FTFR Rule و FAR 25.981 Expert ، گروه Jetaire ، با داشتن گواهینامه های ایمنی مخزن سوخت جدید هواپیما برای مدل های بوئینگ و ایرباس در سطح جهانی رشد می کند

آتلانتا، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – همزمان با تلاش صنعت هوایی برای افزایش کارایی داخلی برای جبران تأثیر اقتصادی COVID19 ، تیم متخصصان انطباق مخزن سوخت هواپیما و مهندسین هوا فضا گروه جتایر برای پاسخگویی به نیازهای صاحبان هواپیما در سراسر جهان قدم برداشته اند. گروه Jetaire ، که در سطح جهانی به دلیل سیستم کاهش احتراق مخزن سوخت هواپیمای خود به نام INVICTA شناخته می شود ، فن آوری فوم مشبک با شکست منحصر به فرد ، سبک و سبک صفر را در اختیار شرکت های هواپیمایی جهانی قرار داده است که به دنبال راه حل های جدید ایمنی هستند.

گروه Jetaire برتر از سیستم بی اثر نیتروژن مستعد شکست ، دارای گواهینامه های نوع FAA برای نصب فناوری INVICTA برای هواپیماهای خانواده بوئینگ 737 ، 757 و 767 و سری Airbus A320 است. به عنوان بخشی از گسترش مداوم خود ، آنها اخیراً گواهینامه آژانس ایمنی هواپیمایی اتحادیه اروپا (EASA) ، گواهینامه Agencia Federal de Aviación Civil (AFAC) برای سیستم INVICTA خود را برای B737 از سازمان قابلیت هوایی هواپیمایی مکزیک به دست آوردند و همچنین از سازمان آژانس هواپیمایی کشوری ملی برزیل (ANAC) برای هواپیماهای سری B737 (300-800). این مجموعه گواهینامه ها ردپای گروه Jetaire را به برخی از فعالترین بازارهای هوافضا در جهان گسترش می دهد.

علاوه بر این ، برای کمک به صنعت هواپیمایی برای حفظ رقابت ، مهندسان باتجربه هوافضا گروه Jetaire تخصص فنی خود را برای گسترش خدمات مدیریت پروژه هوا فضا این شرکت وام می دهند. این سرویس جدید تخصص هواپیمایی و هواپیمایی را برای شرکتهایی که به دنبال ساده سازی فرآیندهای مهندسی هوافضا و پیشبرد مدرنیزاسیون صنعت هستند فراهم می کند.

وی گفت: “تیم ما به صنعت متعهد است و ما متمرکز بر انجام هر کاری برای کمک به پیشرفت شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان هستیم.” مایکل ویلیامز، رئیس گروه جتایر. وی افزود: “پس از 35 سال ، تجربه فنی و صنعتی تیم جهانی ما به ما كمك می كند تا به طور م acceleثر كارایی را تسریع كرده ، نوآوری ها را ارتقا دهیم و ایمنی هواپیمایی را بهبود ببخشیم”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشد و گسترش گروه Jetaire یا تعیین وقت مصاحبه ، لطفاً تماس بگیرید جوان ساندرز در [email protected] یا به سایت jetairegroup.com مراجعه کنید.

درباره گروه جتایر

گروه Jetaire ، دفتر مرکزی آن در آتلانتا، یک شرکت ساخت فضا ، ایمنی اویونیک و مهندسی هواپیمایی برنده جایزه است که در زمینه کاهش اشتعال مخزن سوخت هواپیما ، مطابقت با 25.981 FAR ، و رعایت قانون FTFR تخصص دارد. به عنوان کارشناسان انطباق مخزن سوخت هواپیما FAA ، EASA ، AFAC یا ANAC و مهندسی هوافضا باتجربه ، بیش از 35 سال است که گروه جتایر مورد اعتماد شرکت های هواپیمایی در 50 کشور جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Jetaire ، به jetairegroup.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:

جوان ساندرز
404-644-2779
[email protected]

SOURCE Jetaire Group

لینک های مربوطه

https://www.jetairegroup.com