشپز شیرینی پزی دیده می شود بنابراین کلاس مجازی به همان اندازه که سرگرم کننده است نیز سرگرم کننده است.
  4. منابع آزمون COVID-19 قبل از سفر – وضعیت هاوایی پادمان های اضافی را برای مسافران وضع کرده است ، از جمله نیاز به اثبات نتیجه منفی آزمایش COVID-19 است که طی 72 ساعت پس از خروج از پای نهایی مسافر به هاوایی به منظور جلوگیری از قرنطینه. استراحتگاه همچنین میهمانان را ملزم به ارائه اثبات نتیجه منفی هنگام ورود می کند و بنابراین برای تضمین آزمایش های قابل دسترس قبل از سفر ، آزمایشگاه هایی را با گزینه های مناسب تست در سراسر کشور شناسایی کرده است. مسافران می توانند جدیدترین ها را پیدا کنند ایالت هاوایی دستورالعمل هایی که در اینجا تکامل می یابند.
  5. تصفیه هوا در اتاق – مهمانان راحت خواهند خوابید زیرا اقامتگاه همه اتاق ها و مجموعه ها را به واحد های تصفیه هوا مجزا مجهز کرده است. بهترین دستگاه تصفیه هوا در کلاس هر 30 دقیقه کل اتاق را تمیز می کند و دستگاه فیلتر HEPA نگرانی های اساسی را برطرف می کند.

نوآوری های فوق به دنبال خواهد داشت با مراقبت سرب کنید پروتکل ها ، برنامه جهانی ایمنی و بهداشتی ، که در خواص Four Season در سراسر جهان اجرا می شود. تلفیق تخصص بهداشت عمومی با دسترسی به فناوری ها و ابزارهای برجسته ، سرب با احتیاط روشهای روشنی را تعیین می کند که کارکنان را برای مراقبت از میهمانان و یکدیگر آموزش می دهد و آنها را قادر می سازد. Four Season از طریق کار با متخصصان برجسته از تخصص پزشکی در سطح جهانی استفاده می کند تا بر افزایش تمیزی ، آسایش و امنیت مهمان و آموزش کارکنان تمرکز کند.

برای رزرو ، با Resort با شماره (808) 874-8000 تماس بگیرید یا محل اقامت را بصورت آنلاین رزرو کنید.

درباره Four Season Resort Maui: استراحتگاه افسانه ای پنج ستاره فوربس مائو در 15 هکتار از ساحل نفس گیر Wailea واقع شده است. این ملک 383 اتاقه در مقابل اقیانوس به دلیل تجمل راحت ، خدمات بی عیب و نقص ، امکانات رفاهی مجلل و زندگی هماهنگ با محیط و جامعه خود در جهان مشهور است. استراحتگاه در مائو همچنین یکی از بهترین آبگرم های کشور است که به سلامتی متعهد هستند و سه رستوران مشهور هاوایی – Ferraro’s Bar e Ristorante ، Spago Maui و DUO Steak and Seafood. این خانه پیچیده و دور از خانه نیازها و علایق همه نسل ها را برآورده می کند – ارائه ماجراهای در فضای باز کلاس جهانی و تجربه های فراموش نشدنی منحصر به فرد ، فعالیت های فرهنگی ، یک مجموعه هنری با کیفیت موزه ، سه استخر مشرف به آبی لاجوردی اقیانوس آرام شامل فقط بزرگسالان استخر آرامش با کابین های منحصر به فرد طراحی شده میسونی و موارد دیگر. Four Seasons Resort Maui ، مقصدی برای تعطیلات هاوایی که به ماجراجویان اکشن ، مهمانانی که می خواهند هنرهای زیبا را انجام دهند و هیچ کاری انجام ندهند ، و همه در بین

SOURCE Four Season Resort Maui

لینک های مربوطه

www.fourseasons.com