GP Solutions، Inc. با Advanced Container Technologies، Inc. توافق نامه توزیع می کند.

کرونا ، کالیفرنیا، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 6 آگوست 2020 ، GP Solutions، Inc. (GWPD) توافق نامه توزیع را با کالیفرنیا مبتنی بر Advanced Container Technologies، Inc.، (ACT). در این توافق نامه آمده است كه ACT حق انحصاری بازاریابی ، فروش و توزیع محصولات GP در داخل را دارد ایالات متحده و سرزمینهای آن این توافق نامه یک دوره اولیه دارد که منقضی می شود 31 دسامبر 2025، و تا زمانی که ACT اهداف فروش تعیین شده را برآورده می کند ، به طور نامحدود قابل تمدید است. GP ظروف حمل و نقل کاملا عایق بندی شده با درجه مواد غذایی را تولید می کند که به طور خاص اصلاح شده اند تا یک محیط کنترل شده مطلوب برای رشد طیف وسیعی از محصولات باغبانی و کشاورزی در تمام محیط ها و اقلیم ها فراهم کنند.

یکی از م componentلفه های اصلی توافق نامه ، انحصار ACT در بازار “Grow Pods” برای GP Solutions است. GP Solutions “Grow Pods” به یک فناوری محبوب و مورد اعتماد در صنعت کشاورزی تبدیل شده است. متعاقباً ، ACT مبادله سهام را در تاریخ به پایان رساند 9 اکتبر 2020، با Medtainer ، Inc ، (MDTRD). Medtainer، Inc. یک شرکت است کالیفرنیا یک شرکت مستقر که متخصص در زمینه تولید ، مارک تجاری ، فروش و مشاوره بازاریابی است.

GP Solutions، Inc. رئیس جمهور، جورج ناتزیچ، اظهار داشت ، “ما از چشم انداز این توافق نامه كه به ACT اجازه می دهد از تخصص خود در بازار و فروش غرفه های GP GP Solutions استفاده كند بسیار هیجان زده هستیم.” همچنین اظهار داشت: “این امر همچنین به GP Solutions اجازه می دهد تا بر تولید محصولات جدید و اجرای مدل کسب و کار ما در صنایع و مناطق جدید تمرکز کند.”

GrowPods میکرو مزرعه های محیطی کنترل شده با یک سیستم زیست محیطی مهر و موم شده ، با استفاده از هوا و آب فیلتر شده و در عین حال محیطی بدون آفت برای از بین بردن عوامل بیماری زا است. Grow Pods طیف گسترده ای از دامداران را برای گسترش در اختیار کشاورزان قرار می دهد و به مصرف کنندگان امکان دسترسی به “Super Foods” ایمن ، آزمایش شده و مقوی را می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره: (855) 247-8054 تماس بگیرید یا به سایت: www.growpodsolutions.com مراجعه کنید.
اتصال:

وب سایت: www.growpodsolutions.com
فیس بوک: facebook.com/GrowPodTechnology
توییتر: GrowPodSolution

اظهارات رو به جلو
این نسخه شامل پیش بینی ها یا اطلاعاتی است که ممکن است در قوانین اوراق بهادار “آینده نگر” تلقی شود. این اظهارات قضاوت های فعلی شرکت را نشان می دهد ، اما در معرض عدم اطمینان است که می تواند باعث اختلاف نتایج شود. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اظهارات كه فقط نظرات مدیریت را از تاریخ انتشار این نسخه منعكس می كنند ، بی اعتماد نباشند. شرکت موظف نیست با توجه به اطلاعات یا رویدادهای جدید ، در هر بیانیه ای تجدید نظر کند.

SOURCE GP Solutions

لینک های مربوطه

https://www.growpodsolutions.com