GEP به عنوان رهبر در Gartner 2020 Magic Quadrant برای مجموعه های خرید پرداخت می شود

کلارک ، نیوجرسی، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – GEP ، ارائه دهنده پیشرو در زمینه تهیه و تهیه نرم افزار زنجیره تامین برای شرکتهای Fortune 500 و Global 2000 در سراسر جهان ، امروز اعلام کرد که گارتنر مجدداً GEP را به عنوان رهبر در این کشور معرفی کرده است. جادوی کوارتن 2020 گارتنر برای سوئیت های پرداخت هزینه. یک نسخه رایگان از گزارش در https://www.gep.com/gartnerp2p در دسترس است

وی گفت: “برای مقابله با شلاق ناشی از نوسانات شدید تقاضای مصرف کننده و تشدید هزینه ها و ریسک تامین کننده ، ما هوشمندترین ، قدرتمندترین و چابک ترین صنعت صنعت را برای خرید مستقیم و غیرمستقیم برای تقویت رقابت در اختیار شرکت های جهانی قرار می دهیم.” Subhash Makhija، مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار GEP.

GEP SMART شرکت های دارای پلت فرم پیشرو با هوش مصنوعی ، ابر بومی ، منبع پرداخت (S2P) را در اختیار شما قرار می دهد – شامل تجزیه و تحلیل هزینه ، تأمین منابع ، مدیریت دسته ، مدیریت قرارداد ، مدیریت تأمین کننده و ریسک ، تهیه پیش پرداخت ، مدیریت فاکتور و مدیریت پروژه پس انداز – وحدت عملیات تدارکات برای ایجاد انطباق و پس انداز.

گارتنر ، چهارم جادویی برای سوئیت های خرید برای پرداخت ، 19 اکتبر 2020، کیتلین سامرز، میکی کک، ویلیام مک نیل، تیم ایمان

درباره نرم افزار GEP
نرم افزار GEPTM تدارکات دیجیتال و سیستم عامل های زنجیره تأمین برنده جایزه را فراهم می کند که به شرکت های جهانی کمک می کند تا چابک ، انعطاف پذیر ، رقابت پذیر و سودآورتر شوند.

با رابط های ارائه شده به زیبایی و گردش کار انعطاف پذیر ، GEP® فضای کاری تازه و بصری دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می دهد که سطوح فوق العاده ای در پذیرش کاربر و دستاوردهای معنادار در بهره وری تیمی و شخصی دارد.

محصولات GEP از یادگیری ماشین و محاسبات شناختی ، داده های پیشرفته و فناوری های معنایی ، اینترنت اشیا ، فناوری های تلفن همراه و ابری بهره می برند و برای ترکیب نوآوری های مستمر در فناوری طراحی شده اند.

نرم افزار GEP به سرعت و به راحتی با سیستم های شخص ثالث و قدیمی مانند SAP ، Oracle و سایر نرم افزارهای مهم ERP و F&A ادغام می شود. و با پشتیبانی و خدمات عالی ، GEP پیشرو در صنعت در رضایت و وفاداری مشتری است.

نرم افزار GEP و نرم افزارهای تجاری دیجیتال مبتنی بر ابر به طور مداوم از طرف تحلیلگران صنعت ، شرکت های تحقیقاتی و رسانه ها ، از جمله Forrester ، IDC ، رهبران تدارکات و Spend Matters جوایز و تقدیرنامه ها را کسب می کنند.

نرم افزار GEP بخشی از است کلارک ، نیویورکمبتنی بر GEP – پیشروترین ارائه دهنده استراتژی ، نرم افزار و خدمات مدیریت شده در زنجیره تأمین در جهان. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.gepsoftware.com مراجعه کنید

تماس با رسانه

درک کریوی
مدیر ، رسانه و روابط عمومی
GEP
تلفن: +657 732-382-1+
پست الکترونیک: [email protected]

منبع GEP

لینک های مربوطه

http://www.gep.com