Hardwire دو میلیون سپر صورت به مدارس شهر نیویورک اهدا می کند

مدیرعامل هاردوایر گفت: “ما فریاد PPE بهتر را از معلمان سیب بزرگ ، اتحادیه آنها و والدین برای بازگشایی ایمن مدارس شنیدیم. ما باید پاسخ می دادیم.” جورج تونس. “به عنوان یک پدر 4 فرزند کار با همسر شاغل ، و به عنوان کارفرمای کارگران ضروری که خانواده های خود را دارند ، درک می کنیم که اطمینان از باز بودن ، ایمن بودن و عملکرد مدارس برای معلمان ، کارمندان ، دانش آموزان و دانش آموزان چقدر مهم است. خانوادهی آنها.”

کمک های Hardwire از محافظ های صورت با کیفیت و ساخت ایالات متحده ، یک لایه محافظت اضافی برای همه معلمان و اعضای هیئت علمی در سراسر سیستم مدرسه شهر نیویورک ایجاد می کند. در دو هفته گذشته ، هارد وایر 35 کامیون را به اداره آموزش و پرورش شهر نیویورک اعزام کرد. PPE حیاتی اکنون در مدارس توزیع می شود.

“شهر ما به کسانی مانند Hardwire که برای کمک به این کار قدم گذاشتند ، مدیون است نیویورک در این بحران ، “رئیس مدارس گفت ریچارد آ. کاررانزا. “این محافظ های صورت بلافاصله در خدمت دانشجویان در سراسر این شهر قرار می گیرند – به ویژه دانشجویان معلول ما. ما به دلیل سخاوت فوق العاده مردم عاشق و مراقب نیویورکی ها که در کنار ما هستند ، سریعتر از این همه گیری بهبود می یابیم.”

تونس گفت: “ما به افزایش بقای انسان اختصاص داده ایم.” “در یک بیماری همه گیر ، PPE موجود و با کیفیت برای بقای کشور ما به همان اندازه مهم است که زره بدن ما برای مردان و زنانی که هر روز روی آن حساب می کنند ، مهم است.”

این کمک مالی تعهد Hardwire برای کمک به یک کشور نیازمند را ادامه می دهد. هنگامی که همه گیری رخ داد ، برای تیم Hardwire آشکار بود که آنها برای پیوستن به مبارزه COVID-19 نیاز دارند. این شركت بلافاصله یكی از تأسیسات تولیدی خود را برای تولید محافظهای صورت با قابلیت استفاده مجدد و با كیفیت بالا استفاده كرد. در طی چند روز ، Hardwire این اجزای حیاتی PPE را به FEMA ، دولتهای ایالتی ، بیمارستانها ، خانه های سالمندان ، مشاغل و افراد عرضه می كرد. Hardwire با استفاده از کارگران محلی آواره ، به اقتصاد محلی خود کمک کرد و به تولید روزانه بیش از 100000 واحد در روز دست یافت و ظرفیت 500 شرکت بزرگ را از آن خود کرد.

Hardwire فقط محافظ های قابل استفاده مجدد را طراحی و ساخته است و به شدت به پایداری محصول نگاه می کند. محصولات قابل استفاده مجدد ، تأثیر محیطی زباله های پزشکی را با ضریب 100 یا بیشتر کاهش می دهند. نکته کلیدی در استفاده مجدد ، توانایی تمیز کردن کامل محافظ صورت با حلال ها یا پاک کننده ها مانند الکل ایزوپروپیل است. بسیاری از محافظ های صورت که در حال حاضر توسط مدارس و کارمندان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم استفاده می شوند ، فاقد بالشتک کف بسته هستند و باعث می شود تمیز کردن آنها به طور م effectivelyثر غیرممکن باشد.

“شرکت ما در نزدیکی واقع شده است مریلند سواحل ، و ما شاهد تابش شستشوی PPE یکبار مصرف در سواحل ساحل در تمام تابستان هستیم. به عنوان یک کشور ، ما باید در ایجاد PPE قابل استفاده مجدد و پایدار تلاش کنیم. این نوع محافظ صورت هزینه هر استفاده را کاهش می دهد و می تواند تأثیرات زیست محیطی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. با این حال ، استفاده مجدد باید توسط تصمیم گیرندگان ارزش گذاری شود. ”

Hardwire امیدوار است که این کمک مالی بتواند الگویی برای ملت باشد که چگونه در طول مبارزه با این بیماری همه گیر ، از شهر نیویورک ، موفق باشد. “Hardwire تمام تولیدکنندگان PPE مستقر در ایالات متحده را که محصولات پایدار تولید کرده و در مبارزه سهیم هستند ، تحسین می کند.”

درباره Hardwire

Hardwire سیستم های زره ​​پوش محافظتی را در اختیار ارتش ، مجری قانون و نهادهای عمومی مانند سیستم های مدرسه قرار می دهد. این شرکت دارای خودروهای زرهی پلیس برای شهرهای بزرگ و شهرداری ها است ، مایل های زیادی از پل های مهم کشور را با زره پوشانده است ، تعداد بیشماری از افسران پلیس را با محافظت از زندگی نجات داده و فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده ایالات متحده تفنگداران دریایی با زره بدن. از آنجا که Hardwire یک شرکت برای زنده ماندن است ، بحران ها زمانی است که برتر باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.HardwireLLC.com مراجعه کنید.

SOURCE Hardwire، LLC

لینک های مربوطه

http://www.HardwireLLC.com