Gulf Stream Marine با دستیابی به عملیات ترمینال خیابان Alabo در بندر نیواورلئان شبکه را گسترش می دهد

هوستون، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Gulf Stream Marine ، شرکت (“GSM”) از کسب استراتژیک عملیات ترمینال خیابان Alabo واقع در بخش شرقی بندر نیواورلان (“بندر NOLA”). این دومین ترمینال به همراه آن است دریاچه چارلز ترمینال ، GSM در حال کار است لوئیزیانا، و اولین بار در بندر نیواورلئان کلاس جهانی است.

“گسترش دسترسی GSM و آوردن تخصص تخصصی ما برای خدمت به مشتریان عمده بار و پروژه در بندر نیواورلان گام بعدی در برنامه رشد ما بود ، “توضیح داد میشل میرون، معاون اجرایی رئیس جمهور. “ما بسیار نزدیک با تیم رهبری در بندر کار کردیم تا مناسب ترین پیشنهاد خدمات خود را پیدا کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری برای رشد این دروازه مناسب هستیم.”

بندر نیواورلان یک بندر آب عمیق واقع در رودخانه می سی سی پی در نزدیکی خلیج ایالات متحده است و راه حل های زنجیره تامین یکپارچه از رودخانه به راه آهن به کامیون را به مشتریان ارائه می دهد. ترمینال خیابان آلبو به سیستم های راه آهن و بزرگراه کلاس 1 متصل است و به بازارهای ایالت های جنوبی و غرب میانه ایالات متحده خدمت می کند و حمل و نقل کالا از سراسر جهان را انجام می دهد. با رشد شبکه 9 ترمینال GSM در بنادر در تگزاس، لوئیزیانا و می سی سی پی، اضافه شدن ترمینال خیابان Alabo گزینه های بیشتری را برای مشتریانی که قصد دسترسی به بازارهای جدید را دارند فراهم می کند.

وی گفت: “Gulf Stream Marine به دلیل تخصص عملیاتی خود در مورد محموله های سنگین ، عمده و سنگین بسیار احترام است و آنها از موارد مورد استقبال مستاجران ما هستند.” Brandy D. Christian، رئیس و مدیرعامل بندر NOLA و مدیرعامل راه آهن کمربند عمومی نیواورلئان. “همکاری ما با GSM باعث تقویت و تقویت موقعیت NOLA و منطقه در زنجیره تأمین جهانی می شود.”

درباره GSM
GSM یک اپراتور پیشرو در حمل و نقل بار ، حمل و نقل و ترمینال محموله های خلیج فارس است که در زمینه حمل و نقل اجزای انرژی باد ، کالاهای عمده ، فله ای و فله ای تخصص دارد و دفتر مرکزی آن در شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا، در 13 ترمینال در 7 پورت کار می کند.

SOURCE Gulf Stream Marine